Web adresi
http://dreamboxserverdunyasi.net
Domain kayıt tarihi
13 Mar 2019

KeMeNcHe

Onbaşı
Reaksiyon
10
"Yok yurtdısı su kadar kazanıyor yüksek ödesin olayı bizde yoktur" e fiyatiniz Tr fiyatindan fazla?

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
69
Başkasını bilemem ama bizim yayınlarımız türkiyeden alanlar yurtdışında açamaz denemek isteyen buyursun deneyelim.Ona göre de masrafımız var.Yok yurtdısı su kadar kazanıyor yüksek ödesin olayı bizde yoktur.Herkese selam 👋
Tamam hocam ben yurt dışındayım bana lira olarak verin alayım hemen.

uguriptv

UĞUR IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
107
Masrafa göre konustum.Yani neden yüksek diyorsunuz ya siz € kazanmanızdan dolayı değil bizim € ile sunucu masrafı ödememizdir fiyat farkı..

Reaksiyon
2
uğur iptv dosyanızı bize verin. kalan sürenizin 2 katı kadar ücretsiz iptv verelim (max 1 yıl) . not uğur iptv den aldığınız dosyalara herhangi bir şekilde kullanmayacağız ona da devam edebilirsiniz... bu arada neden böyle bir şey yapıyorum merak ederseniz kendisi sebebini biliyor, yine de garipseyecek arkadaşlar için biz de açıklayalım whatsapp gruplarıma üyeymiş gibi eleman gönderip benim üyelerime sarması, beni kötülettirip kendine yönlendirmesi , benim sayfamda veya gruplarımda sürekli gezinmesi, üye ve üye olmak isteyenleri provoke etmesi, kanıtları için videoları izleyebilirsiniz.

uguriptv

UĞUR IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
107
uğur iptv dosyanızı bize verin. kalan sürenizin 2 katı kadar ücretsiz iptv verelim (max 1 yıl) . not uğur iptv den aldığınız dosyalara herhangi bir şekilde kullanmayacağız ona da devam edebilirsiniz... bu arada neden böyle bir şey yapıyorum merak ederseniz kendisi sebebini biliyor, yine de garipseyecek arkadaşlar için biz de açıklayalım whatsapp gruplarıma üyeymiş gibi eleman gönderip benim üyelerime sarması, beni kötülettirip kendine yönlendirmesi , benim sayfamda veya gruplarımda sürekli gezinmesi, üye ve üye olmak isteyenleri provoke etmesi, kanıtları için videoları izleyebilirsiniz.

Vay anasını bizim whatspp bile yok t.me/nefer26 yazın bakalım bana bi kim bizim adımızı veriyormus bakalım.
Biz bu zamana kadar kimseyi kötülemedik,kimseye saldırmadık gerektiği yerdede yardımcı olduk.
Baskınlar sonrası paneli naptınız abi diye geldiler balanslarımıza giriyorlar dediler destek verdik şimdi adamlar yayın veriyor patlamadan.Sen yanlış kişiye gelmişsin..Forumda bile şu iptvyi kullanıyorum şu sorun var diyenlere sorun sizde iptvcinizi suçlamayın demişliğimizde vardır..Ayrıca biz kimseye üyeliğinizi getirin sunu verelim demedik varsa kanıt resimleri bekliyoruz hepsinin.

BU OLAYLA BİZİM ALAKAMIZ YOKTUR.BİZİ BİLENLER BİLİR.

