Web adresi
https://mpremiumiptv.com
Domain kayıt tarihi
3 Ara 2019
F

follown

kanıtınız gerçekten muhteşem olmuş özellikle uydu yayını göstermeniz beni fazlasıyla fazlasıyla mest etti. son gelen bilgilere göre haftaya maçlarda 4 saniye değil de 10 saniye önden gireceklermiş yayınlara bilginiz olsun.

diğer arkadaşlar için yorumum ise; aynı yayının logosuz ham hali birkaç iptv de gezdiği gibi burada da kendi logoları haliyle yayına (kaynak kendileri değildir ) veriliyor. dediğim gibi minimum hali uydu yayınına göre 20-30 saniye geriden gelmektedir. tekrar ediyorum bu iyi bir süredir ve birçok iptv yi de süre bakımından geride bırakmaktadır.
Kaynak kendileri gruplarında bende varım herşeyi detaylı anlatıyor açıklıyorlar. Uydu derken malum kanalın uydu aboneliğindeki kutu yayınından 3-4 saniye önde dedim. Sanırım bu kısım yanlış anlaşılmaya neden olmuş. Yani normal digi kutu kullananlardan önce mpremiumda gol görüyor izleyenler. Yoksa mpremiumada yayın uydudan geliyor tabiki. Piyasadaki iptvcilerede hakimim bu forumdan da aldım birkaç tane üyelik. mpremium hariç hiçbirinde yok bu yayın ben görmedim. Sizin gördüklerinizi açıkca yazarsanız bilgilenmiş oluruz bizde.
@sanane900
Normal be*in logolu yayın değil bu sadece maç zamanı açık oluyor logo kısmında be*n değil kendi logoları, kendi skorbordları oluyor. Şuan yayın kapalı haliyle kıyaslama yapman pek mantıklı değil.

Ayrıca ekşisözlükte çıkan yorumlar nedeniyle ben üyeliğimi sildirmeye karar verdim. Ne olur ne olmaz. Bu son yorumum. Kalın sağlıcakla herkese iyi forumlar.
 

KeMeNcHe

Onbaşı
Kayıt
12 Oca 2020
Mesajlar
18
Reaksiyon
10
Sanirim feed yayininin şifresini kirarak (eskiden oluyordu simdi bilmiyorum) yada yayinci kuruluşlar bahis sitelerine logosuz yayınlar satıyorlar onlari bir sekilde aldilar. Yıllar öncede spiker sesi olmayan bir yayın vardı.
 
Kayıt
9 Kas 2019
Mesajlar
63
Reaksiyon
9
sadece 3 büyüklerin maçlarında feed yayın sayesinde ham yayın veriyorlar.yeni başladılar bu yayınlara, logo ve skorbord yok yayında. görüntü kalitesi güzel bitrate biraz düşük diğer yayınlara göre ama gecikme süresi çok az hatta ham yayın olduğu için uydudan bir kaç saniye önde bile olabilir. feed yayın olduğu için spikerin reji ile konuşmalarını bile görebiliyor, dinleyebiliyorsun.mesela bein uyduda reklam girdiği sırada biz hala kameraların çektiği görüntüleri izleyebiliyoruz,reklam olmuyor feed te. enteresan bi yayın, herne kadar mpremium u mgold geçmişinden dolayı sevmesemde şuan için takdir edilecek işler yapıyorlar
 

extreme__

Çavuş
Kayıt
21 Kas 2019
Mesajlar
52
Reaksiyon
20
Asılsız bir başlık açılmıştı. "Iptv izliyorum, ceza geldi. 100 Bein Sports faturası kadar para cezası kesilmiş" gibilerinden. Tamamen ispatsız ve asparagas. Onu kastediyor olabilir.
gördüm onu az önce, maç saatine denk gelen trafikten yapıştırıyorlarmışmış.. bizim bebeler youtuber izliyoruz video indiriyoruz diye 7/24 trafiğin anasını ağlatıyor zaten. beni çoktan bulmalılardı :)
 

root

Yönetici
Kayıt
3 Ağu 2019
Mesajlar
832
Reaksiyon
244
Feed yayınlarda 3 saniyede bir titreme oluyor mu sizde?
 

Altunf

Er
Kayıt
2 Ara 2019
Mesajlar
40
Reaksiyon
7
Arkadaşlar malum kanalı uğur iptv ile kıyaslarsak durum nedir hangisi daha iyi veya çok fark var mı?
 

PiskopatYazar

Astsubay Çavuş
Kayıt
11 Kas 2019
Mesajlar
198
Reaksiyon
60
Arkadaşlar malum kanalı uğur iptv ile kıyaslarsak durum nedir hangisi daha iyi veya çok fark var mı?
Valla uguriptv nin seviyesinde çok iptv var hatta bence ondan daha güzel yayınları olup çok daha ucuz olan bile var.

Mpremium maç saati feed yayını uydu yayını gibi zaten bussuru alternatif yayını da var çok güzel görüntü olarak.

Sinesis mamba megaaiptv mpremium benim kullandıklarım ve beğendiklerim.
 


Forum istatistikleri

Konular
515
Mesajlar
4.896
Üyeler
740
En son üye
audio3334
Top