Web adresi
http://dreamboxserverdunyasi.net
Domain kayıt tarihi
13 Mar 2019

hykaynar

Asteğmen
Reaksiyon
70
Bu arkadaşı tanıyorum daha önce başka yerde bayilik yapıp ordan gönderilince muhtemelen başkasının bayiliğini yapıyor. Şimdi dns alan iptvci oldu piayasada 😁
Yarım yamalak yazıyorsunuz bir söyle bakalım hangi iptv'nin bayiiliğini yapıyordu. Bir şey biliyorsanız tam yazacaksınız kim olursa olsun çamur at izi kalsın olmaz.

Frk1907

Er
Reaksiyon
7
Uğur akdaş diye bi arkadaş vardı onla karıştırıyolar heralde bu satıcıyı

semre57

Onbaşı
Reaksiyon
12
Bazı firmalar m3u vermiyor, patlamasın diye. Yani güvenlik açısından. Uğur biraz daha ucuz ve 15 sayfa başarılı yorumu var. Sırf m3u linkleri verildiği için biraz tedirginim. (Bu tedirginlik uğuriptv tarafından değildir, olası saldırılar vs.)

qasaran

Onbaşı
Reaksiyon
18
Yayınları deniyorum. İzlediğim maç yayınları arasında en sorunsuz ve en kaliteli olan yayın şu an ali dayi (Uğur iptv). Tebrik ederim.

user6

Er
Reaksiyon
0
Bugün uğur iptvde fb maçını izlerken bir an bu video geldi ekrana rezillik resmen paranla rezil olmak demek bu oluyor. Sonra düzeldi ama ben bir daha gelir diye yayını hiç açamadım.
uguriptv.jpg

uguriptv

UĞUR IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
106
Bugün uğur iptvde fb maçını izlerken bir an bu video geldi ekrana rezillik resmen paranla rezil olmak demek bu oluyor. Sonra düzeldi ama ben bir daha gelir diye yayını hiç açamadım.
443 numaralı eki görüntüle
Hangi iptvnin yalamasını yapıyorsun? Bende üyeliğin bile yok bu 1.
Kanallarımız localdir kimseden alınmaz bu 2.
Bu forumdan 150 ye yakın yeni üyemiz 50 ye yakında eski üyemiz vardır kimse yazmamış sen çamur atıyorsun bu 3.

Gecin o ayakları Allahınız yok mu namussuzlar?

user6

Er
Reaksiyon
0
Yalan konuşma kimin adamısın sen, @root buraya bir bakabilirmisin böyle bir şey olmadı bugün kesinlikle.
kimsenin adamı değilim benim izlediğim kanalda oldu uğur iptv üyeliğim var. Gel teamviewer ile bağlan gösteriyim boş boş konuşmayın. Kraldan çok kralcısın herhalde sende

user6

Er
Reaksiyon
0
Hangi iptvnin yalamasını yapıyorsun? Bende üyeliğin bile yok bu 1.
Kanallarımız localdir kimseden alınmaz bu 2.
Bu forumdan 150 ye yakın yeni üyemiz 50 ye yakında eski üyemiz vardır kimse yazmamış sen çamur atıyorsun bu 3.

Gecin o ayakları Allahınız yok mu namussuzlar?
Uslubu böyle olanın yayınıda böyle oluyor demekki. Senin yayınında bu görüntü çıktı tvde rezil olduk. Yazıklar olsun.

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
66
Uslubu böyle olanın yayınıda böyle oluyor demekki. Senin yayınında bu görüntü çıktı tvde rezil olduk. Yazıklar olsun.
Bu dediğini ispatlaman lazım eğer uguriptv üyeliğin var ise ekran görüntüsü alıp atmalısın buraya.

Bu görüntü dün başka bir iptv yayıncısı da çıktı.

Reaksiyon
2
Böyle birşey kesinlikle olmadı, uzun süredir başka yerlerden iptv kullanıyordum. İlk defa uğur iptv sayesinde hem kaliteli yayın hemde kaliteli hizmet aldım. Bu paylaşım çamur at izi kalsın gibi birşey olmuş ama benim gibi kullanıcı için iz bile bırakmayacaktır emin olun.

Reaksiyon
1
denizli - kayseri maçında test aldım 5 dk sonrada direk üye oldum, aralıksız 5 saattirde açık kaldı yayın böyle bir şey olduysa biz uyuyorduk demekki yada körüz göremedik :)

semre57

Onbaşı
Reaksiyon
12
bir çok test denedim mesela genelde şunlar var : uhd 1080 60fps, kutu yayını, tarzı belli isimler var ama uğurda 20mbit var, bu iddialar tamamen asılsız bence ayrıca uğur iptv üyeliği olabilir başka bir firmadandır inceliyodur olması demek yine bu iddiaları doğrulamaz

user6

Er
Reaksiyon
0
Söyle kullanıcı adını bakalım kimmişsin herkes görsün
Kullanıcı adımı verirsem kesin üyeliğimide engellersiniz. Teamviewer üzerinden gösteririm istersen açıp senden aldım üyeliği. Özür dileyip hata olup olmadığını araştıracağına hemen saldırganlık yapıyorlar birde. Hiç utanma sıkılmada kalmamış millette.İstersen ödemelere ait görüntüyüde gönderiyim. Zaten sürekli kullanmıyorum maçtan maça bakıyorum bugün böyle görüntü geldi ekrana.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87