Web adresi
https://sezoniptvhizmetleri.com
Domain kayıt tarihi
6 Oca 2020

root

Yönetici
Reaksiyon
293
SEZON IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

Reaksiyon
0
Donma problemi yaşamıyorum. Arkadaş çok ilgili, gece cvp veriyor sorun olduğunda. İçerik olarak oldukca zengin. Tavsiye ederim.

Reaksiyon
0
Uzun zamandır kullanıyorum sistem zaten güzeldi stabildi fakat son zamanlarda naptılarsa mükemmel çalışıyor adamlar maç yayınlarını ilgili kuruluştan daha iyi seviyorlar çözünürlük ve kanal kaliteleri çok iyi en önemlisi çok ilgili ve çok kibarlar helal olsun size ! :)

Reaksiyon
0
Sezon iptv den çok memnunum 4 aydan fazla bir süredir kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım daha önce kullandığım baska bir iptv sağlayıcısı vardı adamlara birşey sorduğunda saattler sonra cevap veriyordu ama SEZON IPTV de bir problem olduğunda anında cevap veriyorlarki zaten problemde olmuyor çevremdeki arkadaşlarıma da tavsiye ettim rahat rahat kullanayım diyorsanız SEZON IPTV den şaşmayın milletinde yalan yanlış yorumlarına kulak asmayın işini hakkıyla yapan bir yer

Selman

Er
Reaksiyon
0
Sezon ip tv kullandığım için çok şanslıyım . Gerek hizmet gerek tv kalitesi ile çok başarılı bir firma 7/24 istediğim an geri dönüş sağlıyorlar ilginiz için teşekkür ediyorum

Engin

Er
Reaksiyon
0
Sezoniptv.net gerçekten zengin içerik ve arşivi bol destek olarak çok iyi, kendilerinden şehir kameralarını canlı olarak izleme imkanı var. Listelerine Ankara'yı da eklemlerini istedim yardımcı olacaklarını söylediler henüz beklemedeyim. Donma olmuyor alalı çok fazla bir zaman olmadı 1 hafta oldu bu süre içerisinde herhangi bir donma, kopma yaşamadım. Daha maç izleme fırsatım olmadı yoğunluktan dolayı inşallah bir sıkıntı yaşamam. IPTV almak isteyenlere tavsiye edebileceğim bir yer çünkü o kadar test yayını aldım aralarında 2 IPTV yayını veren birisi olan bu yerden satın aldım. Açıkcası almak isteyenler test yayını alıp karar verebilirler. Diğer test yayınları ile kıyaslama yapabilirsiniz. İçerik sürekli güncelleniyor.

yüksel

Er
Reaksiyon
0
Merhaba ben de alalı 2 hafta oldu. Memnunum fiyatı da uygun. Sadece son bir kaç gündür güncellemeden mi kaynaklı yoksa sistemden dolayı mı anlayamadım herhangi bir kanalı açtığınız zaman 5 sn izledikten sonra tekrar baştan alıyor, sorunsuz izliyorum.

Smkaya

Er
Reaksiyon
0
Ben memnunum ve tavsiye ederim.
Parayı alınca kaçan bir firma değil
Geceleri bile yardımcı oldu.
İçerikli bir portal.
Güncel diziler yarım saat içinde düşüyor.
Teşekkür ederim

Reaksiyon
0
Ben uzun zamandr kullanıyorum sorun yaşamadım eklenmesini istediğim bir film yada seri oldumu söylüyorum sağolsınlar ertesi gün ekliyorlar çok sevdim kendilerini muhabbet ticareti geçti sağolsnnlar çevvremede hep öneriyorum :)

Mat1735

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
32
Baktım ama Whatsapp bile yok nasıl ulaşacağım.

Reaksiyon
0
SEZON IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.
SEZON İPTV sayesınde dijiturk tarafından dolandırılmaktan kurtulduk gercekten yıllardır iptv de aradağım kaliteyi ve hizmeti SOZON İPTVDE buldum kesınlıkle paranız çöpe gitmez buna emin olabilirsiniz gece yarısıda olsa hemen yardımcı oluyorlar kesınlıkle pişman olmazsınız herkese taviye ediyorum

sezoniptv

SEZON IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
36
SEZON İPTV sayesınde dijiturk tarafından dolandırılmaktan kurtulduk gercekten yıllardır iptv de aradağım kaliteyi ve hizmeti SOZON İPTVDE buldum kesınlıkle paranız çöpe gitmez buna emin olabilirsiniz gece yarısıda olsa hemen yardımcı oluyorlar kesınlıkle pişman olmazsınız herkese taviye ediyorum
Değerli yorumlarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz :)

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
1.001
Son üye
Ccelik59