Web adresi
http://heraiptv.org
Domain kayıt tarihi
8 Şub 2019

user66

Onbaşı
Reaksiyon
19
Müşteri ilişkileri kısmında ortaklardan Yücel son derece ağzı bozuk,terbiye sınırlarını sürekli haddinden fazla aşan bir kişiliğe sahip,Ozan ona kıyasla biraz daha naif görünebilir ancak her ikisinin de müşteri ilişkileri konusunda aşırı derecede argoya daha doğrusu küfüre başvurdukları herkes tarafından bilinmekte.Kibarca herhangi bi şey sorsan da tamamen o anki ruh hallerine göre ana bacı küfür yiyebilirsiniz...

İşin teknik kısmına gelirsek geçen sezon kaynak ve takaslardan dolayı büyük sıkıntı yaşamışlardı.Çeşitli mecralarda panellere şu kadar dolar,kaynak yayınlara şu kadar euro verdiklerini söylemeleri göz boyamadan ibaret.Kırık panel kullanmaları ve zaten donmama garantisi üzerine bu kadar vurgu yapmaları dürüstlük kozunu kullanmalarından ziyade,başlarına geliceklerini bilidiklerindendir.Zira kullandıkları kaynaklar lokal kötü yayınlar.Yayınlarda sorun yaşayanlara da ben sana takılma donma garantisi vermedim ki silahını kullanıp dürüst satıcı imajıyla prim yapma çabaları gerçekleri makyajlamadan başka bir şey değil..

Kısacası "kendilerinin de sürekli vurguladıkları" gibi yayınları sürekli sorunlu ve ben kesinlikle tavsiye etmiyorum,ayrıca en ufak bi sorunda uzun süre cevapsız kalmanız bi yana o anki ruh hallerine bağlı olarak küfüre kadar varan cevapları da cabası...
Değerli Serkan,

forumda okumuş olduğum en isabetli yorum. Ben destek hattında 2 veya fazla kişi olduğunu sanmıyorum. Ozan denen arkadaşın kelime oyunları. Elinizde panel olmadan şu kadar üyesi var vs. güzellemeleri yapmayın arkadaşlar.

İnsanları ne kadar delirtmiş ki adamın teki çıktı burada tüm bilgilerini ifşa etti. illegal işler için bu kadar su yüzünde olmak hiç iyi bir şey değil. Ekşisözlük denen yeride çok ciddiye almayın. R10'da 10 liraya, 15 liraya ekşide yayınlanmak üzere yorum satın alabilirsiniz.

Benim hera kullanma şansım oldu. Arkadaş kendi yayınlarından ziyade restream yapıyor. Bunda hiç bir anormallik yok. Benim hizmet aldığım zamanlarda guek (bayisi) ve force denen rezil panel vardı (forceyi kısa süre kullandı) . Çok panel değiştim.

Stabil olmaması, arkadaşın üslubu gibi nedenlerden bir daha kendilerinden hizmet almadım, almamda.

tesir07

Onbaşı
Reaksiyon
17
Geçen bu adamın yazısını gördüm. Adam diyor ki siz beni bilinir yaptınız diyor. Haklılık payı var. Küfür müfür derken herkes hera'yı konuşuyor. Birde bu site gelene kadar iptvciler hakkında bilgi alabileceğimiz yer yoktu. Tek yer var o da ekşisözlüktü. Ekşi sözlükte de en fazla Hera konuşuluyor. Adamlar negatiflikten bir olumluluk çıkarmışlar.

S

solaris09

Geçen bu adamın yazısını gördüm. Adam diyor ki siz beni bilinir yaptınız diyor. Haklılık payı var. Küfür müfür derken herkes hera'yı konuşuyor. Birde bu site gelene kadar iptvciler hakkında bilgi alabileceğimiz yer yoktu. Tek yer var o da ekşisözlüktü. Ekşi sözlükte de en fazla Hera konuşuluyor. Adamlar negatiflikten bir olumluluk çıkarmışlar.
ekşi deki yazarlara bedava iptv veriyor ve olumlu yorum alıyor. hepsiburada amazon satıcılarının yaptığı taktik. artık güzel bir forumumuz var kimin ne olduğunu biliyoruz. şu kimlik bilgilerini açıklayan arkadaş özelden bana paşlaşsın . şu herayı bulimde o küfürleri delikanlıysa yüzüme söylesin.

