root

Yönetici
Reaksiyon
262
FAST IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

erenbabaterme

Onbaşı
Reaksiyon
12
fiyatı uygun ve kalitesi de gayet iyi artık herkesden 1 aylık satın alıcam denemek amaçlı daha fazla bilgi sahibi olurum yayınlarla 3 5 iptv var kafamda

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
66
valla simdi bende aldim test yayin fiyati cok uygun hem Turkiye hem yurt disi icin bir malum kanallarin bir cok opsiyonu var.

Ne kadardir piyasadalar bilmiyorum ama fiyata gore verilen iptv gayet iyi. kesinlikle cam gibi goruntu yok ama camur gibi mozaik mozaik goruntude yok.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
23
Sadece yıllık abonelik veriyor *** TL ye. Bence İPTV lerde yıllık abonelik almak riskli bir durum

Mat1735

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
28
Telegram olsa yazardık.
Telefon numaram bilinsin istemem.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
23
3 aylık satın aldım şimdilik iyi bir sorun yok. Çalışan arkadaş gayet ilgili biri.Tavsiye ederim.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
23
Fast IPTV üyeliğimi iptal ettim.İade istedim.Bugün ücret iade edilecekti fakat gelmedi.Önce test edin gerçekten satın almayı düşünürseniz satın alın.İade etmek istediğinizde maalesef paranız ödenmiyor.
O yüzden tavsiye etmiyorum.

ferdi1903

Çavuş
Reaksiyon
24
Fast IPTV üyeliğimi iptal ettim.İade istedim.Bugün ücret iade edilecekti fakat gelmedi.Önce test edin gerçekten satın almayı düşünürseniz satın alın.İade etmek istediğinizde maalesef paranız ödenmiyor.
O yüzden tavsiye etmiyorum.
noldu hocam? dün hersey yolunda simdilik yazmisin, biraz detaya gir

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
23
Memnun olmadığım için iptal ettirmek istedim. Bugün iade yapacaktı fakat henüz iade ücreti gelmedi.Takipteyim.Gelişme olursa yine yazarım hocam.

Reaksiyon
0
eminmisin kardeşim iadenin ypılmadıgına çünki saglam bi firma yıllardır beraberiz onlarla

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
782
Son üye
orhanbey