Web adresi
https://www.jurgeniptv.com
Domain kayıt tarihi
2 Eyl 2019

PiskopatYazar

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
58
3b veya trion icin test alacak arkadaslarin bilmesi gereken konu internetlerinin iyi olmasi gerekiyor.ben test ettim ve ancak 50 mbit yaptigimda onerilen platin kanallari izleyebildim.normal hizim 24 mbit superonline fiber ornegin platin kanallara yetmedi. 1 ay sonrasi devam etmedim.
Kesinlikle zaten adamlar uydu yayını veriyor normal olarak hızlı internet gerekiyor.

Ama onlarında düşük alternatifleri var.

Zaten iptv izlemek istiyorsan hızlı ve kotasiz internet şart.

Donuyor diyenlerin hepsinin İnterneti yavaş genelde.

M

mozzarellatv

Öyle de fiyat cok artıyor o zaman.6 ay sonra paketimin taahütü bitiyor.o zaman daha yüksek een az 50 megabit paketten alacağım

The Engineer

Üsteğmen
Reaksiyon
95
Ben trion iptvyi 25 mbps hız ile takılmadan test edebildim. O kadar yüksek hızlar iptv için gereksiz. 35 mbps ile piyasadaki en kaliteli yayını izleyebilirsiniz.

M

mozzarellatv

Ethernet ile kullanmis olabilirsiniz. Benim kablo gorunmesin diye wifi tercihim.Biraz farkediyor sinyal kalitesi.

F

follown

bu kişi jürgen iptv kullanıyormuş ve başına böyle bir olay geldiğini söylüyor doğrumu bu acaba?

üst edit: yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. konuyu anlamaya çalışıyoruz durumu bildireceğim.

şok olmamıza sebep olan kağıt. tam anlamadık ihbar mı mahkeme kağıdı mı, ifadeye çağırmışlar.
iptv'yi kullandığını nasıl saptadılar bilmiyoruz ama 6 aydır jurgen kullanıyorduk. data tüketiminden mi yoksa ip'den mi saptadılar anlamadık. 24 mart'a gün vermişler.

yasal haklarımız hakkında bilgi verebilecekler yeşillendirebilir mi? tebligatı özel mesajla paylaşabilirim avukatlara.

saçma sapan büyüklükte bir para cezasından bahsediliyor, 100 yıllık abonelik bedeli kadar falan. saçma.

@root
eğer bu doğruysa ben üyeliğimi sildirmek istiyorum bu forumda. Eminim benimle birlikte birçok kişide sildirmek isteyecektir bilgilerini.

Ekler

root

Yönetici
Reaksiyon
238
bu kişi jürgen iptv kullanıyormuş ve başına böyle bir olay geldiğini söylüyor doğrumu bu acaba?

üst edit: yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. konuyu anlamaya çalışıyoruz durumu bildireceğim.

şok olmamıza sebep olan kağıt. tam anlamadık ihbar mı mahkeme kağıdı mı, ifadeye çağırmışlar.
iptv'yi kullandığını nasıl saptadılar bilmiyoruz ama 6 aydır jurgen kullanıyorduk. data tüketiminden mi yoksa ip'den mi saptadılar anlamadık. 24 mart'a gün vermişler.

yasal haklarımız hakkında bilgi verebilecekler yeşillendirebilir mi? tebligatı özel mesajla paylaşabilirim avukatlara.

saçma sapan büyüklükte bir para cezasından bahsediliyor, 100 yıllık abonelik bedeli kadar falan. saçma.

@root
eğer bu doğruysa ben üyeliğimi sildirmek istiyorum bu forumda. Eminim benimle birlikte birçok kişide sildirmek isteyecektir bilgilerini.
Direk isim vermiş. Çok inandırıcı gelmedi. Yani buradan üyeliğinizi sildirmek sizi pak yapacaksa iletişim formunda talepte bulunabilirsiniz :)

Reaksiyon
8
tabiki de troll bir yazarsın zırvasından başka bir şey değildir. nedense şok olmalarına neden olan tebligat için en ufak kanıt yok. diğer yandan emin olmamakla birlikte amaç jurgen fimasını karalama çabası da olabilir.

F

follown

Direk isim vermiş. Çok inandırıcı gelmedi. Yani buradan üyeliğinizi sildirmek sizi pak yapacaksa iletişim formunda talepte bulunabilirsiniz :)
Bilemiyorum ekşide konu açmışlar. Eğer gerçekse bu olay zaten benden önce herkes sildirir sizde forumu silersiniz. Umalımda silivriye iptvcilerden ve kullanıcılarından önce bu forumun yöneticisini götürmesinler. :p Benim temennimde gerçek olmamasından yana. Bu olayın gerçeklik payı varsa iletişim formunu kullanacağıma hiç şüphen olmasın admin :LOL:

Jurgen

JÜRGEN IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
23
Böyle olaylara itibar etmeyiniz,ve tarihe lütfen dikkat edin 19 ocak pazar günü ve böyle bir durum olduysa bu kişi afiş eder gibi ekşiye mi yazar sizce:) yoksa kaygısısı,korkusuyla çözüm mü arar,aradıysa acaba jurgen tarafından kiminle iletişime geçti durumu kime bahsetti :) her zaman meyve veren ağaç taşlanmıstır. Kalitesiz hizmet söz konusu olsa burda da pay yapılmazmı ? Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyelim ☺ troll kokan bir mesajla kendince jurgene zarar verecegini düsünüp kendini küçük düsüren bir yazar 😃

@root

Reaksiyon
6
Ya arkadaşlar ülke batmış a. Siz hala IPTV diyonuz ya yapmayın derdimiz o değil herkese iyi seyirler

Cengo88

Er
Reaksiyon
0
İlk izlenimlerimi aktarayım arkadaşlar , öncelikle en çok hoşuma giden nokta şu an çoğu iptv lerde olmayan yabancı kanalların olması ve çalışıyorlar 🙂 her hangi bir donma , takılma yaşamadım. Bu kadar zengin içerik beklemiyordum açıkcası , telefondan aldığım bir kaç ekran görüntüsü aktarayım sizlere.