F

follown

Bu iptvyi pek beğenmesemde çok samimi ve komik buluyorum. Zaten baştan söylüyor garanti vermiyorum diye. 😄 ekşisözlüğün demirbaş iptvsi herhalde hera iptv olsa gerek

tesir07

Onbaşı
Reaksiyon
17
Dediğim gibi test yayını aldım. Test yayını 4 gün önce almıştım. Nedenini bilmiyorum ama hala Kanallar açık. Hafta sonu maçlarına bakabildim. Öncelikle Vod'ları çok geniş. Özellikle yabancı ve yerli diziler fazla sayıda. Belgesel kanalları da geniş. Outdoor, docubox, chasse ve BBC'nin genellikle çocuklara hitap eden bir belgesel kanalı da var. Belgesel kanalları iyi. Eksi olarak yabancı kanallar yoktu. Baktım bulamadım. Spor kanallarında malum kanalda 1920&1080 p yayın vardı. Malum kanal 1-2-3'de 50 fps yayın var.

Genel olarak beklediğimden iyi bir deneyim oldu. Pokemon beyblade gibi eski çizgi dizileri de eklemiş. Retrocu galiba

user66

Onbaşı
Reaksiyon
19
Dediğim gibi test yayını aldım. Test yayını 4 gün önce almıştım. Nedenini bilmiyorum ama hala Kanallar açık. Hafta sonu maçlarına bakabildim. Öncelikle Vod'ları çok geniş. Özellikle yabancı ve yerli diziler fazla sayıda. Belgesel kanalları da geniş. Outdoor, docubox, chasse ve BBC'nin genellikle çocuklara hitap eden bir belgesel kanalı da var. Belgesel kanalları iyi. Eksi olarak yabancı kanallar yoktu. Baktım bulamadım. Spor kanallarında malum kanalda 1920&1080 p yayın vardı. Malum kanal 1-2-3'de 50 fps yayın var.

Genel olarak beklediğimden iyi bir deneyim oldu. Pokemon beyblade gibi eski çizgi dizileri de eklemiş. Retrocu galiba
Düzenli aralıklar ile bu konuyu canlandırıyorsunuz. ***'da antalya'da yaşıyor, hemşericilik var sanırım.

Bu adamın elinde lokal yayın yok. Restream yapıyor, guek'in yayınlarını vs. satıyor. Aman aman ne yayını, aman aman ne hizmeti var. Bu adamdan mal almak için yani ne diyeyim. Serkan isimli arkadaş her şeyi yazmış.

Donarsa falan, garanti vermedim der ANANIZA söver işin içinden çıkar.

Ekşi'deki mezarcıları çekmek istiyorsanız r10'da 200 ile 400 lirası arası satılan bir ekşi hesabı satın alın, popüler maçlarda bir kaç tane link bırakın yeterli.

Ekşi denen yeri kriter almayın. R10'da girdi başına 15 lira öder, dediğim gibi beleş link verirseniz sizi kral ilan ederler merak etmeyin. Ben de orada bir yazarım ve yıllardır oldu yazmayalı. Orası Türkiye'nin özeti gibidir.

Bu vatandaş bu piyasaya mum dikecek, elemanın biri demişti dersiniz. Bunlarda vaktinde kullandığı panellerin linkleri;
dnsdue.xyz
iptvpanelim.com

tutuyorsunuz bu adamın twitterde yediği şeyleri taşıyorsunuz. Foruma ne kardeşim? Guek dediğin yer 180 tl ye yıllık satıyorken bayiye 80 liradan veriyor (bakınız guek bayilik). Sunucu almanada gerek yok. Teknik bilmeyen garip, guraba yerde, anadolu çoçuğu yemez kardeşim.

Geçen twitter'da yine birinin anasına sövüp adamın telefon numarası ile yayın ediyordu. E onlarıda taşıyın. Kendinin burada kuyruğuna bir bastılar kişisel koruma kanunu diye ağlamaya başladı. Bir kendini akıllı sanıyor.

