Web adresi
https://www.jurgeniptv.com
Domain kayıt tarihi
2 Eyl 2019

Jurgen

JÜRGEN IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
24
1 saatlik testi veya 2.nci test istenmiş yada 3 istenmiş verilmiş verilmemiş, aslında burda görüldüğü gibi bu test belli aralıklar ile istenmekteyse 3. Testi isteyecek verince aradan zaman gececek 4. Test isteyecek versek eleştirileceğiz,vermesek eleştireleceğiz :)
Sizlere sorum şu değerli üyeleri bu zamana kadar hep 24 saatlik test aldınız ve memnun kaldınız? Yada kalmadınız ? Forumiptv üyesi olup 1 saate jurgeniptv test edip alan arkadaşlar sret ve diğer üyelerimiz memnun kalıyor ise bizler test süresindeki kısa günleri değil uzun vade de memnuniyeti sağlayabilmek isemekteyiz.İlginize görüşlerinize teşekkür ederiz

mai22

Er
Reaksiyon
4
Konu başlıklarında ve mesajlarda düzgün bir Türkçe kullanılmalıdır. Küfür, argo ve hakaret içerikli mesajların gönderimi yasaktır.
bu ne piskinlik kardesim ya.biseyinde suyunu cikartmayalim.kalkip bir de savunma yazmis.vay arkadas.sonra ters konusan firmalara kiziyoruz.bence sana pes be hocam
benim ağzımı bozmayın..
1-5 saat veya 2.5 saat neyi suistimal etmişiz diye sormuşum, gerekmediği halde açıklama yapmışım cevaba bak..

ulann 1.5 saatte neyin suyunu çıkarmışım.?
gelip bunun altına ip tv yi savunucam diye saçmalamanın daniskasını yapmayın..

Reaksiyon
2
10 yildir iptv firmalarini arastirip kullanirim. Cok firma degistirdim, donmalar filan cabuk sogurum.hic bir firma 2 kez test vermedi. 3 kere istemek de nedir.bir de gidip baska firmadan aldim diye yazip nazire yapmak komik olmus.hep iptv firmalarinin yazi dilini elestiriyoruz ama musterilerin yazismalarinada bakmak lazim. Ulan filan.garip geldi.

mai22

Er
Reaksiyon
4
1 saatlik testi veya 2.nci test istenmiş yada 3 istenmiş verilmiş verilmemiş, aslında burda görüldüğü gibi bu test belli aralıklar ile istenmekteyse 3. Testi isteyecek verince aradan zaman gececek 4. Test isteyecek versek eleştirileceğiz,vermesek eleştireleceğiz :)
Sizlere sorum şu değerli üyeleri bu zamana kadar hep 24 saatlik test aldınız ve memnun kaldınız? Yada kalmadınız ? Forumiptv üyesi olup 1 saate jurgeniptv test edip alan arkadaşlar sret ve diğer üyelerimiz memnun kalıyor ise bizler test süresindeki kısa günleri değil uzun vade de memnuniyeti sağlayabilmek isemekteyiz.İlginize görüşlerinize teşekkür ederiz
kardeşim al hepsi senin olsun.
Tüm müşteriler jurgen'li olsun.
Avrupa'nın değil ilk 3 ü
1. si jurgen olsun :)
ister 1 kere 10 dk.'lık test ver
ister 5 defa 24 saatlik ver
bu senin bileceğin iş
beni ilgilendirmiyor.

ama gelip bu kadar içeriğe 1 er saatlik testler verip bi daha versek 4. yü de isteyecekler diyerek saçmalama.

Test süreniz eleştirilmicek diye bir kural mı var?
topu topu 2.5 saat test istedik diye. bazısına 1 saat yeter bazısına 10 saat, 2 gün yetmez test bu yaw..

ister verirsin
ister vermezsin
ancak eleştiri olunca bunun için bile adamı pişman ettirip nalet getirtmeyin.

hykaynar

Asteğmen
Reaksiyon
70
Hiç bir iptv firması test yayını vermek zorunda değil, hem iki kere test yayını alacaksınız sonra üçüncü test yayınını vermiyor diye elestireceksiniz ne güzel dünya. Yönetici size güzel yapıp iki kere vermiş test yayınını teşekkür edeceginiz yerde terbiyesizlik yapıyorsunuz ve birde sizi elestirene de lan diye hitap ediyorsunuz. Birde başka yerden iptv aldım diye burada dalga geçeceksiniz

F

follown

Dediğim gibi spor kanallarında kalite göremedim kusura bakmayın. Yabancı kanallarınız evet yeterli. Ama Türkçe spor kategorinizi başarılı bulmadım. TR Bein movies premier açtım mesela arapça bein movies vardı. Bunun gibi problemler mevcut. Yabancı kanal isteyenler rahatlıkla alabilir ama Türkçe kanal isteyenler için ben kendi adıma öneremeyeceğim. Teşekkürler.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
23
Merhaba,
Kanallarda EPG bilgisi mevcut mu ? Sinema kanallarında dil ve altyazı seçeneği mevcut mu ?

