Web adresi
http://heraiptv.org
Domain kayıt tarihi
8 Şub 2019

root

Yönetici
Reaksiyon
262
HERA IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

R

Roboto

yorumlardan dolayı 1 aylık aldığım paketten bin pişman oldum.maç yayınları başladığında yayının izlenmesi mümkün değil , sürekli donuyor.saticiyla iletişime geciyorsunuz ilgilenmiyor , yetmezmiş gibi alaycı mesajlara ve harcadığınız zamanın pişmanlığı ile başbaşa kalıyorsunuz.an itibariyle watsapp'dan engellendiğim iptv yayıncısı.

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:
Y

yok

şu muhabbete bakarsak alınmaz sen kımsin adama sövüyorsun

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:
S

solaris09

170 liraya 1 yıl aldım . aldığıma bin pişman oldum. yayın donuyor diyince de twitter den engelliyor söylüyorum başkasına yönlendiriyor. üyeliğim bitsin bir daha almam.

rush10

Er
Reaksiyon
0
Ekşide buranın linkini gördüm geldim. Hera iptv kullanıyorum 3 haftadır maçlar çok güzel. Ben bir donma ile karşılaşmadım. İletişim olarak biraz gergin bu aralar baya yoğun sanırım ama dolandırıcı kesinlikle değil çünkü adamın verdiği beleş iptv çoğunun iptv sinden iyi. Dolandırılma olayına gelince mesela beni Muhammet gür diye biri dolandırdı. Daha doğrusu çok kişiyi Dolandırılmış eğer havale yaparken bu ismi duyarsanız aman ha vazgeçin hemen

S

solaris09

Ekşide buranın linkini gördüm geldim. Hera iptv kullanıyorum 3 haftadır maçlar çok güzel. Ben bir donma ile karşılaşmadım. İletişim olarak biraz gergin bu aralar baya yoğun sanırım ama dolandırıcı kesinlikle değil çünkü adamın verdiği beleş iptv çoğunun iptv sinden iyi. Dolandırılma olayına gelince mesela beni Muhammet gür diye biri dolandırdı. Daha doğrusu çok kişiyi Dolandırılmış eğer havale yaparken bu ismi duyarsanız aman ha vazgeçin hemen
adamın avukatı mısın ? gerginliğinden bizene? hesap açıp insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. ufak sitede bir hera ya mı şikayet var ?

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Dandik, ufak her şeyi yazıyorlar site için :) Sonumuz hayrola.

P

Peasee

3 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım, donma yaşıyorsanız netinizde sorun olabilir.

Mcorut

Er
Reaksiyon
0
Hera tv yöneticileri sanki yeni kullanıcı adıyla girip yorum yapıyo gibi ama hayırlısı bakalım 😅

Reaksiyon
1
hocam forum işi benim lise dönemlerimde kaldı eskidi yani. onay maillerin spama düşüyor, genelde birde sözlüğe yazıyorlar, adını hiç duymadığım bir yer olunca öyle dedim kişisel algılamana gerek yok. eleştiri olarak da kabul etmeyebilirsin hatta hiç umursamayarak geçiştirebilirsin. kendine güvenen insanlar genelde böyle yapar.

lakin , beni banlayıp diğer elemana tek taraflı söz hakkı verirsen adil davranmamış olursun.

senin günlük hayatta ikiyüzlü, rantçı, yalancı insanlara karşı tavrın nedir ?

bu tavırlar mı ayıp yoksa bu tavırları gösteren insanlara küfür etmek mi ayıp ?

bu heriflerin nasıl birer provokatör olduklarını biliyor musun ?

bazı insanları ne yazık ki küfür etmeden tanımlayamassın.

bir laf vardır bilirsin tamamını yazmıcam gene banlarsın

... ya ... yaparmışsın bir şey demezmiş ama ... ya ... dedin mi senden kötüsü olmazmış diye.

küfürden korkma hocam, küfürün kimseye zararlı yok, ikiyüzlü , karekter yoksunu insanlardan kork bu hayatta..

onlar bu hayatta hep dinin ve sözde etik kavramların arkasına sığınırlar çirkin yüzlerini örtmek için.

beni kendi yerine koy, sana burdan 500 tane mesaj atayım belgeli kanıtlı,

aklını durdaracak, küfür etmeden 30 saniye dayan bu arkadaşlara karşı ben gelip burada senden özür dilerim diyeceğim admin arkadaş.

hala zor tutuyorum kendimi, küfürsüzlük çok zor ama madem kural bu uyucam elimden geldiğince,

sayın hocam ben yıllardır , sitesiz whatsapp mail ile çalıştığım dönemden, herayı kurduğum güne kadar ana sayfasında tweettarda her yerde ticari kaygı gütmeden , iptv herkesin verim alacağı bir sistem değil ve donmama garantisi yoktur dedim, bir tane benim gibi hem alan hemde satan açısından pek de ahlaklı olmayan bir iş de hala bazı ahlaki değerlere bağlı kalan bir örnek gösteremessin.