Bu adamın iyi yaptığı şeylerden biri de böyle sinsi işler yapması.

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:

tesir07

Onbaşı
Reaksiyon
17
Ben gördüğümü yazdım. Gerisi çok umrumda değil. Bu adam bana samimi geliyor. Şu test yayını dışında daha önce hiç bir baglantım olmadı. Yazdığınızı diğer konularda haklısınız.

The Engineer

Yüzbaşı
Reaksiyon
103
Yaklaşık 1 aydır hera black paketini kullanıyorum. Son 2 yıldır kulladığım tüm iptvler içerisinde (Aldığım test yayınları da dahil) en yüksek bitrate değerlerini gördüm. Hera sport 1. kanalı ve ingiltere premier ligi yayınlayan spor kanalının(SS) bitrate değeri 9-18 mbps arasında değişkenlik gösteriyor. Bu iki yayın 50 fps 1080i çözünürlüğündedir. Kullandığı sunucu da fransa üzerinden bilindik büyük bir firma da olduğu için takılmadan bu verileri rahatlıkla çekebiliyorsunuz. Testlerimi hafta sonu akşam saati yayınlanan maçlarda denedim. Bir kez bile takılma yaşamadım. Kullandığım pakette sadece türk spor, belgesel ve ulusal kanallar mevcut. Sadece spor ve belgesel için iptv arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Dipnot; internet bağlantınız fiber ise paketi tercih ediniz. Vdsl paketlerde yoğun saatlerde takılma yapabiliyormuş. Kullandığım paket ise 35 mbps superonline.

Bugün ki maçlardan 2 adet görüntü bırakıyorum.

Son düzenleme:

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Yaklaşık 1 aydır hera black paketini kullanıyorum. Son 2 yıldır kulladığım tüm iptvler içerisinde (Aldığım test yayınları da dahil) en yüksek bitrate değerlerini gördüm. Hera sport 1. kanalı ve ingiltere premier ligi yayınlayan spor kanalının(SS) bitrate değeri 9-18 mbps arasında değişkenlik gösteriyor. Bu iki yayın 50 fps 1080i çözünürlüğündedir. Kullandığı sunucu da fransa üzerinden bilindik büyük bir firma da olduğu için takılmadan bu verileri rahatlıkla çekebiliyorsunuz. Testlerimi hafta sonu akşam saati yayınlanan maçlarda denedim. Bir kez bile takılma yaşamadım. Kullandığım pakette sadece türk spor, belgesel ve ulusal kanallar mevcut. Sadece spor ve belgesel için iptv arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Dipnot; internet bağlantınız fiber ise paketi tercih ediniz. Vdsl paketlerde yoğun saatlerde takılma yapabiliyormuş. Kullandığım paket ise 35 mbps superonline.

Bugün ki maçlardan 2 adet görüntü bırakıyorum.

@The Engineer yükleyeceğiniz görseller 2 mb dan daha büyük ise https://postimages.org adresine yükleyin. İleride resimlerin silinmemesi için bunu kullanalım. postimages ile api üzerinden entegrasyon yapacağım ilk fırsatta.

S

solaris09

Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade kullanılmamalıdır.
bu herayı savunan arkadaşlar 👯‍♀️ var . şaşırıyorum. karı olmayan olumlu yorum yazmaz.

clubberfree

Binbaşı
Reaksiyon
188
bu herayı savunan arkadaşlar 👯‍♀️ var . şaşırıyorum. karı olmayan olumlu yorum yazmaz.
The engineerdan bahsediyorsan adamin denemedigi iptv yok vede kari falanda yok bu isden bu forumda bakarsaniz iyisiyle kotusuile her iptvye degerlendirme yapmisdir her iyi yorum yapanin kari olmasi soz konusu degil soyle dusun ttnet cok buyuk dimi iyide biliriz ama bakarsan olumlu yorum okdugu kadar olumsus yorumuda var uzun lafin kisasi hera denemedim ama the engineer inda yorumlarina guvenirim

asaran

Er
Reaksiyon
1
bende 5 aydır kullanıyorum elemanla hiçbir sıkıntı yaşamadım, herhangi bir çıkarım vs yoktur

