Web adresi
http://myhopetv.com
Domain kayıt tarihi
7 Eki 2019
F

follown

Biraz tuzluya gelmiş size burdaki yayınlar başka bir iptvde premium adı altında kalite eksiği yok. Aylık üyelikte var ve 20 lira. Aynı kalite daha ucuz. Fiyat konusunda 10 basmışlar olabilir. Hayırlı olsun yinede üyeliğiniz.

Reaksiyon
0
Bütün iptvlere 10 mu basıyor kardeş , vaaay beee ?
Sen buradan iptv aldın mı kardeş
Biraz tuzluya gelmiş size burdaki yayınlar başka bir iptvde premium adı altında kalite eksiği yok. Aylık üyelikte var ve 20 lira. Aynı kalite daha ucuz. Fiyat konusunda 10 basmışlar olabilir. Hayırlı olsun yinede üyeliğiniz.
Hangisi kardeş söyler misin aynı kalite 20 lira aylık test isticem bakıcam.

afshn

Er
Reaksiyon
0
Test verilmediği ve beleş yayın izleyemediğiniz için bu çırpınışlarınız boşuna. Yüzlerce insanla uğraşıp yazışırken, konuşurken artık az çok tahmin edebiliyoruz kimdir nedir ne değildir. Gerçekten alıcı mıdır yoksa beleşçi midir diye? Almanyadan yazan arkadaşların %90 un bir huyu var artık çözdük. Önce test isterlet 24 saat bir güzel izler arkadaş. Sonra test dönüşü yazarız; ne düşünüyorsunuz diye? Vatandaş cvp vermez. Ardından fazla sürmez 1 hafta sonra tekrar test ister. Size daha önce test yayını vermiştik. Yayınımızı mı almayı düşünüyorsunuz diye ekran görüntüsü atıldığı zaman engel atar. Ha birde herkes şu fiyata satıyor siz neden böyle fiyata satıyor der izler izler izler. Pardon fiyayı çok buldum der. Tekrar 3 ay sonra yazar. Ararız ben birinden 40 euroya yayın aldım patladı der. Biz yine deneme açarız. Yine almaz pahalı der. :)))))) Yani çözüyoruz sizi merak etmeyin. Dediğim gibi size yazılan yazıda hakaret yok, tehdit yok, herhangi bir küfür yok. Size kaba ve saygısız bir şekilde yazışma yok. Güya bizi afişe etmeniz gerçekten de iyi oldu. İstediğiniz karalama kampanyasına devam edebilirsiniz. Bir de birisi yazmış mafya diye. Mafya olsak buralarda ne işimiz var acaba :))) Bu da baya komik yorumdu. Neyse uzun lafın kısası. Karalama kampanyasına devam edebilirsiniz, sorun yok...
MYHOPETV bizden kaynaklı problemde müşterinin İADE hakkını vermiş ve elimizden geldiği kadar ise kesintisiz yayın vermeye vermeye gayret etmiştir. SAYGILAMIZLA....
İyidir ya da kötüdür denemedim o yüzden yayın platformunuzu bilemiyorum. Türkçe dil bilgisine uyan kişi işinde de kalitelidir benim gözümde, daha önceden başka bir sunucudan yayın satın aldım ve de ufak aksaklıklar olsa da memnunum. Umarım başarılı olursunuz işinizde (Not: Haklı olsanız dahi bu kadar sert bir üsluba gerek yok)

M

mozzarellatv

Düzgün, prensipleri olan firma veya kişiden zarar velmez,adam url vermiyor, 10 satacakken 2 satıyor ama taviz vermiyor. Üzmeyin bu insanları. Düzgün bişeyler yapmaya çalışıyor. Sanırım soru soran müşteriyi şüphelendiği biri sandı ve tepki verdi.bize neden vermedi herkeze böyle mi yapıyor yapsa kaç kişi üye olur biraz düşünelim.yi akşamlar.

P

persia

Kendilerini IPTV yayıncılarının haşa "Allah'ı" olarak gören burunları kaf dağında tüm dünya bunların IPTV linklerinin peşinde gibi takılan aksine kimsenin zerre umrunda olmayan CIA'den hallice iğrenç bir oluşum

qasaran

Çavuş
Reaksiyon
23
3b iptv grubunun Platinleri ( malum kanallar) çalışmıyor galiba, sıkıntı varmış... Platinleri düzeltip yayın yapamazlarsa diğerlerinden hiçbir farkı kalmaz.

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
997
Son üye
Raşit5252