root

Yönetici
Reaksiyon
244
DENİZ IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

PiskopatYazar

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
60
Adamdan test istedim ilk once hic test yayini aldin mi baskasindan diye sordu.

sonra neredensin diye sordu

sonra bayilik satayim sana dedi.

en uyuz kismi ise bana kardesim diye hitap edip durdu

eve geceyim sana test yayini acarim dedi

cok kendine guvenen biri olsa gerek profil resminde kendi resmini koymus.

DENİZİPTV

Onaylanmamış Hesap
Reaksiyon
0
Adamdan test istedim ilk once hic test yayini aldin mi baskasindan diye sordu.

sonra neredensin diye sordu

sonra bayilik satayim sana dedi.

en uyuz kismi ise bana kardesim diye hitap edip durdu

eve geceyim sana test yayini acarim dedi

cok kendine guvenen biri olsa gerek profil resminde kendi resmini koymus.
Size bunları yazan kişi kimdir bize kanitlarmisiniz lütfen. sistem ve facebook ve instagram whatsap hattımızda 3 arkadaş calısmakta bunu bilmenizi isteriz Profil resmine koyulan resim sahibidir. Kendine Güveniyorki Koyuyor Resmi. Diger Firimalar Gibi Merdiven Altı iş yapip Dolandirip Kacmıyoruz... Bizi Bilen Bilir. Araştirin Öyle yorum atın buraya.

PiskopatYazar

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
60
Tipik dolandırıcı işte site açıyor 1 ay takılıyor topluyor parayı sonra vın. En temizi 1 3 aylık iptv almak kaçarsada üzülmezsin paranın gittiğine. Yeni elemanlar için diyorum bunu tabi.

DENİZİPTV

Onaylanmamış Hesap
Reaksiyon
0
Kim dolandirici site acmıyoruz kardeşim başka bi url le acicaz riskli yere düştügü icin google da digitürk mail atti kapattilar. siteyi

facebook adresim ekleyin yayınlar yillarca acik devam ediyor biz kimseyi dolandırmıyoruz
facebook gelen yorumlari okuyun ondan sonra gelip burda konusun bize karşı bilip bilmeden boş yorumlar yapmayın whatsap hattımızdanda yazın test istiyin yayini görün boş yapmayin

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
21
Bu IPTV satıcılarının geneli gergin tipler sanırım.Genelinde üslup sorunu var. Burası forum olumlu yorumlarda olacak olumsuz yorumlarda olacak.Onemli olan olumsuz yorumlar karşısında nasıl bir tutum sergilediğiniz.

DENİZİPTV

Onaylanmamış Hesap
Reaksiyon
0
Bu IPTV satıcılarının geneli gergin tipler sanırım.Genelinde üslup sorunu var. Burası forum olumlu yorumlarda olacak olumsuz yorumlarda olacak.Onemli olan olumsuz yorumlar karşısında nasıl bir tutum sergilediğiniz.
bilip bilmeden olumsuz yorum yaparsanız bu şekilde cevap alirsiniz yazilanlari okuyun sonra gelip eleştiri yapin bize. biz ne dolandiriciyiz ne bişeyiz yayınlarımız aktif boş yapan arkadaşlara lafım var burda.

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334