Reaksiyon
9
Yorum yapanlardan kimin bu işte karı var o yüzden olumlu yorum yapıyor ya da başka sebeplerden olumsuz yorum yazıyor diyemeyiz,arkasındaki niyeti tahmin etmek zor bunun hakkında yorum yapamam ama; bu işin içinde olan ve ortaklarını tanıyan biri olarak şunu söyleyebilirim

Vip dediği paketinde User66 nın dediği gibi guek in panelini kullandığı doğrudur,evet guek bayiliğini senelik 80 Tl den veriyor bunlar da 80 den alıp müşterilere 200 liradan satıyor.Guek hakkında da burası ilgili bölüm olmadığı için yorum yapmıyorum ama şikayetlerde zirveye oynuyor....

Gelelim black dedikleri 250-300 Tl bandında sattıkları ovh falan server olayına..Bakın evet ovh bence de şu an eniyi server ancak müşteri açısından yayın kaynaklarınız bu işte belirleyici unsurdur.Kullandıkları yayınlar 2 değil 3. el takasları alıp restream yaparak sisteme ekliyorlar. Yani sosyal medya vs.. duyurdukları;yayınlara şu kadar euro veriyoruz dedikleri olay tamamen yalan ve göz boyamadan ibaret....Bilen bilir geçen sene kaynaklarından patladılar zaten...Biz donmama garantisini baştan belirtiyoruz dedikleri kurgu,dürüstlüklerinden değil,kendileri de sorun yaşayacaklarını bildikleri için ona karşı aldıkları bir önlemden ibaret...Zaten ben bi yerden iptv satın alıcaksam fiyattan da önce ilk neye bakarım? internet hızımın desteklediği ölçüde kaliteli yani donma takılma yapmayan yayınlardır..

Bir de arada yayınladıkları şu kadar üyemiz,müşterilerimiz var deyip sonteklif,n11 vs dükkanlarından toplam kargo sayısını gösterdikleri rakamlar da göz boyamadan başka bir şey değil..Arkadaşları takip edenler bilir,çekiliş yarışma vb yapıyorlar verecekleri 1 tl lik bardak,tablo,1 haftalık iptv ne veriyorlarsa hepsini bu sitelerden gönderiyorlar ki sayıyı arttırıyorlar.Yani size gösterdikleri 7000 kusur gönderilerden çoğu bu çekilişlerden gönderdikleri ıvır zıvırdan ibaret.Zaten bu çekiliş,yarışmaları bunun için yapıyorlar..

İşin özü; ben bu işi pek bilmeyen biri olarak iptv satın alıcam neye bakmam gerekir?

1_Fiyat (Vip paketi piyasa ortalamasında,black paket dedikleri az kanallı kötü kaynak yayınları kullandıkları sistem aşırı pahalı ve o paraya asla değmez)
2_Yayın kalitesi (Bunun hakkında zaten kendileri donma takılma olacaktır garanti vermiyoruz diyorlar,yorum yapmaya bile gerek yok)
3_Satış sonrası müşteri ilişkileri_(Kendilerinin de kabul ettikleri gibi herhangi bi sorunda cevap almanız günleri hatta haftaları bulabiliyor,ısrarcı olmazsanız hiç cevap ta alamazsınız,kibarca konuşsanız da alacağınız cevap ta o anki ruh hallerine bağlı olarak ana bacı küfür de olabiliyor)

Ben kimseye şurdan alın ordan almayın demem ancak alırken bunları da göz önünde bulundurun...

I

Iptvlazim

zaten ekşi sözlükte üyeliği var millet yazıp çizince sövmek için yazarlık satın almıştı. Arkadaşım aldı küçük paket. o bitince yeniledi ama burada uğuriptv yi denedikten sonra (daha kaliteli yayınları olan satıcılar olmasına rağmen) kendi internet hızına uygun olduğu için uguriptv den aldı. Uğur iptv diye belirtmemin nedeni reklam vs değil özellikle belirteyim daha kaliteli olduğundan dolayı tercih etti.

Arkadaşımdan bildiğim, duyduğuma göre çok değişik yapısı var. Sövebiliyor, iyi de olabiliyor. Ben şahsen bukelemun gibi olan insanlardan uzak durmayı tercih ederim. :)

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87