Web adresi
https://www.ariaiptv.com
Domain kayıt tarihi
25 Ara 2019
Reaksiyon
6
Sıradan yayınlardan bıktıysanız, yenilenen yayın ve fiyatlarımız için websitemize veya WhatsApp üzerinden iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Sevgiler.

Erhan24

Er
Reaksiyon
1
Aria iptv internette araştırmamın sonucun da buldum valla ne yalan söyliyim alırken korktum 6 aylık paketi aldım en ufak bi sorun da yazdıgınız zaman hemen cevap veriyolar mesai saatleri icerisinde suana kadar ben bi sorun yasamadım 15 gün oldu

Reaksiyon
6
Aria iptv internette araştırmamın sonucun da buldum valla ne yalan söyliyim alırken korktum 6 aylık paketi aldım en ufak bi sorun da yazdıgınız zaman hemen cevap veriyolar mesai saatleri icerisinde suana kadar ben bi sorun yasamadım 15 gün oldu
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Reaksiyon
6
Alan değil de test isteyenlere sormak daha popüler bir soru olurdu aslında :)

semre57

Onbaşı
Reaksiyon
12
Üye olmamama rağmen 1 saati geçti ne kadar sorum vs varsa hepsini cevapladılar çok güzel şekilde. Henüz almadım testini beğendim. Adam akıllı IPTV almak isteyenler 3b'den aria'yı alabilirler.

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
66
Çok ilginç bir şekilde fiyat listesi yok.

TR Avrupa fiyatları farklı.

Kime ne isterse o şekilde fiyat veriyor herhalde.

bubuzela

Onbaşı
Reaksiyon
18
Evet kim ne isterse o şekilde fiyat veriyor. Herkesin politikası farklı. Ayrıca serbest piyasa diye birşey var... isteyen istediği fiyatı verir yada sitesine fiyat listesi koyar veya koymaz. Aynı şekilde bizlerin de tercihi neyse onların da tercihi budur. Avm de şu marka dandik şurdan alalım daha iyi dememiz gibi aynı

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
66
Evet kim ne isterse o şekilde fiyat veriyor. Herkesin politikası farklı. Ayrıca serbest piyasa diye birşey var... isteyen istediği fiyatı verir yada sitesine fiyat listesi koyar veya koymaz. Aynı şekilde bizlerin de tercihi neyse onların da tercihi budur. Avm de şu marka dandik şurdan alalım daha iyi dememiz gibi aynı
Girdigin avmlerde dukkanlarda hangisinde baktigin urunde fiyat etiketi yok?

bubuzela

Onbaşı
Reaksiyon
18
Girdigin avmlerde dukkanlarda hangisinde baktigin urunde fiyat etiketi yok?
Hocam bu durumda sen o zaman Prada aşağısını giymiyorsun. Yada %70 e varan indirimler yazan etiketlere inanıp hemen satın alıyorsun. Herkesin kendi tercihidir bu. Üşenmeyip yazarsan cevap veriyor zaten adam

qasaran

Onbaşı
Reaksiyon
18
Platinler( malum kanalllar) çalışmıyor galiba, sıkıntı varmış... Platinleri düzeltip yayın yapamazlarsa diğerlerinden hiçbir farkı kalmaz.

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
66
Hocam bu durumda sen o zaman Prada aşağısını giymiyorsun. Yada %70 e varan indirimler yazan etiketlere inanıp hemen satın alıyorsun. Herkesin kendi tercihidir bu. Üşenmeyip yazarsan cevap veriyor zaten adam
Alışverişe gidiyorum adam soruyor sen yurt dışından mi geldin? Evet o zaman 50 lira değil 50 euro sana. Aynen bu şekil bir şey bu iptv fiyat farkı. Sana nasıl mağazada adam 50 liralık mala 50 euro çekse almazsan bende almam.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
23
Alışverişe gidiyorum adam soruyor sen yurt dışından mi geldin? Evet o zaman 50 lira değil 50 euro sana. Aynen bu şekil bir şey bu iptv fiyat farkı. Sana nasıl mağazada adam 50 liralık mala 50 euro çekse almazsan bende almam.
Hocam bahsettiğin olay tüm IPTV satıcılarında olan bir olay zaten.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
23
Yurtdışında bir paket sigara olmuş 10 Euro zaten :) Aycıca bu konu ile ilgili farklı bir başlık var zaten forumda.

semre57

Onbaşı
Reaksiyon
12
Anlamadığım şey yurt dışında çok az mı maaş alıyorsunuz? Yani alıım gücü ne durumda. 3000 euro alıp yıllık maksimum 100 euro vermek çok zor değil ki

bubuzela

Onbaşı
Reaksiyon
18
Herkesin ona göre gideri oluyor. 160-200 tl ye iptv satıyorlar arkadaşlar. Tutan yok istediğiniz yerden alıp yine spor olsun diye test isteyebilirsiniz heryerden. :ROFLMAO:

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
782
Son üye
orhanbey