SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Enson kanallarda logo yoktu eklediler mi ?
Hocam bilmiyorum ben kendim iptv kullanmıyorum kardeşim için almıştım ne zamandır gitmiyorum. Onların bitmiş süresi başka yerden almışlar ama alpiserver iyidir test etmeden almadım bir çok iptv hizmeti veren siteleri denedim onca iptv içinden en iyisi bu çıktı daha bir çok bakmadığım illaki vardır. Ama kendim iptv alsam bende buradan alırım hiç araştırmama gerek yok.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
21
Hocam bilmiyorum ben kendim iptv kullanmıyorum kardeşim için almıştım ne zamandır gitmiyorum. Onların bitmiş süresi başka yerden almışlar ama alpiserver iyidir test etmeden almadım bir çok iptv hizmeti veren siteleri denedim onca iptv içinden en iyisi bu çıktı daha bir çok bakmadığım illaki vardır. Ama kendim iptv alsam bende buradan alırım hiç araştırmama gerek yok.
Yorumların için teşekkürler

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
21
Dün itibari ile 3 aylık paketlerini satın almış bulunuyorum. Satıcı gerçekten çok kibar biri ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor.Daha önceden test yayını aldığım zaman olumlu yorumlarımı yazmıştım. Fiyat performans olarak bence yeterli seviyede. Sorusu olan arkadaşların sorusunu cevaplayabilirim.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
21
Başakşehir-BJK , Ankaragücü-FB, TS-Sivas, GS-Malatya maçlarını hiç donma olmadan izledim fakat malum kanalın 50 FPS olan yayını maç esnasında 1280x720 çözünürlükteydi. Normalde 1920x1080 çözünürlükte oluyor.

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334