Web adresi
http://iptvtrion.com
Domain kayıt tarihi
22 Oca 2018
Reaksiyon
5
1.si bizim bayilerimizin olduğu test alıp da geri dönmeyen, yayına bahane bulan, engelleyen, başka Bayi arkadaşlara saygısızlık yapan veya başka bir nedenle banlanan arkadaşlara kesinlikle test verilmez hele ki beleşçilere her akşam test açılmaz.

2.si beni ve tavrımı bilen bilir. Başka Bayi arkadaşlarla yazışmalarınızı buraya atmaya bile gerek duymuyorum.

Hayırlı akşamlar dilerim ☺

zelth

Er
Reaksiyon
5
1.si bizim bayilerimizin olduğu test alıp da geri dönmeyen, yayına bahane bulan, engelleyen, başka Bayi arkadaşlara saygısızlık yapan veya başka bir nedenle banlanan arkadaşlara kesinlikle test verilmez hele ki beleşçilere her akşam test açılmaz.

2.si beni ve tavrımı bilen bilir. Başka Bayi arkadaşlarla yazışmalarınızı buraya atmaya bile gerek duymuyorum.

Hayırlı akşamlar dilerim ☺
uzak durulmasi gerektigine destek olusturabilecek bir tavir daha gelmis ayni arkadastan. ben diger platformun da sizin bayiniz oldugunu bilmiyordum. bu durumu aciklayip saygili ve seviyeli bir sekilde diger platformun sizin bayiniz oldugunu, o sebeple test yayini veremeyeceginizi fakat kanallarin ayni oldugunu soyleyebilirdiniz. yayina bahane bulma, engelleme, bayi arkadaşlara saygısızlık yaptığımı ve yazışmalarımı atmaya gerek bile duymadığınız konusmayi buradan paylasiyorum. hala suclama yapmaya devam edip uslubunuzu degiştirmemeyi tercih ediyorsunuz ve bu tavrınız insanları sizden uzaklaştıracaktır. kayip.png

Reaksiyon
0
Valla Konu içeriği ve tavır konusunu bilemicem ama Kamer arkasından ve teknik durumlar neticesinde gerçekleşen durumlar olabilir..
Ama Trion Iptv’yi yıllardır kullanırım ve yetkili arkadaşıda gece gündüz rahatsız ederim böyle bir durum yaşamadım hatta bazen kızabilir diye düşündüğüm durumlarda yüne sorunlarımı çözdü.. ilgi kısmı hariç hadi kurumsal olayım teknik ve kalitede hiçbir yerde görmediğim kalite ve yayında tek ama tek servis sağlayıcı.. Bazı durumlar samimi ve dürüst olunduğu sürece bu tarz şeyler yaşanabilir büyütmemek lazım anlık sinirinize yenik düşüp bence kaliteden mahrum kalmayın derim.. bir arkadaş tavsiyesi..

Reaksiyon
0
Benim bu sene de dahil 3. Yılım trion ile. Şimdiye kadar yayın hakkındaki sağolsun hiç mağdur etmedi zaten hızımız ve altyapımız iyi olduğu için hiç sorun yaşamadık büyük karşılaşmalar da dahil.
Geleyim uslup saygı ve davranışlarına. 3 senedir bir çok filmi hiç bir iptv üyesi izlemeden ben izledim ve 20 üstü kişiye de referans oldum şükür onlara da yüzüm kara çıkmadı. Günün herhangi bir saatinde WhatsApptan yazıyorum daha inanın ben gönder tuşuna basınca adam 10 saniye içinde cevap veriyor mübarek sanki otomatik cevaba bağlamış :) şimdiye kadar kimseyi kırdığını yada olabilecek istekleri geri çevirdiğini görmedim. Kolay de değil düşünüyorum da ben öğretmen olarak sınıfta 25 çocukla uğraşmıyorum bu adam bu kadar kişiyi nasıl memnun etmeyi beceriyor. İşine ve müşterisine her zaman sahip çıkan bir abimiz. Kalite de zaten üst düzey daha ne olsun. Almayı düşünenlerin tereddüt etmeden alması gereken, pahalı diyenlerin de en azından 10 20 liradan kaçmamalarını kesinlikle tavsiye ediyorum..

Reaksiyon
1
Yıllardır kullandığım ip tv firması, gayette memnunum. Herhangi bir sıkıntı olduğu zaman anında müdahale ediliyor ve karşında muhattap buluyorsun. Bu ip tv yayını, herşey kusursuz olsa bile bir anda problem çıkabiliyor böyle durumlarda karşında ne olup bittiğini öğrenecek birilerinin bulunması güzel bir olay. Çoğu firmada ki mesaj at, iş işten geçtikten sonra geri dönülsün olayı yok. İstediğimiz film dizi olunca kısa süre içinde vodlara ekleniyor. Evet fiyat olarak piyasaya göre biraz yüksek, ama yıllardır kullanıyorum yayınları kapatıp bir yerlere kaçmadılar. Çoğu iptv firması geçen xtream baskınında çöktü biz çatır çatır maç izledik. Bazı kurallar var, link verilmiyor, bazı programlara yayın yüklenmiyor. Bunları üyelik alırken size belirtiyorlar zaten, işine geliyorsa alırsın gelmiyorsa almazsın bu kadar basit. Fiyat sana uyuyorsa alırsın, yüksekse başka firmadan alırsın. Gelip burada fiyat yüksek, link vermiyorlar vs diye ağlamaya gerek yok ki, adamlar satıpta sonradan böyle böyle demiyor. Kısaca uzun zamandır kullanıyorum, şuana kadarda memnunum. Önümüzdeki sene bir sıkıntı olmaz ve bu şekilde devam ederse üyeliği devam ettirmeyi düşünüyorum....

