Netflix Güncel Fiyatlar

root

Yönetici
Reaksiyon
262
TemelStandartÖzel
Aylık Ücret
₺ 17,99​
₺ 29,99​
₺ 41,99​
HD kullanılabilir
X​
✓​
✓​
Ultra HD kullanılabilir
X​
X​
✓​
Aynı anda kullanılabilen ekran sayısı
1​
2​
4​
Dizüstü bilgisayar, TV, telefon ve tabletinizde seyredin
✓​
✓​
✓​
Sınırsız film ve televizyon programları
✓​
✓​
✓​
İstediğiniz zaman iptal edin
✓​
✓​
✓​
Özel plandan 30 gün ücretsiz faydalanın
✓​
✓​
✓​

HD ve Ultra HD kullanılabilirliği internet hizmetinize ve cihazınızın özelliklerine bağlıdır. Tüm içerik HD veya Ultra HD olarak kullanılamaz.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Ülkemizin ekonomik şartlarına göre pahalı buluyorum uygun olsa düşünülebilir.

root

Yönetici
Reaksiyon
262
41,99 TL'lik paketi aynı anda 4 kişi kullanabiliyor ve profille rde ayrı oluyor. Bu durumda en geniş paketi aylık 10,50 TL'ye geliyor. Bu kategoride konu açıp 4 ortak alım yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
@root 4 kişi hepsi farklı yerlerden girip izleyebiliyor yani ? Şimdi nasıl oluyor bu olay bir kişi ödeme yapacak sonra ödemeyi yapan ana kullanıcı ödeme yapan ortakları panel gibi bir yerden ekliyor mu nasıl oluyor tam olarak ?

root

Yönetici
Reaksiyon
262
ekşi sözlük üzerinden bir gruba dahil olmuştum ben. 1 kişi 3 ayda bir bizden 30 lira para topluyor toplam 4 kişiyiz. 4 kişinin ortak bir mail adresi ve şifresi oluyor. Giriş yaptıktan sonra kendinize bir profil oluşturuyoruz. UHD olarak kullanıyoruz Netflix'i.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Ortak mail adresi ve şifresi oluyor şifreyi kötü niyetli biri değiştirse ne olacak bunu ancak aile akraba arası yaparsan iyi olur diğer türlü güven olmaz. Yakın aile akraba veya tanıdık çevrende Netflix kullananları bulup yapılabilir çok iyi

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Ortak mail adresi ve şifresi oluyor şifreyi kötü niyetli biri değiştirse ne olacak bunu ancak aile akraba arası yaparsan iyi olur diğer türlü güven olmaz. Yakın aile akraba veya tanıdık çevrende Netflix kullananları bulup yapılabilir çok iyi
İki senedir böyle kullanıyorum. Sorun olmadı. Diğer 3 kişiyi de tanımıyorum. 3 ay dolduğunda WhatsApp'tan tamam mı devam mı yazar, ben de devam der parayı yollarım :) Şifre bile hiç değişmedi.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
@root bunu öğrenmemiz iyi oldu konuya bakanlar da öğrenmiş olacak herkes bu sistemden faydalanabilir bilmeyenler için iyi oldu teşekkürler.

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Şimdi konuyu okurken WhatsApp'dan arkadaşa yazdım. Normalde her ayın 20'sinde para toplardı. Bu sefer unutmuş zaten otomatik kredi kartımdan çekiyor bu 3 ayda benden olsun diyor 😅 Böyle kullanıcılar da bulmak lazım ortak olmak için.

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
Yani böyle sağlam insanlarla her türlü ortak olunur helal olsun adama 🤗

SreT

Yüzbaşı
Reaksiyon
122
Aslında üye olmak gerekiyor ama ne bileyim arkadaşlar , zaten Netflix'e koyulan bir film , bir dizi anında internete düşüyor , yani para vermenin ne espirisi var ki :unsure:

SteelWill

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
25
@SreT Pahalı kardeşim pahalı gerek yok istediğin yerde bulabilirsiniz internete düşmeyen dizi yoktur. Hiç bir espirisi yok diğer tüm paralı platformlar gibi mesela boşuna mı iptv alıyor insanlar bir maç izleyeceksin dünyanın parası fakir kesimi düşünen yok ne oluyor sonra insanları mecbur illegale mecbur bırakıyorlar

The Engineer

Yüzbaşı
Reaksiyon
103
@SreT Pahalı kardeşim pahalı gerek yok istediğin yerde bulabilirsiniz internete düşmeyen dizi yoktur. Hiç bir espirisi yok diğer tüm paralı platformlar gibi mesela boşuna mı iptv alıyor insanlar bir maç izleyeceksin dünyanın parası fakir kesimi düşünen yok ne oluyor sonra insanları mecbur illegale mecbur bırakıyorlar
Bende aynı fikirdeyim. Mesela digiturk 1080p yayın kalitesinde aylık 20 tl gibi makul fiyata satış yapsa ben geçiş yaparım. Ama hem 720p yayın veriyorsun, hem fiyatların yüksek, hem de şampiyonlar ligini bile dahil etmiyorsun pakete.

Korjan

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
51
Bence çokta pahalı değil ben 28 tl lik olanından kullanıyorum kardeşimle benim hesabım var
İnternete düşmesiyle ilgili olarakta tv de netflixin uygulaması daha kullanışlı keyif verici.
Tabiki tercih meselesi ben tercihimi kullanmaktan yana kullanıyorum

I

Iptvlazim

4 kişilik hesabı kullanıyoruz. Diğer 2 kullanıcılarda aileler onlar sütten 2 kişi ödüyoruz. Enpara ile ayın enparalısı olduğumuzda 30 tl ye kadar olan kısmın yarısını diğer ay geri iade ediyorlar. 27 liraya geliyor kişi başı aylık 13 lira. Ben 2-3 aydır kullanmıyorum bile öyle duruyor :)

Korjan

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
51
4 kişilik hesabı kullanıyoruz. Diğer 2 kullanıcılarda aileler onlar sütten 2 kişi ödüyoruz. Enpara ile ayın enparalısı olduğumuzda 30 tl ye kadar olan kısmın yarısını diğer ay geri iade ediyorlar. 27 liraya geliyor kişi başı aylık 13 lira. Ben 2-3 aydır kullanmıyorum bile öyle duruyor :)
Enpara candır :) bizde de kişi başına 8 tl ye falan geliyor bir paket sigara bile 12-13tl olmusken bence uygun netflixin arayüzüde güzel sürekli reklam görmekten veya torrent kovalamaktansa bu ücreti vermek mantıklı geliyor

I

Iptvlazim

Enpara candır :) bizde de kişi başına 8 tl ye falan geliyor bir paket sigara bile 12-13tl olmusken bence uygun netflixin arayüzüde güzel sürekli reklam görmekten veya torrent kovalamaktansa bu ücreti vermek mantıklı geliyor
Aynı fikirdeyim. kolaycı insanım indir, bilgisayara tak falan bana çok uğraştırıcı geliyor.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87