Web adresi
http://myhopetv.com
Domain kayıt tarihi
7 Eki 2019

root

Yönetici
Reaksiyon
293
MYHOPETV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

Reaksiyon
1
Yayınlarımızı;
*Smart TV'lere ( Smart IPTV programi üzerinden), *Android ve *iOS telefon, tablet için ( LTG Player uzerinden), *Android TV Box için (Smart IPTV yada LTG Android player programı üzerinden), *MAG ve *Stalker destekli cihazlara yayın açmaktayız.
? yazılan cihazların dışında yayın talebiniz var ise lütfen yayın talep etmeyiniz. Açılmamaktadır.
Değerli müşterilerimizin ve sizlerin kesintisiz yayın alabilmesi için M3u linki üye olsanız dahi paylaşılmamaktadır.

En az 16 Mbps hız tercihimiz. Yüksek bitrateli kodsuz yayınlar için En az 25 Mbps hızınızın olması gerekmektedir.
Bizden kaynaklı yayın verememe konusunda iademiz mevcuttur.

Üyelik, deneme ve ayrıntılı bilgi almak için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

The Engineer

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
109
Yayınlarımızı;
*Smart TV'lere ( Smart IPTV programi üzerinden), *Android ve *iOS telefon, tablet için ( LTG Player uzerinden), *Android TV Box için (Smart IPTV yada LTG Android player programı üzerinden), *MAG ve *Stalker destekli cihazlara yayın açmaktayız.
? yazılan cihazların dışında yayın talebiniz var ise lütfen yayın talep etmeyiniz. Açılmamaktadır.
Değerli müşterilerimizin ve sizlerin kesintisiz yayın alabilmesi için M3u linki üye olsanız dahi paylaşılmamaktadır.

En az 16 Mbps hız tercihimiz. Yüksek bitrateli kodsuz yayınlar için En az 25 Mbps hızınızın olması gerekmektedir.
Bizden kaynaklı yayın verememe konusunda iademiz mevcuttur.

Üyelik, deneme ve ayrıntılı bilgi almak için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Pc için programınız çıkarsa, bilgilendirirseniz sevinirim.

ferdi1903

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
26
burda okudugum yorumlara bakarak meraklandim ve ip cicin sitesine bakmak istedim lakin, site acilmiyor, whatsapp üzeri kendilerine yazdim aldim cevabi resimde görün. ilk önce saygisizca kisa cevap, ben yinede altan aldim kendisini yardim etmesini bekledim evvela

78199282_638433096691307_2958996497145790464_n.jpg
belki sorun bendeydi site acilmiyordu gercekten yanlis bisey yazdimida düsünmüyorum
sanki öyle bir durum varki ben ip satiyor o müsteri gibi, bide bana ver cümlesi falan kuramsin kuruntu yapiyorsun falan diyor. tercih sizin arkadaslar
defalaca ip cilerle yazisdim ama böylesi ilk defa basima geliyor

Ekler

erenbabaterme

Onbaşı
Reaksiyon
12
burda okudugum yorumlara bakarak meraklandim ve ip cicin sitesine bakmak istedim lakin, site acilmiyor, whatsapp üzeri kendilerine yazdim aldim cevabi resimde görün. ilk önce saygisizca kisa cevap, ben yinede altan aldim kendisini yardim etmesini bekledim evvela

214 numaralı eki görüntüle
belki sorun bendeydi site acilmiyordu gercekten yanlis bisey yazdimida düsünmüyorum
sanki öyle bir durum varki ben ip satiyor o müsteri gibi, bide bana ver cümlesi falan kuramsin kuruntu yapiyorsun falan diyor. tercih sizin arkadaslar
defalaca ip cilerle yazisdim ama böylesi ilk defa basima geliyor
satıcı arkadaş ayıp etmiş biraz

ferdi1903

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
26
Herkezin kötü günü olabilir sonucda insaniz ama sen biseyler satmak istiyorsan müsteriyi tavlamak zorundasin.

iptvci

Onbaşı
Reaksiyon
18
"ararsanız bulursunuz" :unsure:

Hoş bir cevap olmamış. Ben olsam daha farklı şekilde bir mesaj yazardım bunun üzerine, siz yine iyi sabretmişsiniz.