root

Yönetici
Reaksiyon
244
Sanırım üyeler IPTV ile ilgili bir gruptan geliyor. Yorumlarda spam hesap yoktur. Şimdiden yazayım dedim.

sbrklkr

Er
Reaksiyon
9
bu arkadaş ben de test yayını istediğimde beleşçilik vs bir şeyler zırvalamıştı. ben de kendisini tercih etmeyerek başka bir yerden üyelik aldım. iyi akşamlar dediğim esnaf cevap vermeyince bir daha dükkanına girmeyen adamım. çok takılmaya gerek yok @zelth. alternatiflere yönelebilirsin.

Reaksiyon
5
uzak durulmasi gerektigine destek olusturabilecek bir tavir daha gelmis ayni arkadastan. ben diger platformun da sizin bayiniz oldugunu bilmiyordum. bu durumu aciklayip saygili ve seviyeli bir sekilde diger platformun sizin bayiniz oldugunu, o sebeple test yayini veremeyeceginizi fakat kanallarin ayni oldugunu soyleyebilirdiniz. yayina bahane bulma, engelleme, bayi arkadaşlara saygısızlık yaptığımı ve yazışmalarımı atmaya gerek bile duymadığınız konusmayi buradan paylasiyorum. hala suclama yapmaya devam edip uslubunuzu degiştirmemeyi tercih ediyorsunuz ve bu tavrınız insanları sizden uzaklaştıracaktır. 255 numaralı eki görüntüle
Ben ne WhatsAppta nede burda isim
bu arkadaş ben de test yayını istediğimde beleşçilik vs bir şeyler zırvalamıştı. ben de kendisini tercih etmeyerek başka bir yerden üyelik aldım. iyi akşamlar dediğim esnaf cevap vermeyince bir daha dükkanına girmeyen adamım. çok takılmaya gerek yok @zelth. alternatiflere yönelebilirsin.
Kimseye beleşçi sıfatını yakıştırmadık. Ama malum Türkiyede herkes sütten çıkmış ak kaşık değil. Biz yayınımıza güveniyoruz ve ücret iadeli yayınlardır deyip bizden kaynaklı sorun olursa ücret iadesi yaparım diyorum. Ama özellikle bizim insanımız maçı 90 dk izleyip sonrasında cevap vermemek huyları da var. Bizde buna karşılık maçın ilk 15dksında açık bırakıp testi kapatıyoruz. Zaten kaliteyi anlayan maçı 15 dk da izleyen anlıyor ve anında alıyor. Nasıl ki sizler satıcı seçme hakkınız varsa bizimde bazı kuralları koyup yayın verme hakkımız var. Piyasada aranılan olmak bunu gerektirir. Herkes istediği yerden alabilir en doğal hakkı. Biz müşterilerimiz ile çok mutluyuz ve bu mutluluğa ortak olmak samimi arkadaşları her zaman bekleriz..

Www.iptvtrion.com

Reaksiyon
1
@Trioniptv adam toplayıp gelmiş , hangi ocaktansınız reis 😂
Buranın amacı tecrübelerimizi, kullanım hakkında görüşlerimizi olumlu olumsuz yazmak değil mi hocam:) Olumsuz yorum yapanlar kadar bizimde olumlu olan görüşlerimizi belirtme hakkımız yok mu? 3. senem bu sene ve bu kadar süredir devam ettiğimize göre memnunum kullanan olarak. Yukarıda ki arkadaşların belirttiği gibi herhangi bir saygısızlıklada karşılamaşmadım, karşılaşsam babamın oğlu değil sahibi ve piyasanın üstünde bir ücret ödeyerek kullanıyoruz durmam bir saniye. Evet memnun olmayan, benim yaşadığım dışında tecrübeleri olanlar vardır sonuçta kurumsal bir firma değil insanın bir günle bir günü belli olmuyor. Ama olumsuz yorum yapılınca normal, memnun olanlar yorum yapınca birşeyler arıyorsanız altında bilemem :)

