Web adresi
http://www.sonsuziptv.net
Domain kayıt tarihi
2 Eyl 2019

root

Yönetici
Reaksiyon
293
SONSUZ IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

K

kuvval

Genel olarak iyi görünüyor hatta birçoğundan iyi. Sanırım iptvuniversal ın bayisi verdiği mu3 linkinde yazıyordu.

The Engineer

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
109
Genel olarak iyi görünüyor hatta birçoğundan iyi. Sanırım iptvuniversal ın bayisi verdiği mu3 linkinde yazıyordu.
iptvuniversalın sitesini inceledim sunucuları kanadada gözüküyor, hiç deneyen var mı kanallarını, kalitesini?

C

clubberfree

Hocam bütün iptv'leri denemek için yemin etmiş gibisin gerçekten. Hemen hemen her iptv başlığında mesajın var. :D
Bu sadece senin bu forumda gorebildiklerin arka planda twitter i var instagrami var forumda gozukmeyen firmalar var @The Engineer i bu konuda tek gecerim onun arkasindanda @kuvval geliyor kuvvalda sistemli calisip test yapar not tutar kuvvala x iptv hakkinda bilgi sor not defterine bakip sana artisiyla eksisiyle soylesin ?

tesir07

Onbaşı
Reaksiyon
18
Bir ara çok ismi geçiyordu. Ben bu arkadaştan test yayını aldım. Yayınları oldukça kaliteli. Yabancı kanal içeriği de çok. Vod'ları yetersiz. Belgesel kanallarında docubox ve Outdoor channel vardı. Çoğu İptv'de bu iki kanal bulunmuyor. Sizin gibi kanalların yayın kalitesine bakmadım. Gerçi benim için 4K yada 1080p yayın pek fark etmiyor. Maçı kaliteli izlediğim sürece bir sıkıntı yok.

C

clubberfree

Bir ara çok ismi geçiyordu. Ben bu arkadaştan test yayını aldım. Yayınları oldukça kaliteli. Yabancı kanal içeriği de çok. Vod'ları yetersiz. Belgesel kanallarında docubox ve Outdoor channel vardı. Çoğu İptv'de bu iki kanal bulunmuyor. Sizin gibi kanalların yayın kalitesine bakmadım. Gerçi benim için 4K yada 1080p yayın pek fark etmiyor. Maçı kaliteli izlediğim sürece bir sıkıntı yok.
Macda kalitenin bence altin kurali 50 fps den gecer ondan sonra hd ve fhd ile suslendimi tadina doyum olmaz tabi burda secilecek serverda cok onemli yayin akisinin kesilmemesi icin bu arkadaslarda 50 fps yayinlari var denemedim ama bazi50 fps yayin lar izledim x firmalardan her 50fps de guzel olmayabiliyor
Tabi birde firmalarin cokmesi server kaldirmamasi vs durumlarida cok iyi degerlendirilmeli yoksa adamin goruntu kalitesi iyi olmus mac gunu cokmus ne yapacan oyle server i

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:

tesir07

Onbaşı
Reaksiyon
18
Macda kalitenin bence altin kurali 50 fps den gecer ondan sonra hd ve fhd ile suslendimi tadina doyum olmaz tabi burda secilecek serverda cok onemli yayin akisinin kesilmemesi icin bu arkadaslarda 50 fps yayinlari var denemedim ama bazi50 fps yayin lar izledim x firmalardan her 50fps de guzel olmayabiliyor
Tabi birde firmalarin cokmesi server kaldirmamasi vs durumlarida cok iyi degerlendirilmeli yoksa adamin goruntu kalitesi iyi olmus mac gunu cokmus ne yapacan oyle server i
Tabi çamur gibi yayın bende istemem. Ama beni en çok maç sırasında donmalar sinir ediyor.

