Android TV Box İçin Player Önerileri (Genel Konu)

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
67
Xcıptv ücretli şeklinde forumlarda yazılar okuyorum bazen.ücretsiz google play store üzerinden indirip kullanabiliyorsunuz.acaba belli bir süre sonra devam etmek için ücretmi istiyor demek istiyorlar.çok beğendim.
Hayır hep bedava

Hatta adamlarda reklam bile yok

Ben anlamadım nasıl para yapıyorlar.

kuvval

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
28
Extreme pro da grup sırasını değişme, kilitleme işlemleri nasıl yapılıyor bilen var mı?

Bir de kanal açıldığında alttaki kanal bilgilerini veren bar, küçülebiliyor mu?

Reaksiyon
2
Windows 10 işletim sistemi yüklü olan PC'ler için m3u dosyaları izleyebileceğimiz, VLC dışında önerileriniz var mıdır?

Reaksiyon
7
Tivimate denediklerim arasında bence en iyisi. Diğer playerların açamadığı veya kiitlenip kaldığı 4k film linklerini bile çatır çatır açıyor. Tek kötü tarafı, vodlar için grid list olmaması, sadece liste şeklinde göstermesi. 1.7.versiyondan itibaren xtream panel desteğide geldi. Denemenizi tavsiye ederim.

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
67
Tivimate denediklerim arasında bence en iyisi. Diğer playerların açamadığı veya kiitlenip kaldığı 4k film linklerini bile çatır çatır açıyor. Tek kötü tarafı, vodlar için grid list olmaması, sadece liste şeklinde göstermesi. 1.7.versiyondan itibaren xtream panel desteğide geldi. Denemenizi tavsiye ederim.
Katılıyorum çok güzel tivimate. Kullandıklarım arasında en iyisi diyebilirim.

Bedava olarakta lxtream hem bedava hem reklamsız.

Xciptv de güzel ama lxtream ve tivimateden sonra benim için en iyisi değil artık.

Lxtream güncelleme den sonra daha da on plana çıktı bedava olarak.

semre57

Onbaşı
Reaksiyon
12
Ben daha farklı bir soru sormak istiyorum android box ucuz fiyat performans cihaz var mı, bi tek iptv oynatmak istiyorum başka bir fonksiyonu olmasın (dediğiniz uygulamalar da olsun)

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
67
Ben daha farklı bir soru sormak istiyorum android box ucuz fiyat performans cihaz var mı, bi tek iptv oynatmak istiyorum başka bir fonksiyonu olmasın (dediğiniz uygulamalar da olsun)
Valla benim 3 sene once aldigim 1gb ucuz android box bile iptv icin ideal hala daha calisiyor.

2 ila 4gb ramli bir android box isini gorur.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87