Web adresi
https://mpremiumiptv.com
Domain kayıt tarihi
3 Ara 2019

root

Yönetici
Reaksiyon
244
MPREMIUM IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

M

Mağdurum da mağdurum :)

Tavsiye etmiyorum. 6 aylık abonelik aldıktan 1 hafta sistemdeki sorunları çözemeyip gelen tepkilere cevap olarak biz küstük işi bıraktık diyen MGold un yenilenmiş hali. Doğrusu tam olarak hizmeti kesmediler. Sürem bitene kadar platform kanallarının çoğu ve maç kanalları açık kalsada tabii ki pişman olduğum bir alışverişdi.

Reaksiyon
0
Ben de kullanıyorum ama pek mumnum kalmadım. Kanallar donuyor internet hızım fiber olmasına rağmen. TRT gibi ulusal kanalları bile izleyemedim.

sanane900

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
38
Kanal ve VOD sayısı çok fazla değildir. Ama önemli kanalların hepsi HD ve FHD olarak mevcuttur. Geçen hafta XPanel'e yapılan operasyonlardan da etkilenmedi diyebilirim. Elbetteki daha kaliteli ve zengin içerikli iptv yayıncıları vardır ancak aylık 20 ₺'ye de bundan iyisi beklenemezdi. Ben memnunum ve tavsiye ediyorum.

Reaksiyon
0
Çok memnun kaldım yayınları hala sorunsuz izleyebiliyorum ancak üyeliğimi uzatmak için kendilerine 26.09.2019 Perşembe gününden beri ulaşamıyorum. umarım sorun düzelir ama ben çoktan başka bir iptv’ye geçmiş olacağım

Reaksiyon
2
mgold ile 2 yıl kullandım geçen yıl aralık ayında problemler başladı subat sonuna kadar kısmen düzelttiler mayıs ayında yeniden yapılanma ve mpremium adıyla tekrar döndüler bir sürü vaat yayınlarıda fena değildi ağustos ayında 12 ay daha uzattım 2 ay da hediye verildi eylül ayının 25 ne kadar (son haftası hariç) idare etti ama donma sorununu yazınca verdiği cevap komikti genel olrak sen yazıyorsun seklinde 35 mb internet hızım var takılma var diyorum internete suç bulma başladı aynı internette günlük freeiptvler donmuyordu bana memnun değilsen kalan 10 aylığı iade edelim deyince direk iptal ettim.verdikleri 50 fps yayınlar hala yok film güncellemeleri hala yok vodiplay dediler ağustosta yapılacaktı hala yok bende ayrıldım doğruya doğru geçen yıl aralık ayın akadar sorunsuzdu

F

follown

Hem fiyatı hem kalitesi her yönüyle çok iyi ben tavsiye ediyorum biz çok memnun kaldık 1 ay alıp denemenizi kesinlikle öneririm.

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:

root

Yönetici
Reaksiyon
244
Bugün yeni kayıtları tekrar açılmış arkadaşım için neredeyse 1 aydır bekliyorduk. Hem fiyatı hem kalitesi her yönüyle çok iyi ben tavsiye ediyorum biz çok memnun kaldık 1 ay alıp denemenizi kesinlikle öneririm.
Eski MGOLD kullanıcılarından hiçbirinin tekrar yöneleceğini sanmıyorum.

F

follown

Eski MGOLD kullanıcılarından hiçbirinin tekrar yöneleceğini sanmıyorum.
Reklam yapmamak için yorumumu sildim. Gördüğüm kadarıyla reklama ihtiyaçları zaten yok olsa bu forumda da olurlardı diye düşünüyorum. Sadece bir kullanıcı olarak memnun kaldığım için yazmak istemiştim. Teşekkürler.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Bugün yeni kayıtları tekrar açılmış arkadaşım için neredeyse 1 aydır bekliyorduk. Hem fiyatı hem kalitesi her yönüyle çok iyi ben tavsiye ediyorum biz çok memnun kaldık 1 ay alıp denemenizi kesinlikle öneririm.
Hesabı açalı 12 dk olmuş ilk işinde buraya gelip memnuniyetini yazmak mı oldu hayret bu insanlar da kullanmış ne hikmetse siz memnunsunuz hiç samimi bulmadım söylediklerinizi. Mgold bende tavsiye etmem bende bundan önce araştırırken bir çok yerde şikayetlerini okudum ekşi sözlük olsun şikayet var gibi sitelerde yapılan olumsuz yorumları görebilirsiniz uzak durun.

root

Yönetici
Reaksiyon
244
Reklam yapmamak için yorumumu sildim. Gördüğüm kadarıyla reklama ihtiyaçları zaten yok olsa bu forumda da olurlardı diye düşünüyorum. Sadece bir kullanıcı olarak memnun kaldığım için yazmak istemiştim. Teşekkürler.
Asıl amacımız yayıncıların burada reklam yapmasından ziyade kendine güvenip burada bir temsilci hesabı açabilmesi. Kendine güvenen herkesi buraya bekleriz :)