Teşekkürler.

O

Osmandemir47

Ben daha önce ankaiptv kullandım test aldım mükemmeldi,sorun vardı yazardım düzelirdi. Aradan 15 gün geçti test yayınındaki 1920x1080 kanallar 1280x720 olmuş 1280x720 olanlar 860*640 olmuş sorunun düzeltilmesini söyledim tamam dediler ama düzeltilmedi bir müddet sonra engellediler mail attım dönmediler. Sonrasında jurgeniptv bulmadan önce bir kac firma daha denedim donma takılma oldu. Jurgeniptv den 3 aylık aldım teknik olarak ne sorduysam samimi olarak cevap verdiler kanalların malum kanallar da donma yaşamadığım için yazmak istedim 1920*1080 olanları da var 720 olanda ben cok memnunum burda dikkat edilmesi gereken testin 1 saat olması yada kanallar az cok olması değil bana göre 38000 fazla hatta, görüntü 720 olmasıda değil.
1- üyelik aldıktan sonra nekadar ilgililer
2- sorun yaşadığınızda hemen ulaşabiliyormusunuz
3- whatsap üzerinden gece 23:50 de yazıp sorunu gideriyorlar mı?
4-bana göre her zaman muhatap bulabilmek burda saydıklarımızdan daha önemli sahsi fikrim.
Jurgeniptv de herzaman bir muhatabınız var ilgi odaklı çalışmaktalar.
Mai22 arkadaş senin dediğin gibi değil test bu isin ana kaynağı değildir. Test aldın kanallar çalışıyordu 1 yıl üyelikte aldığın kanalların hepsi çalışırken gitti azaldı yada testte kalite görsel harikaydı ama üyelikte 1920 dediklerin bir anda 720 olmuş ki oluyor bu ankada cok vardı. İptv hiç birseyin garantisi yoktur arkadaşlar vaat edenlere kapılmayın vaat edenlerin çoğu bayidir.

mai22

Er
Reaksiyon
4
yaw arkadaş siz ne değişik insanlarsınız
1. ben kimseye terbiyesizlik yapmadım.
2. o test ettiğim süre içinde de beğendiğimi söyledim.
3. gelip burada 2 veya 3 test için toplam 3 saat için sanki günlerce test istemişim gibi davranıp koro gibi lak lak boş yapıyorsunuz.
4. ben 8 yıldır digiturk üyesiyim, tivibu go aboneliğimde var 1 yabancı ip tv daha kullanıyorum. yıllardır 19e-13e -08w-4.8e-7e-9e-16e-23.5e uydularında oscam server da kullanıyorum.
5.benim 3 saatlik testle jurgen'i ne sömürmeye ihtiyacım var ne de suistimal etmeye yetecek zamanım.
6. 2 saat için yaklaşımlarını ve test sürelerini eleştirdim bu.. ne kadar çok bana bişiler demek için hayaller kurdunuzda zorladıkça zorladınız.

7. şu test için bile şunun için bile bana bu kadar şey açıklattınız, yazdırdınız,
yaw nalet olsun jurgen'den alıp aldığım, almadığım , kullandığım baktıyım o 1.5 saate de
wp den bunlardan test istediğimede

O

omeryuksel0135

bugünde sorunsuz bir şekilde izledim ne diyim umarım bu şekilde devam ederler

SreT

Yüzbaşı
Reaksiyon
122
Derbide en ufak sıkıntı yaşamadık , sorunsuz bir yayındı 🙂

Reaksiyon
0
Merhaba uzun zamandır kullanıcı yorumu yapılmamış acaba şuanda nasıl bir hizmet veriyorlar bilgilendirecek var mı arayış içindeyim kararsız kaldım teşekkürler şimdiden

SerkanArslan

Onbaşı
Reaksiyon
17
Merhaba uzun zamandır kullanıcı yorumu yapılmamış acaba şuanda nasıl bir hizmet veriyorlar bilgilendirecek var mı arayış içindeyim kararsız kaldım teşekkürler şimdiden
Şuan sezon ortası olduğu için pek aktif kişi bulamazsın. Lig başlayınca yorumlar uçuşur burda :)

Reaksiyon
3
Belgesel kanallarının çoğu yok, under maintenance uyarısı veriyor.
Ulusal kanallar sd den hallice ve sürekli pixelleşiyor.
Spor kanallarından 1-2 tanesi verimli, diğerleri ya donuyor ya yok.

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
69
Valla bunun yerine 3B trion tercih ederim eger link sizin icin onemli degilse. Ben yayinlarinda oyle ahim sahim bir guzellik gormedim acikcasi. Fiyat olarak ayni fiyat 3b, Trion ile.

M

mozzarellatv

3b veya trion icin test alacak arkadaslarin bilmesi gereken konu internetlerinin iyi olmasi gerekiyor.ben test ettim ve ancak 50 mbit yaptigimda onerilen platin kanallari izleyebildim.normal hizim 24 mbit superonline fiber ornegin platin kanallara yetmedi. 1 ay sonrasi devam etmedim.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87