Web adresi
http://heraiptv.org
Domain kayıt tarihi
8 Şub 2019
Reaksiyon
2
3 ay 120 , 6 ay 180 1 yıl 300 tl löseve adıma (yücel) bağış yapanlara ücretsiz iptv .
ocak ayı boyunca

oynat ugurcum

Reaksiyon
9
****ın bu reaksiyonlarını anlıyorum akşam akşam iyi güldürdü keşke diyalektiğin ne olduğunu da açıklasaydı da sözlüğe bakmak zorunda kalmasaydık :) ama bunu bu şekilde devam ettirmenin bi anlamı yok bu şekilde mevzu amacından uzaklaşıcak..İşin özü herkes ulaşabilir mi yayınlara: evet..test yayın veriyor düşünen arkadaşlar test alıp yayınlarını deneyebilir; memnun olan satın alır,verim alamayan satın almaz..Gerisi lafügüzaf...

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:
F

follown

forumda da jurgen ile hera iptv kaldı sanırım iptvciler uzaklaştılar forumun gidişatı vahim galiba

root

Yönetici
Reaksiyon
262
İsteyenin üyeliğini iptal ediyorum arkadaşlar. Ama bir daha geri dönüş yolu yok bilginize.

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Neyse konudan çok çıkmayalım. Dediğim gibi üyeliğin iptal ettirmek isteyen iletişim formundan başvurabilir.

user66

Onbaşı
Reaksiyon
19
Herkesi memnun etme şansın yok. Senden 6 ay hizmet aldım ve memnun kalmadım. Bitti.

Bana stabil yayın sunamadın. Maç yayınları için ürün talep ettim yalan olmasın bir paketin vardı maviydi sanırım ya da siyah beyaz onu sattın. Daha sonra çok sorun yaşadık. Ama bak ne anana sövdüm, ne sana dolandırıcı dedim. Var bu konuda 2 tane yorumum.

Guek'e sarılmasının nedeni bktan iş yapmaları. Derbide çöker e kendin biliyorsun. Sinema türü kanallarının yarısı ölü vs. İnsanlar senden dolayısı ile onlardan hizmet almış oluyor. E gerek burada ve gerek şikayetvarda tonla şikayet olması normal (guek için). Ben guek ile çalışan bir yerden hizmet almak istemiyorum. Zira oradan ürün aldım bktan. E sana geldim aynısı. O yüzden forum denen bu yerde böyle şeyler yazılır, yazılmalı.

Azcık eleştiriye tahammül et. Biri sana kaşarlık yapıyorsa sövmeden şurada yaz. Sana kim ne diyebilir? Sarıyorsun milletin anasına, avradına ondan sonra neden botnet geliyor, neden DMCA geliyor. Sonra dolaylı olarak müşteri mağdur oluyor. Bak demiyorum kaçıyor, gidiyorsun. Hiç bir yorumumda yoktur böyle bir şey.

Yahu yeminle kullanıcıdan öte değilim. Senle o kadar sohbet muhabbet ettik, eski siten için bktan dedim, tema değiştir dedim, spam derecesinde yazılar döşemişsin kaldır dedim. En son bana verdiğin panel red midir, force midir bktan panel (6 aylık üyeliğim dahilinde). Sana demiştim arkadaş bundan bende var. Hayatımda gördüğüm en bktan panel diye. Dönüp tekrar senden ürün almadım. Niye? Herkesi memnun edemezsin.

Ben senden hiç bir zaman % 100 uptime oranı beklemedim ve bu oran en baba veri merkezinde dahi yok. Sonuç olarak tekrar satın alma yapmadım. Yazıyorum bana da sarma diye. IPTV ci falan filan değilim. Kim kaşarlık yapıyorsa yazın arkadaş. Bizde bilelim.

Reaksiyon
2
hera ile kişisel sorun yaşayanlar burda heraya eleştiri kisvesi altında hakaret eden 4 kişi dahil, serkan sen hariç, twitterdan bana ulaşsın ücretsiz hem black hem white paket vericem, artı sorun yaşadıkları dönemin de 2 katı süre vericem.. lakin destek vermiyeceğim , dosyanızı atarım siz yolunuza ben yoluma. üyelerime müjde , yan oda iptv beleş, 22 ocak bize ulaşmanız için son tarih . genelde twitterdayım ben.

Reaksiyon
2
hera ile kişisel sorun yaşayanlar burda heraya eleştiri kisvesi altında hakaret eden 4 kişi dahil, serkan sen hariç, toplasanız 50 kişi yoksunuz benim üyem olmuş 7000 ama neyse , twitterdan bana ulaşsın ücretsiz hem black hem white paket vericem, artı sorun yaşadıkları dönemin de 2 katı süre vericem.. lakin destek vermiyeceğim , dosyanızı atarım siz yolunuza ben yoluma. gene istediğinizi yazarsınız bana, şöyleymiş böyleymiş kanalları o fiyata almıyormuş efendim donuyormuş efendim tam bir şöyleymiş. umursamama kararı aldım hatta size teşekkür borçluyum sizin sayenizde google onbinlerce tl reklam basmadan marka tanınırlığım arttı . üyelerime müjde , yan oda iptv beleş, 22 ocak bize ulaşmanız için son tarih . stok 1000 kişi. not genelde twitterdayım ben.

user66

Onbaşı
Reaksiyon
19
Yayın veremeyen bu, millete salça olup botnet, dmca manyağı olan bu, yayını veremediğini yazmak, eleştirmek hakaret diyen yine bu. Yok bilmem kaç müşterisi varmış, falan, filan.