Bazı kanallar 🙂
Hocam Norveç Kanalları kaç taneydi hatirliyormusun acaba?😊

Reaksiyon
1
2 hesap aldım toplam 380 lira para ödedim. Türkiye ve Almanya serverları varmış firmanın ben kanal çoğunluğuna bakarak iki hesabıda türkiye serverına aldırdım. Sinema kanalları 157 tane ancak şu an gecenin 2si ve donmadan izleyebildiğim sinema kanalı sayısı 10 tane. Evde 35 mbps internetle sinema kanallarının hiçbirini izleyemiyorum. Ama hemen spor 1 uhd yayınını açınca donmadan izletiyor. Spor kanallarına ağırlık verilmiş sinema kanalları bir kenara atılmış galiba. Ya da türkiye serverı böyle yılbaşı diye 1 senelik kampanyalı fiyat satışlarını bu türkiye serverlarına yaptılar. Herhalde herkes izliyor bi ben izleyemiyorum arkadaş. Almanya yani kaliteli olan servera ise geçişim yapılmıyor.

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:

mrkocak

Er
Reaksiyon
0
Merhaba, gerçekten böyle bir durum olduğunu zannetmiyorum yani Server lar ayrı değil. Serverların Almanya da olduğu söylenmişti. Bende Jurgen kullanıyorum. Bu aralar bir genel bir donma söz konusu sebebini bende bilmiyorum düzelir diye bekliyorum sadece.

Jurgen

JÜRGEN IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
23
Üyelerimizi sorunlarıyla çözümsüz bırakacak kadar duyarsız olamayız olmadıkta kendilerinin sorunlarını gidermek adına gerekli bütün işlemler sağlanmıstır. Memnuniyetsiz bir kullanıcımız dahi olmamalıdır. Prensiplerimiz arasında müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Reaksiyon
1
Dediğiniz iki ıptv firmasınıda test ettim ancak hiçbir ıptv firmasının müşteri desteğinin gece 4te bile anında cevap verdiğini veya başka bir zaman diliminde hemen sorunu giderdiklerini ne yazık ki göremedim. Satın alım öncesi olsun sonrası olsun jurgenin müşteri destekteğindeki arkadaşlar anında sorun çözmeye odaklılar. Bazen müşteri desteğiyle keyiflice ortaya karışık sohbet bile ediyoruz. Benim sıkıntıma gelince ufak bir sorun yaşamış olabilirim ancak. Anında çözüm alternatifi üretildi. Müşterinin halinden dertlerinden anlayan bir iptv firması olduğu sürece. Ben seneyede jurgen alırım ondan sonraki sene de. Şuan kanallarında hiçbir sıkıntı yok ve fiyatına göre en iyi içerik/performansta bence jurgendedir. Onca senelik deneyim acaba hangilerinde var?

Reaksiyon
2
jurgen iptv en iyi iptv. ancak kendilerine whatsapptan da yazdim, sagolsun ok dediler ancak gelisme yok:) sinema kanallari guncel degil. kanal ismi ile acilan kanal ya farkli ya da vod kanallar.bir de dizi bolumleri guncel degil.bunlari hallederlerse bir numarayi kimseye kaptirmazlar

ufukkouelk

Onbaşı
Reaksiyon
11
jurgen iptv en iyi iptv. ancak kendilerine whatsapptan da yazdim, sagolsun ok dediler ancak gelisme yok:) sinema kanallari guncel degil. kanal ismi ile acilan kanal ya farkli ya da vod kanallar.bir de dizi bolumleri guncel degil.bunlari hallederlerse bir numarayi kimseye kaptirmazlar
En iyi olduğu için mi Galatasaray-Fenerbahçe maçını veremedi?

Jurgen

JÜRGEN IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
23
Ufuk bey bakın yorum yapabilirsiniz eleştiri de yapabilirsiniz fakat gelip yalan beyanla insanların aklında şüphe uyandırmayın.Bu davranışınız anka ve ugur iptv ön plana çıkartma çabanız anlıyorum. Ama bizlerde ankadan ve ugur iptvden maç izleyemen donan muhatap bulamıyoruzu yazan üyelerimizi mi buraya davet edelim. Bizi bilmeden tanımadan karalamanız bariz anka ve ugur iptv ile ilişkiniz oldugunu ortaya koyuyor bu tarz yorumlar yine iptv firmalarıma zarar vermektedir. Yorumlarımızı okursanız üyelerin gs macınıda sorunsuz izlediğini farkedersiniz

Forum istatistikleri

Konular
513
Üyeler
727
En son üye
Recep3535