Web adresi
https://www.ariaiptv.com
Domain kayıt tarihi
25 Ara 2019

root

Yönetici
Reaksiyon
244
ARIA IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

Son düzenleme:

bubuzela

Ordudan Atıldı
Reaksiyon
18
IPTV Yorumları kategorisinde test talebinde bulunmayınız. İncelediğiniz konunun ilk mesajında ilgili IPTV'nin web adresi yer almaktadır. İlgili konularda lütfen sadece kullanım deneyimlerinizi yazınız.
Kullanan var mı? Memnun mu? 2 ayrı paket mevcut siteden baktığım kadarıyla. Satıcı baya iddialı donmama konusunda... Jurgen' i çok tavsiye ediyorlar test ettim biraz ama nedir bu kadar Jurgen i ayrı kılan diğerlerinden anlamadım. Daha öncesinde iptvsatiss.cc den 3 ay denemiştim fakat hüsranla sonuçlandı. Öneri alabilirim. Teşekkürler.

bubuzela

Ordudan Atıldı
Reaksiyon
18
Kusura bakmayın yanlış yere konu açıp sormuşum. Kısaca özetleyeyim madem, 2 ayrı paketleri var. Standart ve Premium olarak geçiyor. Satıcının dediğine göre standart pakette sinema ve adult içeriği daha fazla fakat maç esnasında donma sorunu değil de fazla yüklenme olduğu için zaman zaman kötü görüntü oluşabiliyormuş. Bunun önüne geçebilmek için premium adında ayrı bir hizmet veriyorlarmış. Maç esnasında donmama ve kötü görüntü almama garantileri var dediklerine göre. Sanırım denemek için 3 aylık bir paket alacağım. Sonrasında sizlerle de paylaşırım. İyi günler.

bubuzela

Ordudan Atıldı
Reaksiyon
18
Evet an itibariyle 1 senelik paketi almış bulunuyorum. Premium olan. Maç daha önem teşkil ediyor çünkü bana. Alalı daha 1 saat oldu memnunum şimdilik bakalım.

Z

Zakir

Bir satıcı ömür boyu diye paket tanımlamışsa ondan bi soğurum.

bubuzela

Ordudan Atıldı
Reaksiyon
18
Bir satıcı ömür boyu diye paket tanımlamışsa ondan bi soğurum.
demekki güveniyorlar kendilerine diye düşünürüm bende. Allah aşkına arkadaşlar senede en fazla 190-200 tl arası para verdiğiniz birşey bu ya... bu kadar abartmanın alemi nedir anlamıyorum. 100 lük rakı parasına maç sinema ne varsa izliyorsunuz bir şekilde zaten. almak isteyen alır almak istemeyen almaz bu kadar basit... :) daha demin birşey sormak istedim bir kanal ile alakalı gayet de yardımcı olmaya çalıştılar ve oldular da. sonuçta d smart veya digiturk değil yaptıkları iş değil mi? umarım anlatabilmişimdir ne demek istediğimi. iyi geceler...

Z

Zakir

O zaman neden foruma üye oldun neden araştırıyoruz? Google iptv yaz ilk çıkana tıkla al elimizi tutan yok.

clubberfree

Yüzbaşı
Reaksiyon
141
demekki güveniyorlar kendilerine diye düşünürüm bende. Allah aşkına arkadaşlar senede en fazla 190-200 tl arası para verdiğiniz birşey bu ya... bu kadar abartmanın alemi nedir anlamıyorum. 100 lük rakı parasına maç sinema ne varsa izliyorsunuz bir şekilde zaten. almak isteyen alır almak istemeyen almaz bu kadar basit... :) daha demin birşey sormak istedim bir kanal ile alakalı gayet de yardımcı olmaya çalıştılar ve oldular da. sonuçta d smart veya digiturk değil yaptıkları iş değil mi? umarım anlatabilmişimdir ne demek istediğimi. iyi geceler...
ligler başlayınca yorumlarınızı bekleriz aynı zamanda sinema kanalları ve belgesel kanallarının stabilliği vs içinde yorumlarınızı bekleriz

bubuzela

Ordudan Atıldı
Reaksiyon
18
bazı arkadaşlar için söylüyorum. biraz politik bir cümle olacak o yüzden kusuruma bakmayın ama devletimiz vergi anlamında sömürürken sizi bu kadar hiddetleniyor musunuz acaba diye de içimden sormak geldi :) cidden konu saçma sapan yerlere doğru gidiyor. dediğiniz gibi google da ilk tıkladığın şeyi al tutan yok haklısın. ben sadece naçizane fikrimi paylaştım. tanımam etmem kimseyi. tabi ki ortada dürüst insanlar varsa bu iş ile alakalı onu da paylaşmayı isterim. tabir-i caizse "barzo" insanlar kazanacağına en azından işini düzgün yapan insanlar para kazansın. kazansın ki daha iyi yayınlar izleyelim.

@clubberfree tabi ki bu hafta başlıyor ligler. o yüzden buraya bu konuyla alakalı edit yapacağım. yalnız şöyle bir durum söz konusu yayın ile alakalı: bein1 50 fps gerçekten cam gibi. fakat bein2 ve bein3 te 720p olarak izlemekteyim. bunun da sebebini sorduğumda bunların hepsinin geçici olduğunu söylediler. kanal geçiş hızı ve uhd türkiye kanalları gerçekten cam gibi. uydu yayını gibi izliyoruz. hiçbir farkı yok. sinema kanalları da yeterli. oradan buradan bir dolu toplama kanal yerine gayet yeterli ve düzgün yayın veren içerikler var canlı sekmesinde. belgesel olayına çok giremedim. daha dün aldım zaten yayını. sırf fantezi olsun diye gece yayını tv de açık bırakıp yattım. kullandığım cihaz formuler z8 bu arada ve sabah kontrol ettiğimde ne donma ne birşey yayın akmaya devam ediyordu. şimdilik gözlemlerim bu şekilde. umarım faydalı olmuşumdur.