Yakışmadı.

SreT

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
125
Satıcı arkadaş burada sakın benden hizmet almayının örneğini açıkca göstermiş ?

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:

PiskopatYazar

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
100
Konu başlıklarında ve mesajlarda düzgün bir Türkçe kullanılmalıdır. Küfür, argo ve hakaret içerikli mesajların gönderimi yasaktır.
10 bin müşteri yapan kendini mafya zannediyor bir yakalansa bir daha içeriden çıkamayacak müşteriye davranışa bak ?

Reaksiyon
1
10 bin müşteri yapan kendini mafya zannediyor bir yakalansa bir daha içeriden çıkamayacak müşteriye davranışa bak ?
Kimsenin mafyacılık yaptığı yok beyfendi. Gayet samimi bir şekilde mesajlara cvp verilmektedir. Hiçkimse Emir cümlesi ile hitap edemez. Ekranını çeken vatandaş için konuşuyorum. Hiçkimse O zaman VER gibi emir cümlesiyada yada kardeş gibi cümleler ile gelmeyecek. O kadar ciddi is.e ve 3 kere siteniz açılmıyor yazıp 3 kere gülücük işaretiyle mesajlaştığımız o an sitemizin bloke yemesi kesinlikle tesadüf değil???? Özellikle site site demesinden belliydi vatandışın. O yüzden istediğiniz yere ekran görüntüsü atabilirsiniz diye yazılmıştır. Kendi yazmış olduğu mesajların ekranını çekmemiş aklı sıra. Biz kimseyi ifşalamayacağız burası restleşme yeri değildir. Hangi iptv firmanın elemanı ise!!! Fakat uzak durun be canım kardeşim. Herkes işine gücüne vereceği hizmete baksın. Forumda istediğiniz şekilde kuruntuyu yapabilirsiniz. İstediğinizi konuşabilirsiniz. Mesajlarımızda hakaret içeren herhangi bir cümle ve küfür bulunmamaktadır. Yapmayız da. Sadece o an yazan vatandaşa Test Ver O zaman cümlesinden ve o an yaşanan site içinde yaşanan teknik problemlerden dolayı yayın verilmemiştir. Saygılarımla...

ferdi1903

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
26
yaw bu kadar piskinlik olmaz ya halen emir falan diyor halen ayni kibirle devam ediyorsun, ben siteniz varmi diye yazdimda vatandasin verdigi cevap normalmi? size biri böyle cevap verse benim gibi sakin kalabirimiydiniz? yukaridaki google chrome isaretine tikladimda zaten siteniz acilmiyordu daha ben yazmadan önce, öyüzden siteniz varmi diye yazdim. benim yaptim ekran görüntüleri bastan sona eksiksiz buraya koydum, gelmis bide burda kibirli kibirli imalarda bulunup camur atiyorsun, yok söle yapmicak böyle yapmicak, hadi ordan

