SreT

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
125
12 aylık 250 tl yüksek fiyat bence :unsure:

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
@Webiptv 1 aylık paketiniz yok. Aslında bir aylık paket koyarsanız müşteri bir ayda tamamen iyisi ile kötüsüyle gözlemleyip deneyimleyebilir. Ben kendi adıma konuşuyorum 1 aylık paket olmasından yanayım her satıcı için 1 aylık 30₺ bir paket eklerseniz çok iyi olur doğrusu.

root

Yönetici
Reaksiyon
293
Bu biraz da ana dağıtıcıya bağlı bir olay. Eğer kredili sistemde 1 aylık satış sunmamış ise bayinin de yapacağı pek bir şey yok. Bayi 1 aylık satış sunarsa ya fiyatını yüksek tutmak zorunda ya da zararına satış yapacak.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
@root Ana firmamı bayimi nasıl anlarız peki ? Anlaşılıyor mu Ana firma ile bayiler kimi Ana firma var bayilikte vermiyor sadece kendisi satış sunuyor.

root

Yönetici
Reaksiyon
293
Kendim için konuşuyorum. Web sitesine baktığım an alıyorum ne olduğunu :p

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
@root Anladım ama bayide olsa yapabilir aylıktan zarar etmez aslında kendilerine güveniyorlar ise zaten müşteri bir ay sonra iyiyse daha uzun paketlere geçer başka yerden almaz zaten :)

root

Yönetici
Reaksiyon
293
Açılan her süre için bildiğim kadarıyla kredi düşüyor hesaplarından. 1 aylık bir opsiyon sunulmamışsa bayiye zarar eder diye düşünüyorum. Tabi ki arkadaşlar daha doğru bilgiyi vereceklerdir.

root

Yönetici
Reaksiyon
293
Bu arada bayiliğin bayiliği de olabiliyor. Yani sitede bayilik opsiyonu sunmuşsa satıcı bu dağıtıcı olduğu anlamına da gelmez. Saadet zincirine dönüyor olay iyice.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Yani bu konuya hakim bilgili birileri bizide aydınlatır umarım

Webiptv

WEB IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
7
@Webiptv 1 aylık paketiniz yok. Aslında bir aylık paket koyarsanız müşteri bir ayda tamamen iyisi ile kötüsüyle gözlemleyip deneyimleyebilir. Ben kendi adıma konuşuyorum 1 aylık paket olmasından yanayım her satıcı için 1 aylık 30₺ bir paket eklerseniz çok iyi olur doğrusu.
Paketlerimize

1 Aylık Üyelik eklenmiştir.

Webiptv

WEB IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
7
Yurtiçi Yapıtların Olduğu TR Yerli Film Bölümüne Hür Köle Filmi FULL HD KALİTE Eşliğinde Kanal Listenize Eklenmiştir....

Sizde Evinizin Konforunda Kalitenin Keyfini Webiptv.net satış Farkıyla Çıkartmak İstiyorsanız PAKETİNİZİ AYARLAYIN Bu Müthiş Heyecana Ortak Olun.....

Oyuncular: Soydan Soydaş, Seçil Buket Akıncı, Tarık Tanrısever, Yaşar Alptekin, Engin Yüksel, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Aslı Erdemir ve Melike Balçık

Vizyon Tarihi: 20 Eylül 2019

Süre: 1 saat /49 dk

root

Yönetici
Reaksiyon
293
Aşağıdaki film yerli kategorisinde var mı?

Webiptv

WEB IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
7
Aşağıdaki film yerli kategorisinde var mı?

Yerli Film mi ?

root

Yönetici
Reaksiyon
293
Evet yerli. 2018 yılında çıktı ama piyasaya düşmedi daha sanırım.

Webiptv

WEB IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
7
Wind River - Kardaki İzler
TR DUBLAJ bölümüne eklendi.

Film, deneyimsiz bir FBI ajanı olan Jane Banner’in (Elizabeth Olsen) Kızılderililerin bölgesinde gerçekleşen bir cinayetin peşine düşmesini konu alıyor. Cory Lambert’ın (Jeremy Renner) da yardımıyla Jane, çok geçmeden doğa yasasının gerçek yasaları tanımadığını anlayacaktır.
Keyifli seyirler

Ekler

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
997
Son üye
Raşit5252