Bunlar iptvci seni çekemiyor falan filan. Benim iptv sattığımı, bu sektör ile alakalı en ufak bir girişimim olduğunu ispat etsene. Bir tane hakaret türü içeriğimi göstersene. Söylediklerime yalan desene. Çarşaf çarşaf dökmeyen namerttir.

Sana vaktinde yazdığımda çözüm sağladın mı? Maç için daha pahalı paket itele sonra abidik/gubidik panele salla.

Şimdi gelmiş artistlik peşinde. Bu adamdan mal alacaklara sesleniyorum bu her yere salça olur. Bu adam iptv denen sistemin içine edecek adamdır. Bu her yerde maraza çıkarır. Bundan hizmet aldığınız zaman işte böyle dolaylı etkileniyorsunuz. Ben bunu kafaya taksam sadece DMCA ile yayın yapamaz hale sokarım. Düşün işte olan şeyleri yazıyorsun bu çıkıyor hakaret ediyorlar yeaah diyor. Eleştiriye zerre tahammülü yok.

Şu forumda yazdığım mesajlara bakın, bir kaç üstte yazdığıma bakın. Gelmiş artistlik yapıyor. Madem mağduriyet gidereceksin orada kişisel mesaj sistemi linkleri atar geçerdin.

Senin dandik yayınların senin olsun.

Reaksiyon
9
hera ile kişisel sorun yaşayanlar burda heraya eleştiri kisvesi altında hakaret eden 4 kişi dahil, serkan sen hariç, toplasanız 50 kişi yoksunuz benim üyem olmuş 7000 ama neyse , twitterdan bana ulaşsın ücretsiz hem black hem white paket vericem, artı sorun yaşadıkları dönemin de 2 katı süre vericem.. lakin destek vermiyeceğim , dosyanızı atarım siz yolunuza ben yoluma. gene istediğinizi yazarsınız bana, şöyleymiş böyleymiş kanalları o fiyata almıyormuş efendim donuyormuş efendim tam bir şöyleymiş. umursamama kararı aldım hatta size teşekkür borçluyum sizin sayenizde google onbinlerce tl reklam basmadan marka tanınırlığım arttı . üyelerime müjde , yan oda iptv beleş, 22 ocak bize ulaşmanız için son tarih . stok 1000 kişi. not genelde twitterdayım ben.
Her mesajına benim hariç olmamı yazmana gerek yok,senin yayınlarına ihtiyacım da yok ,yayınlarını iyi biliyorum:) Nasıl olduğunu bildiğim için zaten kesinlikle tavsiye etmiyorum...

Ha memnun olmayanların sayesinde popülerliğin artıyorsa bi eleştiri veya memnuniyetsizlik dile getirildiğinde o kadar feveran etmek yerine memnun olur en azından bundan sonra yapacağını söylediğin gibi umursamazsın...Senin açından iftira bile olsa sonuçta popülerliğin artıyor dimi :)

Daha önce de belirttiğim gibi nasılsa yeni panelindeki yayınları herkes test edebilir....Zaten test eden kişiler alacakları verime göre karar verecekleri için bu yazdıklarımız yön gösterici değil,tavsiye niteliğinde olacak..

Bu kadar lakırdı arasında senin ilk önce bu adresini vermen gerekirdi ama niyetin başka olduğu için yan yollardan ilerliyorsun.Senin yerine ben veriyim aşağıdaki adrese girilip herkes test yayın alıp deneyebilir:
Düşünen arkadaşlara tavsiye kimse aşağıdaki linkten test alıp denemeden satın almaya kalkmasın yoksa bu şahsın başvurduğu yan yollarla denemeden alınca iş işten çoktan geçmiş oluyor,yediğiniz küfürler de yanına kar kalmış oluyor...

S

solaris09

bu arkadaş reklamın iyisi kötüsü olmaz diyor :) haklıda :) ama bu ........ olduğu anlamına gelmez.

Windlea

Er
Reaksiyon
1
Ben herayı 3 ay kullandım büyük maçlarda donmayan bir zamana maalesef pek denk gelmedim. 35mbit internetim var net 32-33 alıyorum. Vod kısmı nispeten iyi Netflix ful klasörü var dizileri hemen güncelliyor. Hoş kendisi de diyor donmama garantisi yok diye, benim üyeliğim ocağın sonunda bitti, şimdi toparladı mı bilmiyorum. Birde whatsappa yazınca genelde geç cevap veriyordu onu da ekliyim. Alacaklar test isteyip kendileri görsün, eskiden maç zamanı test vermiyordu şimdi veriyorsa denenebilir

Reaksiyon
9
Bunun için uyarıyorduk buyrun işte Beşiktaş - Trabzon derbisinde yayınları patladı,herkesi mağdur etti sorun bildirenlere de hakaret yağdırıyor.Demek ki lafla olmuyormuş bu işler...Saldırı yemiş (yersen) hadi diyelim doğru olsun bu kadar edebiyat yapacağına güvenlik önlemi alsaydın..İnsanlar cebinden para ödüyor doğru bile olsa saldırı yemen müşterilerin değil senin sorumluluğunda...

tesir07

Onbaşı
Reaksiyon
17
Son iki günde saldırı sonucu çöken Heraiptv derbi maçlarını vermekte sıkıntı yaşadı. Bunun üzerine twitter adresinden sert bir açıklama yaptı

ben ad vs reklam basmıyorum
artık rt bedava dağıtı da yapmayacam bokunu çıkardım doğru
piyasa öldürmüyorum bende iptv 250 tl ortalamanın üstünde
beni kendi halime bırakın
yeminle 5000 dolar hazır sistemler , sizi de ben indiririm , ya barış olacak yada hep beraber batıcaz.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87