K

kuvval

Hocam maç esnasında test verir mi bilmiyorum isterseniz bir de siz deneyin fikirlerinizi paylaşın . Yalnız fiyatı da çok makul testte verdiği ile satın aldıktan sonraki liste ve kalite aynıdır inşallah :)

C

clubberfree

Hocam maç esnasında test verir mi bilmiyorum isterseniz bir de siz deneyin fikirlerinizi paylaşın . Yalnız fiyatı da çok makul testte verdiği ile satın aldıktan sonraki liste ve kalite aynıdır inşallah :)
aslında ben aradığım serverı buldum o yüzden şu sıralar testler ile ilgilenmiyorum ama eğer ben illaki bu adamları maçda test etmek isteseydim 24 saatlik yayın satıyorlar 10 tl ye o parayı verir denerdim ama şu sıralar ben sizler kadar fazla test işlerine girme meme rAğmen şimdiden böö geldi
dipnot: testte verdiği yayın ile normalde verdiği yayın arasında fark olacağını sanmıyorum ama önemli olan işde bu adamların maçlarda patlayıp patlamadığıdır internetten derin çaplı bir araştırma yapılabilir bu konu için

The Engineer

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
109
Malum saatlerde test vermiyorlar. :)

herkül67

Onbaşı
Reaksiyon
17
Merhaba forumu epey zamandır takip ediyorum ama üye olup yorum yazmak bugüne nasipmiş geçen sene iptv dünya kullandım o zamanlar yayınları stabildi ama kalite yoktu ve iletişimleri gerçekten çok zayıftı bu ip tvyi ise sezon başladığından bu yana kullanıyorum Eylül ayıydı galiba GS.fb maçını izleyemedim bu ip TV ile genel olarak geri kalanlarda bir sıkıntı yaşamadım stabil donma çökme görmedim buradaki çoğu arkadaş gibi test almadığım kalmadı galiba bunların yayın iptvüniversal ile aynı ama bu sonsuzun fiyati uygun evde 106 ekran LG smart Tv'de izliyorum çok iptvden test aldım benim şahsi görüşüm test aldıklarımın arasında görüntü olarak beni etkileyen trion ip TV oldu milletin cayir cayır dolandırıldığı şu piyasada bizlere bu fırsatı verip gerçek kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı bir platform yarattığınız için sizlere de çok teşekkür ederim

PiskopatYazar

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
100
Test aldım.

50fps yazan kanalların hiç biri 50fps değil.

Belgesel kanalları genelde HD kalite.

Ulusal kanallarda FHD yazanların hepsi 25fps ve sorunlu çok donuyor.

Fiyat uygun ama maç saati dışında bile maç sonrası programı izledim biraz donma lar oldu bir kaç kez.

izyapim

Er
Reaksiyon
4
Ben 3 aydır kullanıyorum. Pek memnun kalmadım. Özellikle maçlarda donmalar yaşıyorum. Psikopat yazarında dediği gibi 50fps yayın yazdığı kanallar ne yazık ki 50fps değil. Ayrıca donma olayını her söylediğimde suçu hemen internet alt yapıma atıyor. Herşeyi sorunsuz izlerken maç yayınlarında donma nasıl internet altyapımdan oluyor onu anlamıyorum. 3 ay sonra paketim bittiğinde daha kaliteli bir iptv bulmam gerek sanırım.

mutlu7

Onbaşı
Reaksiyon
18
Sonsuz benim ilk göz ağrım diyebilirim.İlk 3 aylık paketimi bunlardan aldım.Şimdi arkadaşların önceden yazdığı gibi vod arşivleri baya az.Kanalar ise malum kanalarda 50 fps deniliyor ama değil.Malum kanalarda alternatif çok ve işe yarıyor.Bazen 50 fps de dondumu hd den devam bakabiliyorum.Ulusal kanalarda saat 20:00 ile 23:00 arası çok donmalar oluyor.Hevc x265 lik ulusal kanaları var ve görüntüsü çok güzel.Müşteri hizmetlerine gelince rezilik onu bi belirteyim.Herşeyimi kendim yapmak zorunda kaldım.M3u dosya playere nasıl yüklenir ne nasıl olur goole amcadan öğrendim.Çünkü bunlara bi soru sorduğumda teknik ekipdeki arkadaş temuz ayına kadar askerde yardımcı olamıyoruz diyorlardı.Zaten o oldu bir dahada soru sormadım.Hatta whatsup dan sildim bile bunları.

mutlu7

Onbaşı
Reaksiyon
18
Son 12 saatir sonsuz iptv ye girilmiyor.Yetkili arkadaşlara yazıyorum cevab gelmiyor.Bir bilgisi olan varmı?

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
997
Son üye
Raşit5252