Web adresi
https://sezoniptvhizmetleri.com
Domain kayıt tarihi
6 Oca 2020
C

clubberfree

Canli sinema kanallari bayag bir cokmus vodlarda iyi kanallarin acmasinda vsde sikinti yok maclari bilemiyorum mac gunu bakmak.lazim ama bir sikinti olmaz sanirim ve cogu iptvde gormedigim yabanci kanallar aciliyor ama ben sadece turk kanallari ile ilgiliyim ispanyadir ingiltere kanallaridir boyle yayinlar isteyenler alabilir bu arada yaptigim testte hic donma yasamadigimida belirtmek isterim

herkül67

Onbaşı
Reaksiyon
17
Merhaba sezon ip TV kolay gelsin iyi çalışmalar kanalların yada malum kanallarin bitrate değerleri FPS değerleri nedir maç saatinde oynanma oluyormu kanallar local yayinmidir yoksa sizde başka birinden mı alıyorsunuz,gecikme süresi kaç saniye yanlış anlamayın cevap vermek zorunda değilsiniz dikkat ettiyseniz isim vermiyim ama çoğu arkadaşların yayını istisnalar hariç zaten stabil donma kasma olmuyor sizlerinde test alan arkadaşların geri dönüşleri güzel ama herkes donmama kasma ma vodlari güzel yorumu yapmış bizi aydınlatırsanız memnun olurum gerçi gerçek ip TV ler bu hafta sonu belli olur teşekkür ediyorum tekrardan kolay gelsin

sezoniptv

SEZON IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
36
Merhaba sezon ip TV kolay gelsin iyi çalışmalar kanalların yada malum kanallarin bitrate değerleri FPS değerleri nedir maç saatinde oynanma oluyormu kanallar local yayinmidir yoksa sizde başka birinden mı alıyorsunuz,gecikme süresi kaç saniye yanlış anlamayın cevap vermek zorunda değilsiniz dikkat ettiyseniz isim vermiyim ama çoğu arkadaşların yayını istisnalar hariç zaten stabil donma kasma olmuyor sizlerinde test alan arkadaşların geri dönüşleri güzel ama herkes donmama kasma ma vodlari güzel yorumu yapmış bizi aydınlatırsanız memnun olurum gerçi gerçek ip TV ler bu hafta sonu belli olur teşekkür ediyorum tekrardan kolay gelsin
Merhabalar öncelikle :) 50Fps Malum kanalımız var fakat bunlar maç saati aktif ettiğimiz değerlerdir malum sürede kaliteli vermek daha doğru oluyor aksi halde paneli baya bir şişiriyor. Donma yada takılmalardan dolayı şikayet almıyoruz fakat türktelekom müşterileri sağlayıcının yurtdışı portlara engel koymasından kaynaklı kasma ve donma yaşaması üzerine türkiye lokasyonlu sunucularımız hizmete girmiş olup türktelekom müşterileri için oluşan problemleride bu şekilde pasifise etmiş bulunmaktayız. Sorunsuz bir sistemin elbette olmadığı bir dünyada en sorunsuzunu sunmaya çalışıyoruz her zaman. Tek gayemiz müşteri memnuniyeti.

Reaksiyon
0
Çeşitlilik ve kalite açısından şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. En güzeli ne derseniz karşınızda bir muhatabiniz var. Soru sorduğunuzda elinden geleni yapıyor. Sürekli güncellenen bir altyapısı var. Çok firma ile ay ana kadar çalıştım ama en iyisi şimdilik sezon diyebilirim.

Burak58

Er
Reaksiyon
1
Sezon ıptv keşfettikten sonra herşey on numara oldu derbi maçlarında bile sorunsuz şekilde maç izleyebiliyorum,gerek görüntü kalitesi gerek stabil çalışması herkese tavsiye ederim.Ayrıca ilgi çok iyi mesajlara ve isteklere hemen geri dönüş oluyor.

Reaksiyon
0
Sezon iptvyi internetten keşfetmiştim. Testler ardından 12 aylık üyeliği tereddütsüz satın aldım. Özellikle derbi günü bakalım donma olacak mı diye umutsuzluğa kapılmıştım fakat hiçbir donma, şişme olmadı. Kusursuz

FUNKYMAGIC

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
38
1 saat içerisinde 3 farklı kullanıcıdan olumlu yorumlar. Ve foruma yazlılan ilk yorumlar. Fake hesap olmasanız size inanacağım :)

qasaran

Çavuş
Reaksiyon
23
Düzenledikleri isim yarışmasında 1 aylık hediye paket verdiler. Denediğim süre içerisinde genel olarak yayınları stabil diyebilirim. Dizi ve sinema vodları hem güncel hem de içerik olarak zengin. Yabancı kanallar da genelde çalışıyor. Spor özellikle maç yayını yapan kanallar ilgi alanıma giriyor. Maç dışında malum 1 kanalı diğer birçok iptv yayınlarında olduğu gibi. İzlediğim süre içinde maç günlerinde iki kanalda mpremium yayınlarını verdiler. Malum 2 3 4 ve diğerler spor kanalları da 1080p olanlar var ama bildiğimiz standart yayınlar. Ama genelde yayınlar stabil diyebilirim. Spor kanalları açısından görüntü kalitesini artırmaları gerekli...

sezoniptv

SEZON IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
36
Yorum yapan kişiler bizzat paket satın alan müşterilerim olup memnuniyetlerini forumiptv.com platformunda yayınlamışlardır.

Reaksiyon
0
Ben tavsiye ediyorum halihazırda bir iptv aboneliği olmasına rağmen buradan 2. iptv aldim öncekini açmıyorum bile... Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

S

semre57

Uguriptvyi ovmedikleri için olsa gerek ??
Hocam vallahi bak niyetim ne sezon'un konusunu baltalamak (ki bende de sağolsunlar 1 aylık var), ne kavga çıkarmak, uğurun fiyat politakasını kanalları beğenmeyebilirsin, kendi konularında yerden yere vurabilirsin eleştirebilirsin ama şu an uğurla ne alakası var, bunu uğur için değil başka bir firma için de söylerdim yani her fırsatta bunu dile getiriyorsun sonra ceza alıyoruz.

Reaksiyon
0
İlk mesajımı Sezon Ip Tv için atıyorum.Yine buradaki olumlu yorumları dikkate alarak geçen derbi haftasında satın aldım.Gayet memnunum donma kasma olmadı.Vodlar düzgün çalışıyor ve zengin vod içerikleri var.Umarım hep böyle devam ederler.

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
997
Son üye
Raşit5252