root

Yönetici
Reaksiyon
244
ALPİ SERVERS IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Test yayını aldım çok iyi spor kanallarının hepsinde 1920*1080p görüntü kalitesi var normal satışlarıda böyleyse çok iyi tabi her zaman dürüst ve doğru çalışırlarsa uzun süreli alım mantıklı olur. Sizlerde test yayını alıp deneyin derim.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Bugün cihaz aldım iptv de alpiservers den aldım 1 aylık yayınlar şimdilik çok iyi spor kanallarının hepsinin 1920*1080p yayını var 720p de var internet hızınıza göre seçip izleyebilirsiniz. Vod içeriğide çok güzel şuan Müslüm filmini izliyorum.

The Engineer

Üsteğmen
Reaksiyon
95
Bugün cihaz aldım iptv de alpiservers den aldım 1 aylık yayınlar şimdilik çok iyi spor kanallarının hepsinin 1920*1080p yayını var 720p de var internet hızınıza göre seçip izleyebilirsiniz. Vod içeriğide çok güzel şuan Müslüm filmini izliyorum.
yayın kalitesi ile ilgili bilgiler verirseniz sevinirim. Yayınlar kaç fps birde bitrate değeri.

SreT

Yüzbaşı
Reaksiyon
117
Takipteyim bakalım yayınlar hep iyi olacak mı 🤔

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
@The Engineer Spor kanalları dediğim gibi 1920*1080p çözünürlükte gayet iyi her kanalın ayrı ayrı hem 1080p hem 720p var spor kanallarında ulusal kanallar keza öyle fps bitrate gibi değerler tv den göremiyorum onun için telefondan veya PC den VLC Media Player'den bakarak görebiliriz. Aslında test yayını talep edip kendiniz direk kalitesini görebilirsiniz. FHD yazanlar 1080p oluyor. Şuan için iyi umarım böyle gider.

The Engineer

Üsteğmen
Reaksiyon
95
@The Engineer Spor kanalları dediğim gibi 1920*1080p çözünürlükte gayet iyi her kanalın ayrı ayrı hem 1080p hem 720p var spor kanallarında ulusal kanallar keza öyle fps bitrate gibi değerler tv den göremiyorum onun için telefondan veya PC den VLC Media Player'den bakarak görebiliriz. Aslında test yayını talep edip kendiniz direk kalitesini görebilirsiniz. FHD yazanlar 1080p oluyor. Şuan için iyi umarım böyle gider.
Test yayınlarına çok güvenmiyorum. Böyle abonesi olanların kullandığı yayınlardan değerler almak daha gerçekçi.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
@The Engineer test yayını ile normal aldığım yayın aynı bende çok hassasım bu konularda kanal adlarından tutun sıralaması görüntü çözünürlüklerine baktım aynı sıkıntı yok yani o dediğin değerlere bakınca haber veririm tekrar yazarım buradan ama sen yinede test yayını al derim. Birde hangi firma olursa olsun hemen gidip 6 veya senelik almayın bir aylık alın önce bir ayda belli olur her şeyi iyi çıkarsa yine bir aylık alın üç kere bir aylık alın sonra tam emin olursanız senelik alın.

The Engineer

Üsteğmen
Reaksiyon
95
@The Engineer test yayını ile normal aldığım yayın aynı bende çok hassasım bu konularda kanal adlarından tutun sıralaması görüntü çözünürlüklerine baktım aynı sıkıntı yok yani o dediğin değerlere bakınca haber veririm tekrar yazarım buradan ama sen yinede test yayını al derim. Birde hangi firma olursa olsun hemen gidip 6 veya senelik almayın bir aylık alın önce bir ayda belli olur her şeyi iyi çıkarsa yine bir aylık alın üç kere bir aylık alın sonra tam emin olursanız senelik alın.
Benim zaten şuan kullandığım 1 yıllık üyeliğim var. Evimde fiber internet olduğu için 50 fps kalitede hizmet veren iptv arayışı içerisindeyim.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
@The Engineer telefondan IPTV uygulaması ile ayarlardan gösteriyormuş baktım bir kaç kanal çektim hepsini istese de çekemem :) Ama hepsi böyle genelde Fhd yazanların

Screenshot_2019-11-05-11-00-41-809_com.nst.iptvsmarterstvbox.png Screenshot_2019-11-05-10-59-46-540_com.nst.iptvsmarterstvbox.png Screenshot_2019-11-05-10-59-08-031_com.nst.iptvsmarterstvbox.png Screenshot_2019-11-05-11-06-33-960_com.nst.iptvsmarterstvbox.png Screenshot_2019-11-05-11-06-16-390_com.nst.iptvsmarterstvbox.png Screenshot_2019-11-05-11-01-59-269_com.nst.iptvsmarterstvbox.png Screenshot_2019-11-05-11-01-20-526_com.nst.iptvsmarterstvbox.png Screenshot_2019-11-05-11-00-50-608_com.nst.iptvsmarterstvbox.png

