ontiptv

ONTIPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
5
Bir çok yerden test alıp denedim ve denediklerimin icinde kanal geçişleri olsun, içerikler olsun gercekten çok başarılı. 3 saat test otomatik test alınabiliyor sitelerinden. Ayrıca sporlara eklemişler hepsini FHD50fps, HD50fps ve HEVC50fps yayınları. Biraz daha hızlı cevap verirlerse bence en başarılı IPTV satıcısı olurlar.350 numaralı eki görüntüle351 numaralı eki görüntüle352 numaralı eki görüntüle
Bizi tercih ettiğiniz ve Bize her daim destek verdiğiniz için çok teşekkür ederiz, ONTIPTV olarak her zaman daha kaliteli olmayı hedefliyoruz ve sürekli kendimizi güncelliyoruz.

Çok teşekkür eder, keyifli seyirler dileriz.

qasaran

Çavuş
Reaksiyon
23
Yayınlarını deneme şansım oldu. Mail ile 3 saatlik test yayını veriyorlar. Malum spor kanallarından 1 50fps yayın yapan alternatifleri var. Malum 2 3 4 ler de 1 kadar olmasa da kaliteli, dizi sinema yayınları zengin ve güncel. Maç saatinde test vermiyorlar. Aslında maç saatinde test yayını olmalı. Maç dışında hemen hemen birçok iptv yayını stabil çalışıyor zaten. Bir de paket fiyatları piyasanın üstünde biraz. 1 aylık paketleri olsaydı denerdim. Fiyat konusunda bir kampanya yaparlarsa düşünürüm.

bro00

Er
Reaksiyon
4
herşey iyi güzel belgesel yayınlarının kalitesi 1080p deil olsa alırdım

mutlu7

Onbaşı
Reaksiyon
18
Kendilerinden test yayını alıp inceleme şansım oldu.Beni özelikle alman kanalarının hvec olması ve mükemel görüntüsü hayran bıraktı.Şimdi benim gibi alman kanalarına önem verenler için olmazsa olmaz bir firma.Diğer tr ulusalarda gayet hvec ve kaliteli görüntüsü vardı.Ama spor kanalarını malesef nasıl olduğunu bilemiyorum .Zira test yayın kısa geldi ve yetişdiremedim.Firma baya kalite kokuyor

mutlu7

Onbaşı
Reaksiyon
18
Yayınlarını deneme şansım oldu. Mail ile 3 saatlik test yayını veriyorlar. Malum spor kanallarından 1 50fps yayın yapan alternatifleri var. Malum 2 3 4 ler de 1 kadar olmasa da kaliteli, dizi sinema yayınları zengin ve güncel. Maç saatinde test vermiyorlar. Aslında maç saatinde test yayını olmalı. Maç dışında hemen hemen birçok iptv yayını stabil çalışıyor zaten. Bir de paket fiyatları piyasanın üstünde biraz. 1 aylık paketleri olsaydı denerdim. Fiyat konusunda bir kampanya yaparlarsa düşünürüm.
Sana hak veriyorum.Fiyatlar tr için biraz daha makul olsa alınası gelen ilk firma.Özeliklen 6 ay ve 3 ay fiyatları çok yüksek.Kaliteye göre hak ediyormu? evet hak ediyor.Ama yinelemekte fayda var tr için birazcık fazla.Fiyatlar bi tik düşerse benimde takibimde.İyi günler

Reaksiyon
0
Merhaba arkadaşlar.
Son bir haftadır çok sık donmalar olmaya başladı. Görüntü 5-10 saniye geliyor, daha sonra 30-40 saniye donuyor. Bu bazen saatlerce oluyor. TTnet 35mbit internetim var. Aynı problemi yaşayan var mı, varsa çözüm yolu nedir?

Reaksiyon
9
Merhaba arkadaşlar.
Son bir haftadır çok sık donmalar olmaya başladı. Görüntü 5-10 saniye geliyor, daha sonra 30-40 saniye donuyor. Bu bazen saatlerce oluyor. TTnet 35mbit internetim var. Aynı problemi yaşayan var mı, varsa çözüm yolu nedir?
Modem üzerinden DNS değiştirmeyi deneyin, düzelmesi lazım.

Nostal0

Er
Reaksiyon
2
Merhaba arkadaşlar.
Hangi program üzerinden izliyorsunuz ?

Reaksiyon
0
Şimdi müşteri temsilcisiyle görüştüm. Problem windows 10'dan kaynaklanıyor gibi. Real player, web play, vlc player, bluestacks yükledim, xciptv den denedim hepsinde aynı problemi verdi.

Reaksiyon
0
Modem zte zxhn h298a fakat DNS ayarları değiştirilemiyor. Müdahale ettirmiyor.

Reaksiyon
0
VPN ile giriyorum. VPN ile girildiğinde global pakete giriyormuş (daha pahalı), müsaade ettiler. Şu anda normal VPN'siz giriyorum sıkıntı yok. Takip ediyorum, akşam 21.30 gibi donmalar başlıyor. O saatten sonra VPN ile giriş yapıyorum.

Reaksiyon
0
VPN ile giriyorum. VPN ile girildiğinde global pakete giriyormuş (daha pahalı), müsaade ettiler. Şu anda normal VPN'siz giriyorum sıkıntı yok. Takip ediyorum, akşam 21.30 gibi donmalar başlıyor. O saatten sonra VPN ile giriş yapıyorum.
Aynen bende de akşam saatlerinde donmalar başlıyor. iletişime geçeyim ben de bu konuda. teşekkürler.
kullandığın vpn programı hangisi?

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
997
Son üye
Raşit5252