root

Yönetici
Reaksiyon
293
METROPOL IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

K

kuvval

Admin bu site yerli mi yabancıya mı ait? Bu arada admin senin önerin nedir hangi ip tv yi kullanıyorsun

herkül67

Onbaşı
Reaksiyon
17
Yayınlar gerçekten kaliteli benim LG smart tv biraz eski olduğu için bazı yayınları açmıyor vod baya bir geniş satıcı arkadaş bizim yayin cihazlarda daha iyi dedi hatta ilk yuklemede TV listeyi açamadı 60 bin civariymiş içerikleri link veriyor arkadaş ben sadece smart ip Tv'de test imkanı bulduğum için detaylara bakamadım sizlerden ricam dikkat çekici yayınları var test alıp sizde yorumlarmısınız

C

clubberfree

Yayin test alanlar fps degerleri ve bitrate leride bildirebilirse faydali olacaktir

Haggard

Onbaşı
Reaksiyon
16
Merhaba, dizi vod bölümünde çalışma mı mevcut? Tr dizi sayısı oldukça az görünüyor.

Reaksiyon
5
Şu anda vodlarda ve dızılerde herhangi bir azalma söz konusu değil. Siz acaba vod bölümü içerisnde yer alan TR I DİZİ SON BÖLÜMLER kısmında yer alan dizileri görmüş olabilirmisiniz.series bölümunde yer alan
TRI YERLİ DİZİLER
TR I BLU TV DİZİ
TR I YABANCI DİZİLER
MULTİ I NETFLİX SERİES KATEGORİLERİNDE diziler mevcuttur .

Reaksiyon
5
Forum üyelerine özel hediye kampanyamız başladı. Kodu yazarak bize ulaşan her üyemize 12 aylık alımlarda +3 ay, 6 aylık alımlarda +2 ay ve 3 aylık alımlarda +1 ay hediye olarak verilecektir.
Bu kampanya benim tarafımdan yapılan bir uygulamadır.

KOD CNSYR25461

Haggard

Onbaşı
Reaksiyon
16
Şu anda vodlarda ve dızılerde herhangi bir azalma söz konusu değil. Siz acaba vod bölümü içerisnde yer alan TR I DİZİ SON BÖLÜMLER kısmında yer alan dizileri görmüş olabilirmisiniz.series bölümunde yer alan
TRI YERLİ DİZİLER
TR I BLU TV DİZİ
TR I YABANCI DİZİLER
MULTİ I NETFLİX SERİES KATEGORİLERİNDE diziler mevcuttur .
Tam da dediğiniz kategorilerde bahsediyorum. Sadece deutsch, fr ve nl series bölümleri dolu gözüküyor bende. Ben Metropol'den 1 aylık almıştım, sizinkiyle aynısı olmalı diye düşünüyorum.

Reaksiyon
5
evet aynı başka bayımızden aldınız diye düşünüyorum ama benım saymış oldugum kategorıler sızde yer almıyormu belkı paket ayarlaması yapılırken tr-serıes olarak açılmış olabılırç Baynizle iletişime geçerseniz mutlaka size yardımcı olup sorununuzu çözecektir.

Haggard

Onbaşı
Reaksiyon
16
Yok aynı bu başlıktaki bayiden almıştım Whatsapp üzerinden kendisiyle iletişime geçeyim bu durumda,teşekkürler.

Rem1903

Onbaşı
Reaksiyon
18
Forum üyelerine özel hediye kampanyamız başladı. Kodu yazarak bize ulaşan her üyemize 12 aylık alımlarda +3 ay, 6 aylık alımlarda +2 ay ve 3 aylık alımlarda +1 ay hediye olarak verilecektir.
Bu kampanya benim tarafımdan yapılan bir uygulamadır.

KOD CNSYR25461
Umarım tüm IPTV satıcıları benzer kararı verirler

Reaksiyon
5
Umarım tüm IPTV satıcıları benzer kararı verirler
forumda ki arkadaşlarımıza en azından yaşadığımız zor günlerde bizimde bir faydamız olsun istedik. Benim kendi almış olduğum bir karar 5 kuruş kazanacağıma üç kuruş kazanırım ama olsun : en azından evinizde sizleri şu anda ki ortamdan spor yayınlarımızla dizlerimizle filmlerimizle biraz uzaklaştırıp mutlu edebilirsek bize yeterli olur.

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
997
Son üye
Raşit5252