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:

The Engineer

Üsteğmen
Reaksiyon
95
Detaylar için teşekkür ederim. 720p çözünürlükteki yayınları 50 fps gördüğüm kadarıyla. Maç saatlerinde aklınıza gelirse yine kontrol ederseniz sevinirim. Bazen maç saatlerinde yayın kalitesini düşürebiliyorlar.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Şimdi resim eklerken karışık sıralamış onları düzenledim tek 2 parçalı sırasıyla her biri diğerinin altında derbi maç saatlerinde kontrol etmek lazım tabi ama 1920x1080p 25 kare olan görüntüsü daha iyi bence 720p de fena değil TV açınca da iyi yani ben çok test yayın aldım en son burayı buldum yani o kadar çok firmadan aldım ki bir tek buranınkini 1920x1080p bulabildim o yüzden buradan aldım iyi yani şuan dediğim gibi derbi maç sırasında izleyeceğiz görüntüler takılmazsa buradan devam ama internetinizi maçtan önce hızını test edin internetin iyi olması gerekiyor

ferdi1903

Çavuş
Reaksiyon
24
Şimdi resim eklerken karışık sıralamış onları düzenledim tek 2 parçalı sırasıyla her biri diğerinin altında derbi maç saatlerinde kontrol etmek lazım tabi ama 1920x1080p 25 kare olan görüntüsü daha iyi bence 720p de fena değil TV açınca da iyi yani ben çok test yayın aldım en son burayı buldum yani o kadar çok firmadan aldım ki bir tek buranınkini 1920x1080p bulabildim o yüzden buradan aldım iyi yani şuan dediğim gibi derbi maç sırasında izleyeceğiz görüntüler takılmazsa buradan devam ama internetinizi maçtan önce hızını test edin internetin iyi olması gerekiyor
nasil memnunmusun sunucudan?

F

follown

Herkeste bulunan yayın kaynağı var. Malum kanal konusunda bir artısı yok bu iptvnin. 1 aylık fiyatıda 50tl ab logolu yayını izlemek için 1 ay 50tl bence çok. Amaç malum kanalsa pek tercih edilesi değil. Vod konusunda düşünebilir.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
21
Dün akşam test yayın aldım kendilerinden ulusal,belgesel.sinema ve spor kanallarının yüzde 80 i 1920 x 1080 P çözünürlükte ayrıca çoğu kanalda EPG bilgisi veriyor.3 aylık üyelik paketi gayet uygun fiyatta.Bir çok server test etmiş biri olarak bu fiyata böyle bir hizmet zor bulunur.3 aylık üyelik almayı düşünüyorum.Test etmenizi tavsiye ederim.

Reaksiyon
1
Dün akşam test yayını aldım kendilerinden ama TV'den bir türlü çalışmadı. Aynı ağa bağlı cep telefonundan açılıyor ancak TV'de kanal ve epg bilgisini dahi almasına rağmen kanal açınca Streaming diyor ve öyle duruyor. 3 ayrı uygulama (MKipTV, SS IPTV, Smart IPTV) 2 ayrı DNS denedim, bana mısın demedi -ki DNS'ten olsa cep telefonunda açmazdı-. 2 gün önce başka bir sağlayıcıdan test almıştım, onda sıkıntı yaşamadım.

Başına böyle bir şey gelen var mıdır? TV'nin markası LG. Ama eski nesil akıllı TV, webOS'lu değil de NetCast'li.

root

Yönetici
Reaksiyon
244
Dün akşam test yayını aldım kendilerinden ama TV'den bir türlü çalışmadı. Aynı ağa bağlı cep telefonundan açılıyor ancak TV'de kanal ve epg bilgisini dahi almasına rağmen kanal açınca Streaming diyor ve öyle duruyor. 3 ayrı uygulama (MKipTV, SS IPTV, Smart IPTV) 2 ayrı DNS denedim, bana mısın demedi -ki DNS'ten olsa cep telefonunda açmazdı-. 2 gün önce başka bir sağlayıcıdan test almıştım, onda sıkıntı yaşamadım.

Başına böyle bir şey gelen var mıdır? TV'nin markası LG. Ama eski nesil akıllı TV, webOS'lu değil de NetCast'li.
Tüm kanallarda mı oluyor?

Reaksiyon
1
Bilgilendirme yapayım; dün akşam arkadaş bayağı mesai harcadı benim için :).
Streaming tipini hls'den mpegts'e çevirince sorun çözüldü.

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334