F

follown

Hesabı açalı 12 dk olmuş ilk işinde buraya gelip memnuniyetini yazmak mı oldu hayret bu insanlar da kullanmış ne hikmetse siz memnunsunuz hiç samimi bulmadım söylediklerinizi. Mgold bende tavsiye etmem bende bundan önce araştırırken bir çok yerde şikayetlerini okudum ekşi sözlük olsun şikayet var gibi sitelerde yapılan olumsuz yorumları görebilirsiniz uzak durun.
Bu yorum gelmeden ve sizin gibi düşünen insanlar olabileceği için yorumumu düzenledim. Reklamcı değil sadece kullanıcıyım. Yukardaki yazan üyelerin hepsi o zaman samimiyetsiz. Hemen hepsinin ilk mesajları bu konuda şikayet olanda tavsiye edende. İstediğinizi düşünebilirsiniz bende sizi samimi bulmadım. Diğer sitelerede eleştiri ve şikayet yazan sizsinizdir belkide. :) Olumsuz yorumlar kadar olumlularda var o yorumlara görede kesin alsın o zaman herkes.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Bu yorum gelmeden ve sizin gibi düşünen insanlar olabileceği için yorumumu düzenledim. Reklamcı değil sadece kullanıcıyım. Yukardaki yazan üyelerin hepsi o zaman samimiyetsiz. Hemen hepsinin ilk mesajları bu konuda şikayet olanda tavsiye edende. İstediğinizi düşünebilirsiniz bende sizi samimi bulmadım. Diğer sitelerede eleştiri ve şikayet yazan sizsinizdir belkide. :) Olumsuz yorumlar kadar olumlularda var o yorumlara görede kesin alsın o zaman herkes.
Birincisi senden başka kimse ilk yorumu konuya yapılmamış. İkincisi Neden sürekli reklam kelimesini kullanma gereği duyuyorsun ki hayır kimse sana reklam yapıyorsun demedi ki hayırdır yani olumlu yorum var evet olumsuz da var ama senin o olumlu yorumunu hiç samimi bulmadım diğer sitelerde üyeliğim yok her siteye üye olmam.

F

follown

Kimseye birşey ispatlama yada inandırma zorunluluğum yok. Paranoyak gibi mesajlarınız kusura bakmayında mahalle ağzı gibi hayırdır mayırdırlı mesajlar. Gerçekten komik. Yorumumu samimi bulup bulmamanızda hiç umrumda değil aynı şekilde bende sizin yorumlarınızı hiç inandırıcı bulmadığım gibi samimide bulmadım. Daha size daha fazla zaman harcayamam dediğim gibi umrumda değil düşünceleriniz kusura bakmayın. Bu tepkinizden sonra artık hergün geliyim özellikle bu konuya tavsiye övgü mesajları yazıyım en iyisi. Belki biri samimi bulur. Nasıl olsa dünyadaki amacım bu forumda insanların benim mesajlarımı samimi bulup bulmamasını öğrenmek. :)

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Mahalle ağzı iyidir hayatımızın içindedir her zaman argo kötü kelime kullanılmadığı sürece belli başlı kelimelere takılmanın hiç anlamı yok. Tamda beklenen mesajlar klasik şimdi tamamdır emin oldum yani samimiyetsiz olduğunuzdan öyle saçma konuşuyorsun paranoyaksın gibi kelimelerle kendini kamufle edemezsin. Neymiş efendim dünyadaki tek amacı bu foruma gelip insanların mesajlarını samimi bulmasını öğrenmekmiş gibi laflarla kendini sıyıramazsın çok komiksin cidden gece gece beni iyi güldürdün Allah'ta seni güldürsün 🤣

sanane900

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
38
Geçen sene Mgold ismiyle yayın yaptıkları zaman maç saatleri yedikleri saldırılar yüzünden sistemleri çökmüştü ve en son pes edip yayınlarını durdurmuşlardı. Bu süreçte 6 ay/1 sene gibi uzun süreli üyelik alanlar mağdur olmuş sanırım. Benim de 1 aylık paketim yalan olmuştu o dönem. Mpremium adıyla bu sene yayına geçtiklerinde yine 1 aylık paket alıp denemiştim ve herhangi bir sorun yaşamadım. Şu an başka bir yayıncının iptv'sini kullanıyor olmasam yine bir aylık satın alırdım muhtemelen. Fiyatlar çok makul çünkü.

Son düzenleme:

SreT

Yüzbaşı
Reaksiyon
117
Geçen sene Mgold ismiyle yayın yaptıkları zaman maç saatleri yedikleri saldırılar yüzünden sistemleri çökmüştü ve en son pes edip yayınlarını durdurmuşlardı. Bu süreçte 6 ay/1 sene gibi uzun süreli üyelik alanlar mağdur olmuş sanırım. Benim de 1 aylık paketim yalan olmuştu o dönem. Mpremium adıyla bu sene yayına geçtiklerinde yine 1 aylık paket alıp denemiştim ve herhangi bir sorun yaşamadım. Şu an başka bir yayıncının iptv'sini kullanıyor olmasam yine tercih ederdim muhtemelen. Fiyatlar çok makul çünkü.
6 ay ve 1 sene üyelik alanları mağdur ettiklerini söylediğin bir yerden server alabileceğini mi söylüyorsun 😁

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334