Web adresi
https://mpremiumiptv.com
Domain kayıt tarihi
3 Ara 2019
F

follown

Burda ki arkadaşlar neden yalan konuşsun ne yani sen memnun kaldın diye herkes memnun kalmak zorunda mı ayrıca hiç kullanmayan biri küçük bir araştırma yapsa ınternette her şeyi görecek ne olduklarını
Tabiki memnun kalmak zorunda değil. Konuya bakarsanız memnun kalmayanları alıntılayıp cevap vermiyorum. Ben memnunum, başka kişi memnun yorumlar alıntılanıp memnuniyet yorumlarına sen nasıl memnun olursun gibi yorumlar 1-2 kişide. Üstelik bunlar kullanıcı dahi değil. Ellerine mağduriyete dair nokta kadar birşey yok. Kardeşim ben memnunum... senin yorumunla bende mağdurum mesajı yazmak zorundamıyım? mağdursanda gel koy neyden mağduriyet yaşadığını bizde görelim ona göre konuşalım e o da yok? Yani sizin dediğinizin tam tersi bir durum var. Ben memnun kaldım diye herkes memnun kalmak zorunda olmadığı gibi memnun kalmayanlar nedeniylede herkes memnuniyetsiz olmak zorunda da değil.

clubberfree

Yüzbaşı
Reaksiyon
141
Bence bu yukardaki arkadas iptvci degil iptvci olsa test mest server isleri vs bukadar yorum yazmaya zaman bulamazdi kendide dedigi gibi mpremium ve mgold kullananlar enayi gozu ile bakildigindan savunma geregi duymus konu hararetlenmisde hararetlenmis bence adminin konuya el atip mesajlari silip duzenleme vakti geldi yoksa olay buyuyecek herkes yazdikca herkese crvap hakki doguyor cunku admin ellerindennoper bu is

F

follown

Bence bu yukardaki arkadas iptvci degil iptvci olsa test mest server isleri vs bukadar yorum yazmaya zaman bulamazdi kendide dedigi gibi mpremium ve mgold kullananlar enayi gozu ile bakildigindan savunma geregi duymus konu hararetlenmisde hararetlenmis bence adminin konuya el atip mesajlari silip duzenleme vakti geldi yoksa olay buyuyecek herkes yazdikca herkese crvap hakki doguyor cunku admin ellerindennoper bu is
Sonunda anlayan biri çıktı anlayan birinin olması sevindirici teşekkür ederim

SreT

Yüzbaşı
Reaksiyon
117
Bu mesajlar asla silinmemeli , iyisiyle , kötüsüyle burada kalmalı. Okuyan insan kendince kararını verir , forum adabında hakaret , küfür v.s olmadığı sürece mesaj silmek , düzenlemekte neymiş ?

clubberfree

Yüzbaşı
Reaksiyon
141
Konuyu busekilde kapatamazsinizki sret sen yazdikca oda yazacak o yazdikcada sen yazican yada baska bir cozum bulunsun bilmiyorum yada 1 2 3 tip yapalim 😉

F

follown

Konuyu busekilde kapatamazsinizki sret sen yazdikca oda yazacak o yazdikcada sen yazican yada baska bir cozum bulunsun bilmiyorum yada 1 2 3 tip yapalim 😉
Gideyimde kullanmadığım iptvlere olumsuz yorum yapıyım. Olumlu yorum yapanlarada gerçekten mi nasıl olur diye alıntı yapıp olumsuz yorum yapmaya teşvik ediyim. Bana karşı gelen üyeleride o iptvnin ortağı yada sahibi diyeyim. Bu yorumlarda sürekli sabit kalsın iyisiyle kötüsüyle... :) "mesaj silmek düzenlemekte neymiş?" @root

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:

clubberfree

Yüzbaşı
Reaksiyon
141
Gordugum kadariyla bein 1 premium tekrar 50 fps olmus onemli olan stabilligi koruyabilmeleri

Altunf

Er
Reaksiyon
7
Arkadaşlar şu an durum nedir bein 1-2-3 kanalları 50 fps mi bitrate ve çözünürlük ne durumda?

clubberfree

Yüzbaşı
Reaksiyon
141
Elimde program yok dun aksam baktigimda 50 fps yayin vardi topun gidisinden anliyorum zaten 25 mi 50 mi oldugunu ama ben bein 1 e baktim diger kanallari bilmiyorum 50 olmusmu

