Web adresi
https://www.teosiptv.com
Domain kayıt tarihi
22 Eki 2019

root

Yönetici
Reaksiyon
244
TEOS IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

Pozy

Er
Reaksiyon
3
Bir cok iptv testi yaptim,ilk hatami tekrarlamak istemedigimden.Teos iptv yi tesadufen bulduk arkadaslarla beraber uyeligimiz var su an.Herhangi bir problem aninda hemen ulasabilmeniz anlaminda bence cok onemli bir ozellikleri var.Bitip tukenmeyen sorularimiza usanmadan kibarlikla cevap veriyorlar emin olabilirsiniz.Yayinlarinda bir problem yasamadim iptv extrem kullaniyorum tivibox ve telefonda.Kisacasi fiyat performans anlaminda tercih edilebilecek bir firma.

Teos iptv

TEOS IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
0
Bir cok iptv testi yaptim,ilk hatami tekrarlamak istemedigimden.Teos iptv yi tesadufen bulduk arkadaslarla beraber uyeligimiz var su an.Herhangi bir problem aninda hemen ulasabilmeniz anlaminda bence cok onemli bir ozellikleri var.Bitip tukenmeyen sorularimiza usanmadan kibarlikla cevap veriyorlar emin olabilirsiniz.Yayinlarinda bir problem yasamadim iptv extrem kullaniyorum tivibox ve telefonda.Kisacasi fiyat performans anlaminda tercih edilebilecek bir firma.
Çok çok teşekkür ederiz efendim inşallah hizmetimizle sizin övgülerinize laik olmaya devam edeceğiz

Engin

Er
Reaksiyon
0
Çok araştırmalarım sonucu o kadar test yayını aldım neticesinde iki IPTV yayını veren yer tercih ettim. Bunlardan birisi de Teosiptv.com oldu satın almak isterseniz buradan güvenerek satın alabilirsiniz. Yayınlarında donma veya herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Ayrıca ilgileri gerçekten iyi yardımcı oluyorlar. Bir de canlı kameralarına Ankara'yı da eklerler ise memnun olacağım.

Teos iptv

TEOS IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
0
Çok araştırmalarım sonucu o kadar test yayını aldım neticesinde iki IPTV yayını veren yer tercih ettim. Bunlardan birisi de Teosiptv.com oldu satın almak isterseniz buradan güvenerek satın alabilirsiniz. Yayınlarında donma veya herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Ayrıca ilgileri gerçekten iyi yardımcı oluyorlar. Bir de canlı kameralarına Ankara'yı da eklerler ise memnun olacağım.
Teşekkür ederiz Engin Bey. isteğinizi yerine getirmeye çalışacağız. iyi günler dilerim

yüksel

Er
Reaksiyon
0
Evet dün test aldım ilk izlenim güzeldi. Çalıştığım için çok vakit ayıramadım. 1 ay üyeliğim var. Biter bitmez yine test rica edeceğim. Smart tv denemek için. Ama % 100 ilk tercihim teos iptv olur.

tzsubsa

Er
Reaksiyon
0
Şuan yayınları yok ne zaman gelir bilmiyorum gelecek deniyor.

yüksel

Er
Reaksiyon
0
yayınlar yok mu. geçen test almıştım ve bayağı hoşuma gitmişti. üzüldüm

Teos iptv

TEOS IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
0
Yayınlarımızın kesilme sebebi panel değişikliği yapmamızdı. Tüm üyelerimizden yaşanan mağduriyetten ötürü özür diliyoruz. Şuan yayınlarımız aktif çalışmaktadır. Bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334