bu arkadaşlar hakkında durum tespiti yapmak mı suç ?

bir şeyi algılayaman insana algıların dar demek hakaret mi ?

yahu ana sayfamda 2 yıl yazılı durdu - uyarılar kısmında da hakkımız da da ?

whatsapp profil resmime bile 2 yıl bunu koydum ben

donmama garantisi yok diye ?

niye yok , niye buna rağmen 5000 üyem var

yukarıdaki melekeleri zayıf arkadaşlardan kurtulmak için..

adam anlamıyor adam kavrayamııyor ben ne yapayım ?

anladıkları dilden konuşayım herkesin

banane kardeşim donuyorsa onda banane ?

banene öğlen sorun yok akşam donuyorsa

banane banlatıyorsa kendini ?

banene arkadaşım ?

ben demiş miyim donmama garantisi yok diye

demişim,

demek zorunda mıyım, yoo, demeyi bırak herkes donmayan über iptv diye satıyor benden kötü serverları adamların 10 dolarlık vps kullanıyor herifler.

yahu ben bu adamlara

donmama garantili diye iptv satmışmıyım, hayır ,

1 allahın kulu gelsin desin , bana donmama garantisi verdin hera sen diye,

kaç işletmeci yapar bunu , para kazanıyorum bu işten, donmayan malımı böyle tiplerin eline malzeme vermemek için donmama garantisi yok diye satıyorum ama değişen hiçbir halt yok

ben yine 500. kez yazayım, donmama garantisi yok..! 50 kere tekrar etsinler bunu başka türlü almayacak belli.

işin komiği ne biliyor musun, her maç kayıt ediyorum, donma da yok serverda, 5000 üyenin 4900 ünde zerre sorun yok..

ama o karın ağrısı 100 tip hayatı zehir ediyor işte sana.

sivri sinek gibiler, kendileri küçük, kafa ağrıları büyük...

sen tüm bu üzerime vazife olmayan uyarılarıma rağmen ,

her gün 50 kere donuyor diye yazarsan interinetim 100 megabüt..

yayını kesmediğim halde donuyor dolandırıcı yazarsan

ne düşüneceksin bu tipler hakkında , ne diyeceksin ?

donmama garantisi yok diyorum

ona rağmen video atıyorum bak abi donma yok diye,

istersen bende video atabilirimmm donoyoyor yalan mı söyloz youtobo donmuyor diyen adama ne anlatacaksın abi ?

yahu çekmek zorunda mıyım, destek vermek zorunda mıyım bu adamlara , ifla olmaz bu herifler, dolandırsam dolandırıcı yazamazlar..

onu bile bak yazdım, kafa ağrıtan tipleri whatsappdan engellerim diye, buraya tekrar yazayım.

yahu ne komik biliyor musun , 17 sinde diğer dolandırıcı yazan adama kesintisiz para iade ettim birisinin

20 sinde şikayet yine bir yere beni dolandırdı diye yazıyor ? 3 gün önce para iadesi aldı bak twetterımda belgeledim onu da.

söyle sen akıl ver

bu kendini akıllı sanan, kişilik sorunu olan arkadaşlarla küfürsüz nasıl iletişim kurabilirsin ?

bir insan hakkında tespit yapmak da mı yasak ?

onların iftira yalan atması serbest iken ?

sen onun bana dolandırıcı diye iftira atmasına izin veriyorsun

ama benim cevap hakkımı küfür var diye engelliyorsun ?

onun bana ettiği küfürler ne olacak ?

yahu küfürü bırak tekrar yazıyorum

ben donmama garantisi veriyormuyum diğer iptvciler gibi - yok

yayınını kestim mi - yok

nerede nasıl dolandırmış oluyorum şimdi bir anlatır mısın admin arkadaş

nasıl izin veriyorsun güzel arkadaşım bana dolandırıcı yazmasına ?

benim küfür mü ayıp bu mu ?

bu toplumda millete ahlak dersi verenlerin en büyük ahlaksızlar olduğunu senden benim kadar iyi bilmiyor musun ?

1500 tllık malı 10 paket cigara parasına alıp - donmama yok - çökebilir - yasal kullanın dememe - sıfır sorun garantisi yok gibi tek bir kulun yapmayacağı şekilde dürüst davranmama rağmen - bize dolandırıcı diyen, namusumuza şerefimize laf eden insanlar mı kötü , küfür eden ben mi ?

yahu akılsız, karekter yoksunu bir insana akılsız , karektersiz demek ki hakaret

bana dolandırıcı yazması mı ?

bu ne biçim tutarsızlık ?

kendisinde donuyor ya herkesin oo hera donuyor hera rezalet hera çok kötü demesini bekliyor hatta hera dolandırıcı yazarlarsa tadından yenmez

biri savundu mu hop hera nın adamı yok yok hera başka nickle gelmiş kendini savunuyor...

