Web adresi
https://www.ariaiptv.com
Domain kayıt tarihi
25 Ara 2019

PiskopatYazar

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
100
Anlamadığım şey yurt dışında çok az mı maaş alıyorsunuz? Yani alıım gücü ne durumda. 3000 euro alıp yıllık maksimum 100 euro vermek çok zor değil ki
Tamam sen ver o zaman 700 lira yıllık dokunmuyorsa sana.

3000 euro mu? ?? Tuvalette zaten para kullanıyor yurt dışındakiler büyük abdesten sonra.

FUNKYMAGIC

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
38
Tümünde yok. Çok var sadece TL fiyatına satan.

Aynı panel aynı server sana 50 lira bana 50 euro yok ya
Sen Almanya'da asgari ücret alırsın 1600 Euro ben Türkiye'de asgari ücret alırım 350 Euro. Eğer sen TL bazından alırsan IPTV'yi nerdeyse bedavaya almış olacaksın. İşin birde bu tarafından düşün hocam.

B

bubuzela

Sen Almanya'da asgari ücret alırsın 1600 Euro ben Türkiye'de asgari ücret alırım 350 Euro. Eğer sen TL bazından alırsan IPTV'yi nerdeyse bedavaya almış olacaksın. İşin birde bu tarafından düşün hocam.
Zaten zorlarına giden kısım da bu. İşe gitmesen bile sana adamlar maaş veriyor. Yattığın yerden bedava iptv de izlemeyiver kardeşim.

H

hykaynar

Konuşmak için konuşuyor arkadaş, bu duruma yapacak bir şey yok maalesef. 100 euro 700 tl falan diyor ama aldığı maaşı söylemiyor

B

bubuzela

Konuşmak için konuşuyor arkadaş, bu duruma yapacak bir şey yok maalesef. 100 euro 700 tl falan diyor ama aldığı maaşı söylemiyor
Hocam aldığı maaşı söylemese de olur. Orayı bilmesem tamam diyeceğim. Çocuk yapsalar bile devlet yardım ediyor onlara. Vatan hasreti çekenleri memleketimize bekleriz madem. Oradan oy vermekle olmuyor bu işler. Gel burada yaşa uygun fiyata hizmet al

root

Yönetici
Reaksiyon
293
Arkadaşlar her iptv nin altında bu muhabbet dönmesin lütfen.

B

bubuzela

Arkadaşlar her iptv nin altında bu muhabbet dönmesin lütfen.

Bu muhabbet her zaman dönecek. Yok öyle bana niye farklı oluyor fiyatı admin bey. Birim olarak hesaplanması lazım zaten adil olması için

PiskopatYazar

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
100
1600 euro maaş alıyorum

2 odalı eve 850 euro kira ödüyorum.

Elektrik su gas market ulaşım vs.

Buradakiler herhalde bedavaya yaşıyor zannediyorsunuz.

5 gün günde 10 saat çalışıyorum bu para için.

PiskopatYazar

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
100
Zaten zorlarına giden kısım da bu. İşe gitmesen bile sana adamlar maaş veriyor. Yattığın yerden bedava iptv de izlemeyiver kardeşim.
O dediğini yapanlar zaten zoruna gitmeden alıyor euro cinsinden iptvyi. Bizim gibi çalışıp devletten birsey beklemeyene koyuyor.

FUNKYMAGIC

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
38
1600 euro maaş alıyorum

2 odalı eve 850 euro kira ödüyorum.

Elektrik su gas market ulaşım vs.

Buradakiler herhalde bedavaya yaşıyor zannediyorsunuz.

5 gün günde 10 saat çalışıyorum bu para için.
Konuyu gereksiz yerde konuşuyor ve insanları boşuna meşgul ediyorsunuz. Lütfen konuyu ilgili forum sayfası altında tartışalım arkadaşlar.

Reaksiyon
0
ARIA IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.
Ben yaklaşık 1 ay önce aria ip tv aldım baslarda arkadaşlar çok ilgili alakalı idi son 1 hafta yayınlar takılmaya basladi bunu kendilerine bildirdim farkli programlar denedik yone ayni seyredemiyirum sonra farkli ip tv lerden deneme yayini aldim onlar gayet guzel izlenirken aria ip tv si acilmamaya basladi yine sikayemi belirttim ve artik forumlara memnuniyetsizligimi belirtecegimi soyledim ve kendileri bei watsapp tan engelledi karsligini aldiginiz hizmeti aksatip yag gibi uste ciktilar

Reaksiyon
0
Kullanan var mı? Memnun mu? 2 ayrı paket mevcut siteden baktığım kadarıyla. Satıcı baya iddialı donmama konusunda... Jurgen' i çok tavsiye ediyorlar test ettim biraz ama nedir bu kadar Jurgen i ayrı kılan diğerlerinden anlamadım. Daha öncesinde iptvsatiss.cc den 3 ay denemiştim fakat hüsranla sonuçlandı. Öneri alabilirim. Teşekkürler.
Çok kutu ilk baştan ir hafta ilgili alakalı görünüyor benim.mesela sürekli takılıyor

Reaksiyon
0
Kullanan var mı? Memnun mu? 2 ayrı paket mevcut siteden baktığım kadarıyla. Satıcı baya iddialı donmama konusunda... Jurgen' i çok tavsiye ediyorlar test ettim biraz ama nedir bu kadar Jurgen i ayrı kılan diğerlerinden anlamadım. Daha öncesinde iptvsatiss.cc den 3 ay denemiştim fakat hüsranla sonuçlandı. Öneri alabilirim. Teşekkürler.
Çok kötü kesinlikle tavsiye etmiyorum mac saatleri çok takılıyor sanırım gece ve sabahtan izlenebiliyor çok tv izlenen saatlerde çok yetersiz ve müşteri temsilcileri çok kötü beni watsapp tan engelledi

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
997
Son üye
Raşit5252