clubberfree

Binbaşı
Reaksiyon
188
Tamam bana lira ile sattığın serverdan ver o zaman??
Adamlarin serveri yurt disinda ve dogal olarak aldiklari paneller kanallar vsler hep euro uzerinden o yuzdende avrupada yasayanlara euro uzerinden satiyorlar hee diyeceksinizki o zaman turkiyede neden ucuz turkiyeyi ek gelir olarak kullaniyorlar yani turkiye masraflari cikariyor gibi dusunun ayni zamanda dersenizki o zaman avrupaya sattiklari fiyattan turkiyeye satsinlar o fiyatlarada turkiyede satis mumkun degil yani uzun lafin kisasi turkiye sadece ek gelir onlar icin adamlarin esas portfoyleri yurtdisi

hykaynar

Asteğmen
Reaksiyon
70
Bu Türkiye daha ucuz olayı nereden çıktı. Avrupa'da insanlar tl üzerinden maaş almıyor ki euro üzerinden alıyor doğal olarakta euro dan satıyor. Misal benim 150 tl ye aldığım paketi Avrupa'da yaşayan kişi 80 euro'ya (onlara göre 80tl oluyor bu) alıyor. Şimdi nasıl oluyordu Türkiye daha ucuz oluyor.

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Yurt dışı fiyat farkı ile tartışma konumuz mevcut.

KeMeNcHe

Onbaşı
Reaksiyon
10
Bu Türkiye daha ucuz olayı nereden çıktı. Avrupa'da insanlar tl üzerinden maaş almıyor ki euro üzerinden alıyor doğal olarakta euro dan satıyor. Misal benim 150 tl ye aldığım paketi Avrupa'da yaşayan kişi 80 euro'ya (onlara göre 80tl oluyor bu) alıyor. Şimdi nasıl oluyordu Türkiye daha ucuz oluyor.
Ayni ürünü daha uygun fiyata alma ihtimali varken göz göre gore 4 katini vermek senin mantığına uyuyor mu? İstersen dünyanın en zengin insanı ol bu durum hep böyledir.

uguriptv

UĞUR IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
107
Kimseye zorla satmıyoruz ki nedir bu tartısma isteyen istediği yerden alsım.Sen marketten sigara alırken neden bu fiyat diyor musun? (ben sigara kullanmıyorum diyeceklerde çıkar buna eminim 😂 )

lütfen adminin dediği konuda tartışın..

hykaynar

Asteğmen
Reaksiyon
70
Niye avrupada yasayanlar yolunmak istenen kaz mi? Alman istedigin seyin aynisini daha ucuza almak varken neden bile bile neden fazlasini vermek isteyesin?
Euro ile maaş alıyor o almanya da ki vatandaşlar o zaman aldığı maaşı da 6 ile çarp olur mu ben burada 2500 lira maaş alıyorum 150 lira iptv ye veriyorum neyse daha fazla uzatmiyorum

Fevzi09

Er
Reaksiyon
5
Arkadaşlar daha faydalı şeyler konuşsanızda benim gibi okuyup öğrenmeyi sevenler faydalansa. Herkes kendi kesesine uygun olanı alsın kullansın bizlerle bilgi paylaşsın. Satıcılara fiyat politikası ile ilgili özelden soru sorabilirsiniz bence teşekkürler

tesir07

Onbaşı
Reaksiyon
17
Şöyle bir şey daha var.

Avrupa'da çoğu ülkede çanak anten kullanımına izin vermiyorlar. Daha çok internet üzerinden IPTV vasıtası ile izliyorlar. Ülkemizde IPTV kullanımı daha çok maç zamanında yoğun oluyor. Ama avrupada anten kullanılmayan yerde 7/24 IPTV kullanıldığı için tabi olarak Avrupa kullanımlarının maliyeti daha fazla oluyor.

Almanya'da bazı bölgelerde herhalde çanak kullanımına izin vermiyorlar

hykaynar

Asteğmen
Reaksiyon
70
Bugün yayın çiçek gibiydi gerçekten ve her zaman da çok iyi yayınları Allah nazarlardan korusun.

relaxis89

Onbaşı
Reaksiyon
13
Galatasaray maçı da yine sorunsuz ve kaliteden ödün vermeyen yayındı, teşekkürler.

Nerdly

Er
Reaksiyon
0
dün test etme imkanı buldum.maç yayını gayet iyiydi fakat eurosprt2 ve ssprt2 kanalları açılmıyordu.Bu kanallar güncelleme alıyor mu?Teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87