bak kendin dedin, belli ki dürüst adamsın,

kendin şahidisin durumun böyle olmadığını

bu iftira değil mi , hafiften bu insanların kişilik yapıları hakkında sende bir izlenim bırakmıyor mu ?

bak ben kimseye akıl verecek durumda değilim

sen bu insanların ne kadar kurnaz ve ikiyüzlü , 3 kuruşluk çıkarları sarsılınca ne kadar saldırgan , ne kadar basit, iftiracı ve yalancı olabileceklerini tahmin edemezsin.

bırak burayı , bana bedava iptv ver seni ekşide övelim diyen her gün bir adam çıkıyor karşıma,

ben bunlara hayır demişim

bırak adam tutmayı bak , 3 kuruşluk iptvyi beleş versem bunlara dünyanın en iyi adamı olurum. babasının malı gibi beni savunurlar.

hah dur orda,

işte öyle değil o durumda,

komik diyorum aksi halde küfür edince ben kendi kendimi yıpratıyorum aslında , onun için artık sadece gülüyorum, o ucuz karekterlerine..

ben 2000 kişiye bedava dağıttımi, dedim ki

3 ay korumalı iyi paket mi yoksa 6 ay korumasız maç da saldırı alan mı paket diye

beni övsünler , sevsinler diye değil eğlencesine bir şarkı yazıyorum ilk bilene veriyorum bedava,

bak bu insanların nasıl çıkarcı, nasıl kalleş olabildiklerini kendi gözlerinle gör,

bende tek bir sahte yorum olmaz kardeş, ben nefret ediyorum en başta bundan, ben bedava verdiğim adamlara bile beni boş boş övmeyin eleştirin, gereksiz övgü insanlara itici gelir demiş adamım.

bunlardan mı öğrenicem kardeş ben ailemin bana kazandırdıklarını.

bunlar mı bana ahlak namus dersi verecek.

ben küfür ederim arkadaş böyle tiplere. ama burda etmeyecem.

bu da profilim

buda yeni sitem

heraiptv.org

haydi kalın sağlıcakla. burada ağlamaya devam edebilirler kendileri. bu tiplerin nasıl karekterde oldukları gerçeğini ortalama bir zekaya sahip insanlar okuyunca görüyor zaten.
Usta site üzerinden test aldım ama yayınlar arasında 50fps kanalları göremedim, 50fps kanallar şuan aktif değil mi?

Reaksiyon
4
İnternet üzerinden en çok reklamı yapılan bu olduğu için aldım. 1 yıllık. şuana kadar nötr'üm ama çok çeşitli izleme fırsatım olduğu için deneyimlerimi aktarayım. 50mbit internetim var. 7/24 modem açık, ortalama 44 - 45mbit alıyorum:

* FB - TS maçını izleyemedim donmaktan. Whatsapp'dan ulaştım, "QMPlay2" kullan dedi. Kardeşim ben TV'den izlemek istiyorum. SmartIPTV var, Next2000HD var. Yok, nedense QMPlay2 çalıştırıyor.

* Sitesi sürekli çöküyor. Anasayfa değil, WEBTV yazan yer. Daha alalı 1 ay oldu. 3 kere çöktü orası. Sözde yedek server'ı var. Yersen.

* Şuana kadar en stabil performansını SmartIPTV uygulaması verdi. Samsung Tizen TV'm var. Arada donuyor.

* Next2000HD'nin native iptv uygulaması bunların verdiği m3u dosyasını çalıştırmıyor nedense. Çalıştırıyor ama donuyor. Ne yapmam lazım bilemedim.

* Hizmet yerlerde sürünüyor. Satana kadar canım cicim, sattıktan sonra kafasına göre müşteri engelliyor, üyelik banlıyor. Bazen bir şey sorasım geliyor "Banlanmayayım durduk yere" diyorum.

* Maç olmayan günlerde hiçbir sıkıntı yok ama en ufak bir maç olduğu anda servis far görmüş tavşana dönüyor.

S

solaris09

merhaba gs maçınca yine bağlanamadık. 100 kişil server e 1000 kişi sığdırıyor bu arkdadaş. kendini çok zeki sanıyor birde cevap yazmış buraya . bu hera dan bir şey almayın arkadaşlar .

Taylan1

Er
Reaksiyon
4
Hera dan Senelik aldim sitelerdeki ekşideki yorumlara bakarak 6senedir kullandigim yayincilar arasinda boyle rezalet tam maci izleyemedigim bi sayfa gormedim yaz yaz cevapta vermiyo mac harici bile donan bu kadar kotu yayin gormedim hayrina linki paylascam kullansinlar baska yerden alicam

S

solaris09

bunların alayı dolandırıcı çoluk çocuk suç bizde ver 300 tl al yasal yayın al bir de neymiş baskın varmış bıdı bıdı yalanınıza s.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87