Reaksiyon
1
Dün akşam Göztepe maçını 5-6 takılmayla izledim, 50 fps, top takılması yoktu, orjinal yayın ile arasında 25 saniye vardı. 80. Dk civarındaki donmadan sonra yaklaşık 2 dk geriye düştü 107. Kanal. Maç da öyle bitti.
Whatsapp grubunda Admin yayınlarda stabilite sorunu olabileceğini ve düzeltilmesinin 2 haftayı bulabileceğini yazdı.

user66

Onbaşı
Reaksiyon
19
Sinema kanalları yetersiz (malum 2 grubun kanalları var + sinema tv ailesi var o kadar) BOSS yazan 2/3 kanal.
Netflix ağırlıklı filmlerden kanal sistemi oluşturmuşlar (10 tane video film şeklinde kanal var. Kanal içeriği bildiğiniz tek parça video.)
HDPremium+ şeklinde olan kanallara şu an erişim yok
Belgesel kanalları yeterli. (Ancak aşağıda yazdığım takılma/atlama/bazen sesin olmaması gibi durumlar var)
Bazı Yayınları atlayarak/takılarak geliyor. (VLC/100 mbit bağlantı/iyi bir bilgisayar).
Bazı fullhd yazan kanallar 480p, 720p.

Spor kanallarına bu kısa sürede bakma şansım olmadı. Göz ucu baktım, alternatifler konumlandırılmış.

30 dakika mı, 15 dakika mı test süreci ayrıca olmaz. Şu takılma/atlama tam çözemedim mesela. Arka planda kurmuş olduğu sistem güzel. Ancak daha önce insanları mağdur eden yine eder. Hiç sekmez. Bana göre bir yayıncı değil.

Reaksiyon
6
Gayet net izledim hakkını yemiyeyim bu akşamki maçı doğruya doğru

F

follown

Yayın mükemmeldi uydu kalitesi çok düşük gecikme süresiyle. Tam bir fiyat/performans. Belgesel kanalları çok zengin yeni eklenen mbox hbo gibi film kanallarıda bluray kalitesinde en son filmler yayınlanıyor orijinal dil ve türkçe dublaj - altyazı seçenekleriyle. Bunu beklemiyordum süper oldu. Platformların tüm film dizi kanallarıda var. Donma takılma kopma yok gayet güzel çok teşekkürler.

Ekleme: Mağdur etmeyen iptvdir, mağdur olduğunu söyleyen whatsapp ile iletişime geçip mağduriyetiyle ilgili destek alsın. Olumlu olumsuz burayada koysun. Boş yapmayın.

Reaksiyon
6
@follown öncelikle senide ve diğerlerini de tanımıyorum forumda myhope jurgen üyeliğim var ayrıca uğur ip TV den test aldım memnun kaldım ve memnunum mpremuim a gelince evet iki üç gumdur izliyorum herhangi bir sıkıntı yok ama bende ve burda haksızlık yapılıyor bu servera insan düşer kalkar borcunu öder ama bin bin ama bir bir saygılar hepinize

Altunf

Er
Reaksiyon
7
Arkadaşlar şu an bein 1-2-3 50 fps mi ve bitrate ne civarda?

Bir de s sport ne durumda acaba premier lig de orda

Z

Zakir

Yayın mükemmeldi uydu kalitesi çok düşük gecikme süresiyle. Tam bir fiyat/performans. Belgesel kanalları çok zengin yeni eklenen mbox hbo gibi film kanallarıda bluray kalitesinde en son filmler yayınlanıyor orijinal dil ve türkçe dublaj - altyazı seçenekleriyle. Bunu beklemiyordum süper oldu. Platformların tüm film dizi kanallarıda var. Donma takılma kopma yok gayet güzel çok teşekkürler.

Ekleme: Mağdur etmeyen iptvdir, mağdur olduğunu söyleyen whatsapp ile iletişime geçip mağduriyetiyle ilgili destek alsın. Olumlu olumsuz burayada koysun. Boş yapmayın.
Mübalayı abartma istersen. Batmış ve isim değiştirmek zorunda kalmış bir iptv sonuçta.Hala mgold kimseyi mağdur etmedi demek düpedüz yalan söylemektir ayıptır ya hu.Herkesi kör, alemi sersem mi sanırsın sözüyle bitireyim. (Kardeşim kullandı ligin 2.yarısı felaket kötüydü)

Z

Zakir

Mpremıum yayınları hakkında yorum yapmıyorum kullanmadım bilmiyorum.

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334