Web adresi
http://dreamboxserverdunyasi.net
Domain kayıt tarihi
13 Mar 2019

theleon

Er
Reaksiyon
1
İki defa test aldım sağolsun birini özellikle maç zamanı verdi merak ettiğimi söylemiştim gayet memnun kaldım görüntü olsun süre farkı olsun gayet güzel ve senelik aldım umarım bu kalitesi hep sürer

Reaksiyon
7
Cuma günü test etme imkanım oldu ve gerçekten beğendim. Url veriyorlar. Hem pc hemde mevcut cihazımda 12 saat belgesel ve platfırm dizi/film grubunda denedim. Hemen herkeste sorunlu olan belgesel kanallarını maç saatinde test ettim. Gündüz saatine göre daha düşük bitrate aldım maç esnasında ama sadece bir defa takıldı. Aynı anda marcel'de Disc.ID, Viasat History gibi kanallar sürekli takılıyordu. Belgesel grubunda bu sorunlu addedilen kanalların alternatiflerini de eklemiş olmaları çok hoşuma gitti.
Daha önce test eden arkadaşlarla aynı teknik rakamları bende aldım. Ki bu değerlerin bir defalık olmadığını göstermesi açısından, bence önemli bir gösterge.
Kullandığım cihaz uydu alıcılı hibrit bir cihaz. Cihaza gelen internet kablolu 85mbit vsdl. Özellikle uydu kanallarının arkasına iptv kanallarını ekledim. Kanal değiştirdiğimde, standart şifresiz uydu kanallarını açma hızı ile geçiş süresi aynı oldu. Yani kanala bastığım anda yayını açtı. Daha ne olsun dedim şahsen :)
Kanallarda epg desteği maalesef yok ya da benim oynatıcım epg çekemedi, bilemiyorum.
Vod gruplandırmasını sevemedim ama o işi zaten pc ile hallettiğim için çok takılmadım.
Bir firma daha deneyip, ay sonuna kadar kararımı vereceğim.

Kendilerine test imkanı verdikleri için teşekkür ederim.

Reaksiyon
2
IPTV Yorumları kategorisinde test talebinde bulunmayınız. İncelediğiniz konunun ilk mesajında ilgili IPTV'nin web adresi yer almaktadır. İlgili konularda lütfen sadece kullanım deneyimlerinizi yazınız.
2 yıldır iptv kullanıyorum. Yorumlara istinaden bende test yayını almak istiyorum. 7 Şubatta aboneliğim bitiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

ferdi1903

Çavuş
Reaksiyon
24
hocam size iki kere test yayinimi verdi harbiden? ben ilk verdinde pek izleme imkanim olmamisti tekrar sordumda ikinci vermiyoruz demislerdi 😁 vay be öyle olsun uguriptv gücendim

Reaksiyon
2
hocam size iki kere test yayinimi verdi harbiden? ben ilk verdinde pek izleme imkanim olmamisti tekrar sordumda ikinci vermiyoruz demislerdi 😁 vay be öyle olsun uguriptv gücendim
İlk defa talep ettim ve telegramdan irtibata geçtik. 2 defa almadım yani 😀. Test yayınından sonra görüşlerimi bildireceğim. Bu arada konu olarak test yayını talep edilmiyordu, unuttum. Adminden özür diliyorum.

ferdi1903

Çavuş
Reaksiyon
24
İki defa test aldım sağolsun birini özellikle maç zamanı verdi merak ettiğimi söylemiştim gayet memnun kaldım görüntü olsun süre farkı olsun gayet güzel ve senelik aldım umarım bu kalitesi hep sürer
ben bu ustayi kast etmistim realistik hocam, iki kere almis bana vermedi 😁

uguriptv

UĞUR IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
107
Herkese bir kere test veriliyor merak ettiği kanal test zamanı kapalı olduğu için kalitesine bakıp aldı

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
69
Bizim bir arkadaş yazmış cevap bile vermemissiniz

Hatta mesaj gitmedi zannedip Bir İki kere daha mesaj atmış ama yok.

Nostal0

Er
Reaksiyon
2
Merhabalar geçenki Fb-Gs derbisini Uğur iptv den izleyenler yorumlarini belirtebilirlermi birde sitede neden 1 aylik paket yok eklenirse daha iyi olur .

uguriptv

UĞUR IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
107
Bizim bir arkadaş yazmış cevap bile vermemissiniz

Hatta mesaj gitmedi zannedip Bir İki kere daha mesaj atmış ama yok.
Cevap vermemek söz konusu dahi olamaz.Telegramda bir sorun var spama düşebiliyor mesajlar.Telegramı silip yeniden yüklesin öyle yazsın gelir büyük ihtimal.

The Engineer

Yüzbaşı
Reaksiyon
103
Merhabalar geçenki Fb-Gs derbisini Uğur iptv den izleyenler yorumlarini belirtebilirlermi birde sitede neden 1 aylik paket yok eklenirse daha iyi olur .
Uğur iptvde internet bağlantınız sorunsuz ise problem yaşamanız neredeyse imkansızdır. Yayın kalitesini söylemeye bile gerek yok kendinizin test etmesi daha doğru olacaktır.

Reaksiyon
0
Bu arkadaşı tanıyorum daha önce başka yerde bayilik yapıp ordan gönderilince muhtemelen başkasının bayiliğini yapıyor. Şimdi dns alan iptvci oldu piayasada 😁

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87