Web adresi
http://4kturkiptv.net
Domain kayıt tarihi
9 Oca 2020

root

Yönetici
Reaksiyon
293
4K TÜRK IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

PiskopatYazar

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
100
malum kanalin kirmizi kosede 60fps yazan camur gibi goruntusu olan iptv.

cok ucuz ama kalitede o kadar ucuz

PiskopatYazar

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
100
Maşallah denemediğin iptv kalmadı sayende bizim denememize gerek kalmıyor, seni takip etmek yeterli ??????
valla aradim aradim ucuza guzel birsey birde avrupadakilere euro ile satmayan onun sayesinde heryeri denedik. ama soyle diyebilirim ayni iptvyi biri 100e biri 200e biri 300e satiyor kim kime geciririm derdinde acikcasi.

Eylber

Er
Reaksiyon
7
Fiyat oldukça uygun test aldım problem yok her test yayininda olduğu gibi?.
Kullanan varmı acaba

ferdi1903

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
26
valla aradim aradim ucuza guzel birsey birde avrupadakilere euro ile satmayan onun sayesinde heryeri denedik. ama soyle diyebilirim ayni iptvyi biri 100e biri 200e biri 300e satiyor kim kime geciririm derdinde acikcasi.
Hocam sen bize tavsiye etigin isimleri yaz ben deneme zahmetinde bulnmayim ? varmi bana tavsiyen?

PiskopatYazar

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
100
Hocam sen bize tavsiye etigin isimleri yaz ben deneme zahmetinde bulnmayim ? varmi bana tavsiyen?
Megaaiptv sen aldım kullanıyorum bir aydır şu zamana kadar sorun yok.

Dün ve bugün iki yerden denedim çok hoşuma gitti açıkçası satanlar sinesis iptv ve mamba iptv

Mamba iptv TL fiyatı olarak veriyor ama sitesi ve geçmişi olmadığı için biraz beni düşündürüyor alıp almama konusunda.

Reaksiyon
0
Fiyat oldukça uygun test aldım problem yok her test yayininda olduğu gibi?.
Kullanan varmı acaba
Ben aldım başkan 4 aydır kullanıyorum sorun yaşamadım hattta şöyle bir diyalogumuz oldu

+Herkes sunucu sahibi olduğunu söylüyor kimse bayiyim demiyor sen ingilterede sunucu sahibi oldugunu söylüyorsun bana ispat et hemen 1 yıllık alayım.

-Video ( İsmimi söyleyerek)

Bundan sonra 1 yıl almıştım 4 aydır sorun yaşamadım ve güzel bir yanlarıda şu vod ekiplerinin oldugunu söylemişti örneğin hint filmleri ve on4 tv'nin eklenmesini ticket olarak attım 1 gün sonra geri dönüş yapıldı listeniniz yenileyin diye.Sanırım dün yada önceki gün olmalı bazı kanalların görüntü kalitelerini 1 kaç seviye arttırıp kontrol edin diye topplu mesaj geçmişlerdi. Bence çok şeker bi firma bi deneyin bişey kaybetmezsiniz CCcam döneminden beri var olduklarını söylediler araştırdım cs-vipshare.com bunların forumuymuş ve bu site dünya genelinde ki en eski cccam ve iptv forumu. Eğer referans olarak 99A11A2 yazıp benim kodumu verirseniz ve alırsanız 1 ay hediye ediyorlar bana.

Fevzi09

Er
Reaksiyon
6
Hocam merhaba. Seninde ilk mesajın bu nerden bilcez reklam olmadığını?

Reaksiyon
0
Hocam merhaba. Seninde ilk mesajın bu nerden bilcez reklam olmadığını?
hehehe 4 kişi cevap vermiş başkanım neresine reklam atayım :) pm'den yaz orjinal numaramı vereyim istersen konuşmaları atarım alıcaksan benim kodla alırsın sende bana iyilik yapmış olursun :ROFLMAO::ROFLMAO:

PiskopatYazar

Yüzbaşı ★★★
Reaksiyon
100
Derbi haftasına hoşgeldiniz.!
20.02.2020 güncelleme ve derbi hazırlığı notları;
Vpn Hizmeti aktif edildi artık müşteriler yayını izlerken sunucularda yeni zelenda gibi ülkelerde gözüküyor.
Meclis yasaları için müşteriye zarar gelmemesi adına bu önlemi aldık müşteriler artık gönül rahatlığıyla izleyebilir.
Lisans hizmeti tekrar aktif edildi müşteriler artık bize birşey olsa dahi sunuculara ip adresleri lisanslandı süreleri dolana kadar izleyebilirler.
343 Bin müşterinin derbiyi rahat izlemesi adına 500 bin kapasiteli olan sunucuya ek 200 bin kişilik daha sunucu kapasitesi kiralandı.

Fiyat listesi güncellendi

Ekstra ; puhu tv - blutv - netflix- amazon prime güncel dizilere eklenme yapıldı.Sinemalara eklenme yapıldı.

Söyle bir mesaj attılar bana.

Meclis iptv izleyenlere ceza mı kesecek?

ferdi1903

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
26
Derbi haftasına hoşgeldiniz.!
20.02.2020 güncelleme ve derbi hazırlığı notları;
Vpn Hizmeti aktif edildi artık müşteriler yayını izlerken sunucularda yeni zelenda gibi ülkelerde gözüküyor.
Meclis yasaları için müşteriye zarar gelmemesi adına bu önlemi aldık müşteriler artık gönül rahatlığıyla izleyebilir.
Lisans hizmeti tekrar aktif edildi müşteriler artık bize birşey olsa dahi sunuculara ip adresleri lisanslandı süreleri dolana kadar izleyebilirler.
343 Bin müşterinin derbiyi rahat izlemesi adına 500 bin kapasiteli olan sunucuya ek 200 bin kişilik daha sunucu kapasitesi kiralandı.

Fiyat listesi güncellendi

Ekstra ; puhu tv - blutv - netflix- amazon prime güncel dizilere eklenme yapıldı.Sinemalara eklenme yapıldı.

Söyle bir mesaj attılar bana.

Meclis iptv izleyenlere ceza mı kesecek?
usta bu hangi iptv cinin mesaji?

Forum istatistikleri

Konu
615
Üye
1.001
Son üye
Ccelik59