Web adresi
https://evrimiptv.com
Domain kayıt tarihi
9 Eki 2019

root

Yönetici
Reaksiyon
262
EVRİM IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

murat_h

Er
Reaksiyon
1
ben aldığıma çok pişmanım. 1 ay oldu alalı her akşam sorun yaşıyorum. Lg tv den seyredeyim diyorum kanallar açılmıyor. Karşıdaki arkadaş düzgün ilgilenmiyor, sen de hata var diyor. İlk gösterdiği kanallar ile şimdiki kanallar arasında alaka yok. 6 aylık param çöpe gitti.

kool

Er
Reaksiyon
1
ben sendende pismanim. 12aylik aldim. 3 hafta icinde 5 gün baka bildim. her gün kapaniyor, karsidaki arkadas yeni liste veriyor, hata sende diyor, bir iki gün calisiyor ve yine kapaniyor. sonunda bikti ve beni blockladi. emailede cevap vermiyorlar. 12 aylik param cöpe gitti!

kool

Er
Reaksiyon
1
bakin arkadaslar, böyle pislik olamaz.
yeni sayfa acmislar, yeni wp numarasi..

dün birisinle yazisdim, yeni liste gönderdi, tam bir gün tuttu. alin bakin screenshota. daha demin yazisdim, yine yeni liste.. ve ondan sonra ban atti wp'de. simdi yarin kapandikdan sonra yine senelik param cöpe gitti. ders parasi!

populeriptv
evrimiptv
futpoliptv

kazik atmada bir numara!

Ekler

illegalminds

Onbaşı
Reaksiyon
10
Bu şahıstan 1.5-2 ay önce iptv almak gibi bir hatada bulundum. Adam önce çok güzel bir liste gönderdi aradan 15 gün sonra liste patladı. Biraz mesajlaşma ardından beş para etmez bir liste daha gönderdi aradan 4-5 gün sonra yine patladı. Bu şekilde bana 1.5 ayda 13-14 tane yeni liste gönderdi. İlk gönderdiği hariç hepsi beş para etmezdi. Son olarak telefonunu değiştirmiş yada engellemiş beni sanırım. Ben bu işin peşini bırakmayacağım ve savcılığa nitelikli dolandırıcılık yaptığı için suç duyurusunda bulunacağım. Bu adamın diğer siteleri aşağıda yazdığım sitelerdir. Admin arkadaştan ricam bu siteler hakkında konu açmasıdır.
populeriptv.com
evrimiptv.com
netiptvtr.com
jojoiptv.com
iptvefendisi.com

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Bu şahıstan 1.5-2 ay önce iptv almak gibi bir hatada bulundum. Adam önce çok güzel bir liste gönderdi aradan 15 gün sonra liste patladı. Biraz mesajlaşma ardından beş para etmez bir liste daha gönderdi aradan 4-5 gün sonra yine patladı. Bu şekilde bana 1.5 ayda 13-14 tane yeni liste gönderdi. İlk gönderdiği hariç hepsi beş para etmezdi. Son olarak telefonunu değiştirmiş yada engellemiş beni sanırım. Ben bu işin peşini bırakmayacağım ve savcılığa nitelikli dolandırıcılık yaptığı için suç duyurusunda bulunacağım. Bu adamın diğer siteleri aşağıda yazdığım sitelerdir. Admin arkadaştan ricam bu siteler hakkında konu açmasıdır.
populeriptv.com
evrimiptv.com
netiptvtr.com
jojoiptv.com
iptvefendisi.com
Forumda hepsinin konusu mevcut. Arama kısmından bulabilirsiniz.

Savcıları meşgul etmeyin bu konu için :D

kool

Er
Reaksiyon
1
populeriptv.com
evrimiptv.com
netiptvtr.com
jojoiptv.com
iptvefendisi.com
cok sagol kardes! benim yasadigimdan hic farki yok. lazim olursa kullan:
isim: ***
email/paypal: ***
benim para buraya kayboldu.

iptv yasak.. onun icin avukat mavukat unut kardes, kendi basin belaya girir. zaten bunu bilipde kazik atiyorlar. screenshota baksana, adam verdim sana listeyi diyor, wp'de engelliyor bitiyor.
ben yaklasik her gün küfürü basiyorum onlarin sayfasindaki chatbota. bu forumun linkinide gönderiyorum..

illegalminds

Onbaşı
Reaksiyon
10
Ben yasak olduğunu bilmiyordum. Ayrıca adamın yaptığı nitelikli dolandırıcılık. Bana verdiği liste çalışmıyor ve video kayıtlarıda mevcut. İnceldiği yerden kopsun bu mevzu. Hiç olmazsa şu adamı bir takibe alsınlar, fişlensinde devlet kayıtlarına girsin.

kool

Er
Reaksiyon
1
hop dedik.. 😅 yine birinci siraya ciksin.. herkes görsün 😎
ben onlara wp'den yazamiyorum..birisi yazip buranin linkini gönderse ya lüften 😂😎

illegalminds

Onbaşı
Reaksiyon
10
cok sagol kardes! benim yasadigimdan hic farki yok. lazim olursa kullan:
isim: ***
email/paypal: ***
benim para buraya kayboldu.

iptv yasak.. onun icin avukat mavukat unut kardes, kendi basin belaya girir. zaten bunu bilipde kazik atiyorlar. screenshota baksana, adam verdim sana listeyi diyor, wp'de engelliyor bitiyor.
ben yaklasik her gün küfürü basiyorum onlarin sayfasindaki chatbota. bu forumun linkinide gönderiyorum..
Valla ben para iademi dün aldım. Önce savcılık için dilekçe yazdım sonra paymes (bu şahısa parayı yatırdığım firma) isimli firmayı aradım ve para yatırdığım şahıs kim? beni dolandırdı,mahkemeye vereceğim dedim. Paymes bu şahısı arayıp durumu anlattıktan sonra para iadem gerçekleşti. Paranızı bu adama bırakmayın. Baktınız parayı yatırmıyor verin mahkemeye. Benim gibi şifreli kanal izlemediyseniz iptv yasa dışı değil.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87