Reaksiyon
1
yaw bu kadar piskinlik olmaz ya halen emir falan diyor halen ayni kibirle devam ediyorsun, ben siteniz varmi diye yazdimda vatandasin verdigi cevap normalmi? size biri böyle cevap verse benim gibi sakin kalabirimiydiniz? yukaridaki google chrome isaretine tikladimda zaten siteniz acilmiyordu daha ben yazmadan önce, öyüzden siteniz varmi diye yazdim. benim yaptim ekran görüntüleri bastan sona eksiksiz buraya koydum, gelmis bide burda kibirli kibirli imalarda bulunup camur atiyorsun, yok söle yapmicak böyle yapmicak, hadi ordan
Test verilmediği ve beleş yayın izleyemediğiniz için bu çırpınışlarınız boşuna. Yüzlerce insanla uğraşıp yazışırken, konuşurken artık az çok tahmin edebiliyoruz kimdir nedir ne değildir. Gerçekten alıcı mıdır yoksa beleşçi midir diye? Almanyadan yazan arkadaşların %90 un bir huyu var artık çözdük. Önce test isterlet 24 saat bir güzel izler arkadaş. Sonra test dönüşü yazarız; ne düşünüyorsunuz diye? Vatandaş cvp vermez. Ardından fazla sürmez 1 hafta sonra tekrar test ister. Size daha önce test yayını vermiştik. Yayınımızı mı almayı düşünüyorsunuz diye ekran görüntüsü atıldığı zaman engel atar. Ha birde herkes şu fiyata satıyor siz neden böyle fiyata satıyor der izler izler izler. Pardon fiyayı çok buldum der. Tekrar 3 ay sonra yazar. Ararız ben birinden 40 euroya yayın aldım patladı der. Biz yine deneme açarız. Yine almaz pahalı der. :)))))) Yani çözüyoruz sizi merak etmeyin. Dediğim gibi size yazılan yazıda hakaret yok, tehdit yok, herhangi bir küfür yok. Size kaba ve saygısız bir şekilde yazışma yok. Güya bizi afişe etmeniz gerçekten de iyi oldu. İstediğiniz karalama kampanyasına devam edebilirsiniz. Bir de birisi yazmış mafya diye. Mafya olsak buralarda ne işimiz var acaba :))) Bu da baya komik yorumdu. Neyse uzun lafın kısası. Karalama kampanyasına devam edebilirsiniz, sorun yok...
MYHOPETV bizden kaynaklı problemde müşterinin İADE hakkını vermiş ve elimizden geldiği kadar ise kesintisiz yayın vermeye vermeye gayret etmiştir. SAYGILAMIZLA....

Reaksiyon
0
Bu arkadaştan iptv aldım. Yayınları oldukça kaliteli. Bütün iptvlere 10 basar. Burda mesajlara takılan arkadaşlar var. Ben burdan önce bir yerden ip tv aldım. Test yayını ile ödeme yaptıktan sonraki yayını farklı çıkmıştı. Adam ilk önce iyi cevap veriyordu. Sonradan dalga geçer gibi cevaplar vermeye başladı. Yayınlarıda berbat. Ama bu arkadaştan aldıktan sonra her şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Emin olunki bu arkadaşın yayınları en iyisi. Daha iyisi yok aramayın nerdeyse çoğundan test alıp denedim ama hiç biri bunun ki kadar iyi değil. Çokta cana yakın bir sorun olursa sizi haberdar ediyor. Adamın platin yayınları var ve mükemmel. Fiyatını da hakediyor

Son düzenleme:

SreT

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
125
Bu arkadaştan iptv aldım. Yayınları oldukça kaliteli. Bütün iptvlere 10 basar. Burda mesajlara takılan arkadaşlar var. Ben burdan önce bir yerden ip tv aldım. Test yayını ile ödeme yaptıktan sonraki yayını farklı çıkmıştı. Adam ilk önce iyi cevap veriyordu. Sonradan dalga geçer gibi cevaplar vermeye başladı. Yayınlarıda berbat. Ama bu arkadaştan aldıktan sonra her şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Emin olunki bu arkadaşın yayınları en iyisi. Daha iyisi yok aramayın nerdeyse çoğundan test alıp denedim ama hiç biri bunun ki kadar iyi değil. Çokta cana yakın bir sorun olursa sizi haberdar ediyor. Adamın platin yayınları var ve mükemmel. Fiyatını da hakediyor
Bütün iptvlere 10 mu basıyor kardeş , vaaay beee ?

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
997
Son üye
Raşit5252