root

Yönetici
Reaksiyon
262
NUKE IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

PiskopatYazar

Asteğme
Reaksiyon
66
Fiyatları uygun deneyen var mı bu serverı
Bir cok iptvcinin sattigi sol ust kosede 60fps yazan ama goruntunun mozaik bir sekilde verildigi yayin.

Bedava verilse izlenmez bir tarz.

Eleman bana test veriyor kanallar calismiyor sende sorun vardir diyor ekran goruntusunu kaydedip yolluyorum linki yanlis girmissindir diyor :D

Linki yanlis girsem zaten hic bir kanali gostermez.

Hem cop mal satiyor hem isi bilmiyor.

Reaksiyon
0
Ben denedim Gayet güzel ve kaliteli bir yayınları var. Müşteri hizmetlerinde ki kemal bey muhteşem bir hız ile ilgileniyor bizimle. Bu yüzden en kaliteli ve gerçekçi iptvci olmaları benim onlara güvenimi arttırdı. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 12 Aylık üyeleriyim.

ferdi1903

Çavuş
Reaksiyon
24
Bir cok iptvcinin sattigi sol ust kosede 60fps yazan ama goruntunun mozaik bir sekilde verildigi yayin.

Bedava verilse izlenmez bir tarz.

Eleman bana test veriyor kanallar calismiyor sende sorun vardir diyor ekran goruntusunu kaydedip yolluyorum linki yanlis girmissindir diyor :D

Linki yanlis girsem zaten hic bir kanali gostermez.

Hem cop mal satiyor hem isi bilmiyor.

bende demin bir test yayini aldim, ayni sorun bende de oldu. arkadas hakini yemiyeyim biraz ugrasti
hatda kendi vlc playeriyle linkin acildini gösteridi

bende nedense ne smartiptv ne vcl nede cep telefonun iptv smartes app de acilmadi
sonuc olarak arkadas biraz kizdi sorun sizde deyip iyi aksamlar deyip kestirdi atti. cani sagolsun
insallah sorunu cözer

PiskopatYazar

Asteğme
Reaksiyon
66
bende demin bir test yayini aldim, ayni sorun bende de oldu. arkadas hakini yemiyeyim biraz ugrasti
hatda kendi vlc playeriyle linkin acildini gösteridi

bende nedense ne smartiptv ne vcl nede cep telefonun iptv smartes app de acilmadi
sonuc olarak arkadas biraz kizdi sorun sizde deyip iyi aksamlar deyip kestirdi atti. cani sagolsun
insallah sorunu cözer
Büyük ihtimalle yurt dışında yayın sorunu var. Yada kendi başka bir şey kullanıyor.

Forum istatistikleri

Konular
530
Üyeler
782
En son üye
orhanbey