Z

Zakir

Eleştiriyi olgunlukla karşılamışsınız 👏deneyimlerinizi bekliyoruz. Üyeliğinizle birlikte 5 mesajınız tamamının arıaiptv başlığı altında olması dikkatimizden kaçmadı☺😁herkesin tercihine elbette saygı duyuyorum. Esen kalın

clubberfree

Yüzbaşı
Reaksiyon
141
Eleştiriyi olgunlukla karşılamışsınız 👏deneyimlerinizi bekliyoruz. Üyeliğinizle birlikte 5 mesajınız tamamının arıaiptv başlığı altında olması dikkatimizden kaçmadı☺😁herkesin tercihine elbette saygı duyuyorum. Esen kalın
Ben bu arkadaşdan şüphelenmiyorum çünkü ilk başda bende şüphlendim sonra baktımki arkadaş ilk başda konu açıp bu firma ile ilgili bilgi istemiş sonrada üyelik almış delikanlı gibide bein 2-3-4 kanallarınında 720 p olduğunu yazmış eğerki satıcı vs olsa herşey süper yazardı ben şüphelenmiyorum konunun daha fazla uzamaması için bubuzela dan kendini savunma yapıp konuyu uzatmamasını rica ediyorum :)

bubuzela

Ordudan Atıldı
Reaksiyon
18
@Zakir estağfurullah hocam. her zaman saygı ve edepten yanayım. 40'lı yaşlarımızı devirdik bu hayatta :) bu konuyla alakalı çok mağduriyet yaşadım ben zamanında. böyle uçar şöyle kaçar sunucularımız diyen bir çok kişi gördü bu gözler... araştırma yapayım dedim tekrar. en fazla 1 kere daha kazıklanırım dedim içimden. sonra bu foruma rastgeldim. inanın haberim bile yoktu böyle bir oluşumdan... ama öyle bir intiba bırakmam normal. sanki satıcı benmişim gibi sadece aria ile alakalı konuşmuş oldum haklısınız. ama burada bulunan çoğu satıcıdan test istedim. aria iptv nin sunucularını biliyorum ve güven telkin etti bana. ve şu ana kadar (24 saat oldu neredeyse) çok memnunum. tabi ligler bir başlasın o zaman daha iyi anlayacağım kaliteyi. dediğim gibi 2 kişi yemek yiyeyim dersen dışarda 100 tl nin altında bir fiyat ödemediğimizi düşünürsek bu fiyatlara en kötü sunucu bile olsa hiç yoktan iyidir diyebiliyorum kendi adıma :) ha tabi olmuşken aralarında en iyisi neden olmasın? jurgen i de denedim rota yı da denedim. aloiptv yi de denedim. yok beni maalesef etkileyemedi. ben genellikle tv de normal akış izliyorum. evde uydu kullanmıyorum çünkü. diğerlerinde o kaliteyi göremedim. ama aria da sırf bu yayın kalitesi yüzünden bile memnunum şu an için. dediğim gibi "şu an için" :)

@clubberfree aynen öyle arkadaşım. eksik olanı neden söylemeyeyim? halen 2-3-4 ben ler 720p. benim evimde kullandığım tv 49 inc ve 1080p panel. bana yetiyor mu? yetiyor... ama 65 ve üstü tv lerde pixel sayabilirsiniz evet. neyse onu söylüyorum arkadaşlar. lütfen yanlış anlaşılmayayım rica ediyorum

hepinize saygılar. iyi forumlar.

sanane900

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
38
Bugün test aldım. Yayınlar kaliteli, vod içerikleri de gayet yeterliydi. Windowsta sorunsuz test ettim ama Next 2000 cihazımda çalışmadı. Sanırım kullanılan panel Next cihazlarla uyumlu değil.

Reaksiyon
6
Bugün test aldım. Yayınlar kaliteli, vod içerikleri de gayet yeterliydi. Windowsta sorunsuz test ettim ama Next 2000 cihazımda çalışmadı. Sanırım kullanılan panel Next cihazlarla uyumlu değil.
Teşekkür ederiz. Next cihazlarla zaman zaman problem yaşıyoruz maalesef. Hatta bana danışan arkadaşlarımıza cihaz öneririm özellikle fiyat/performans anlamında. O konuda da sormak istedikleriniz olursa sırf muhabbet için bile bekleriz sizleri. İyi akşamlar

bubuzela

Ordudan Atıldı
Reaksiyon
18
Evet tekrar merhaba herkese. Yayını haftasonu test ettim dolu dolu. Sizlerle de paylaşayım isterim. Öncelikle Türk UHD sekmesindeki malum spor kanalımız 1-2-3-4 ve 4k şeklinde ve hepsi de gayet temiz ve donma olmadan maçları bana izletti. Gerçekten bu konuda memnunum. Lakin kendi adıma şöyle bir ricada bulundum zaten kendilerinden de. Canlı sinema kanalları yeterli fakat, yeşilçam gibi eski türk filmlerinde eksiklik var. O konuyu da aşarlarsa eğer tadından gerçekten yenmeyecek kalitedeler. VOD içeriği zaten sürekli güncelleniyor ve filmi veya diziyi açtığınızda yüklenen içeriğin kendileri tarafından yapıldığına dair de bir yazı çıkıyor. Oradan buradan değil yani yapılan içerik... O konuda da başarılılar diyebilirim. O yüzden sizin de sormak istediğiniz birşey olursa cevap verebilirim. Saygılar, sevgiler herkese.

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334