SreT

Yüzbaşı
Reaksiyon
117
Buranın amacı tecrübelerimizi, kullanım hakkında görüşlerimizi olumlu olumsuz yazmak değil mi hocam:) Olumsuz yorum yapanlar kadar bizimde olumlu olan görüşlerimizi belirtme hakkımız yok mu? 3. senem bu sene ve bu kadar süredir devam ettiğimize göre memnunum kullanan olarak. Yukarıda ki arkadaşların belirttiği gibi herhangi bir saygısızlıklada karşılamaşmadım, karşılaşsam babamın oğlu değil sahibi ve piyasanın üstünde bir ücret ödeyerek kullanıyoruz durmam bir saniye. Evet memnun olmayan, benim yaşadığım dışında tecrübeleri olanlar vardır sonuçta kurumsal bir firma değil insanın bir günle bir günü belli olmuyor. Ama olumsuz yorum yapılınca normal, memnun olanlar yorum yapınca birşeyler arıyorsanız altında bilemem :)
Tabiki olumlu yorumlarda yapılacak hocam , ben sadece takıldım orada başka bir amacım yoktu yani 🙂

extreme__

Çavuş
Reaksiyon
20
eğer resimler doğruysa üzücü, @Trioniptv den yayındaki kaliteyi müşteri ilişkilerinde de bekleriz. her yayıncı, test alan kişilerin potansiyel abone olduğunun farkındadır, bu arkadaş ile talihsiz bir konuşma geçmiş gibi görünüyor. sürekli test alıp beleş maç izlemye çalışanlar tabiki bolca vardır. ama bu durum her test alanın bedavacı olduğu anlamına gelmez.
eğer aşağıdaki cümleden önce arkadaş pazarlık etmeye filan çalışıp konuyu uzatıp bir sebepten yayıncıyı kızdırmadıysa resimlerde görülen diyalog birebir gerçekleştiyse , düpedüz küçümser bir ifade olmuş.
--benim üyeliğim pahalı size gelmez, 1000 tl yaptım gibi ifadeler @Trioniptv ye hiç yakışmamış.
ha diğer taraftan yayıncı arkadaş millete cevap yetiştireyim diye gerilmiş-yorulmuş-sabrı tükenmiş olarak bu ifadeyi söylemiş te olabilir her iki taraf için empati yapmak lazım.
aslında gayet te yardımsever , mülayim biridir. ben hala üyesiyim. zaman zaman hepimizin fevri davrandığı olmuştur. herkes insan, biraz karşılıklı hoşgörü ve saygı hayatımızı güzelleştirecektir.

Reaksiyon
0
Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade kullanılmamalıdır.
Merhaba.... Herkez trion İp tv hakkında olumlu veya olumsuz düsüncelerde bulunmuş tabiki herkesin düsüncesi ve görüsü farklı olabilir sonuçta bu bir form sitesi bu tarz tartışmalar olabilir bende bu arkadaslar dan önce 3 ay bir servis sagliyici kullandım tabiri caizse hiç kullanmadım ve Baska bir form sitesinde bu arkadaslar hakkında yorumları okudum ve 3 aylık paket aldım ve ilk basta ben kaynaklanan sorunları yetkili arkadaşla yazısarak cozdum hemde defalarca yazısmalar bunlar daha önceki servis saglıyıcı cevap yazmaktan acizdi tek bildiği kelime modemi ac kapa y ve sonuçta sorunları cozdum ve 6 aylık bir paket aldım yani bu demek oluyorki verdiği hizmet düzgün ve kaliteli yorumlarında okudum arkada cevap yazmıyormus ukalaymış vb... Gibi insanı gunu gunu tutmaz birde bahsettiğiniz adamı bizzat aksam 6 ve 12 arası bizim destek hattında yazısmalar yapıyor ve onu gectim telefonla direk görüntülü konusarak cözümle yaptım kim bu işleri yapacakta böyle kendi yuzunu gösterecek bence böyle kişiler sayılıdır
0

Reaksiyon
2
selam, bu hafta üye oldum ve 10 yıldır farklı firmaları deneyen birisi olarak memnun kaldığımı iletmek isterim.şuan 1 ay aldım ve gözlemleyeceğim ama yayın kalitesi nerdeyse 5-6 dilde verilen belgesel altyazılı yayınları sinema kanalları filan kaliteli geldi bana.6 ay daha uzatacağımıda arkadaşa şimdiden söyledim.

Reaksiyon
0
Bende uzun testler sonucunda trion u tercih ettim, umarım aynı kalite devam eder

M

mozzarellatv

Benim belirtmek istediğim bugüne kadar kullandığım çoğu ıptv firması stb emu yani mag cihazların kullandığı ekran tarzı yayını veremiyor,vermemek için kasıyorlardı.ilk kez bu firma açtı. Android box üzerinden google play ile programı satın aldım ve yayını izliyorum.çok mu lazım bence hayır ama değişiklik güzel şey.en azından testini yapabildim.

P

persia

Kendilerini IPTV yayıncılarının haşa "Allah'ı" olarak gören burunları kaf dağında tüm dünya bunların IPTV linklerinin peşinde gibi takılan aksine kimsenin zerre umrunda olmayan CIA'den hallice iğrenç bir oluşum

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334