Netflix Güncel Fiyatlar

Iptvlazim

Bu aydan sonra iptal edeceğim platform. IPTV saglayicim yayınlanan diziyi gecesinden kullanıma hazırlandığından dolayı şuan çok gereksiz nexflix benim için

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Uygulaması başarılı ama içerik olarak ülkemizde çok yetersiz olduğu için 1 ay önce bırakmıştım.

Mat1735

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
28
Stremio 'da bütün dünya platformları bedava.
Netflix, Amazon, Hulu, Apple tv vs vs.

Mat1735

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
28
4K paketi tek başıma kullanıyorum.
Ücret gayet uygun.

mozzarellatv

Sirket arkadaslari ve akrabalardan 5 kisi 4k paketi ortak kullaniyorduk. Ama birkac ay sonra giris kayitlarini kontrol ettigimde Diyarbakir, Kirklareli, Aydin, İzmir gibi pek cok sehirden giris yapildigini ogrendim.Once sifreyi degistirip sonra iptal ettim. Herkes tanidigina vermis o verdigi baska tanidigina yani.tek kullanici paket ile devam edecegim.odemelerini duzenli yapsalar neyse, o bile sorunlu.onermem ortak alinmasni yani.

Korjan

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
51
Sirket arkadaslari ve akrabalardan 5 kisi 4k paketi ortak kullaniyorduk. Ama birkac ay sonra giris kayitlarini kontrol ettigimde Diyarbakir, Kirklareli, Aydin, İzmir gibi pek cok sehirden giris yapildigini ogrendim.Once sifreyi degistirip sonra iptal ettim. Herkes tanidigina vermis o verdigi baska tanidigina yani.tek kullanici paket ile devam edecegim.odemelerini duzenli yapsalar neyse, o bile sorunlu.onermem ortak alinmasni yani.
Güvendiğin arkadaşların olursa sorun olmuyor. Sanki ücretsiz link gibi dağıtılması hoş değil

mozzarellatv

Guven konusu hassas tabi. Maalesef o guvendigin arkadasinda baska guvendigi arkadasi veya agbisi oluyor, o da bisey olmaz diye ogluyla komsusuyla paylasiyor.her gun girip bunu kontrol edemem.anlamadigim netflix yeni cihazdan giris yapildiginda bilgi maili gonderiyor diye dusunurken sifre sehirlerarasi dolasmis haberim bile olmamis.

Korjan

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
51
Guven konusu hassas tabi. Maalesef o guvendigin arkadasinda baska guvendigi arkadasi veya agbisi oluyor, o da bisey olmaz diye ogluyla komsusuyla paylasiyor.her gun girip bunu kontrol edemem.anlamadigim netflix yeni cihazdan giris yapildiginda bilgi maili gonderiyor diye dusunurken sifre sehirlerarasi dolasmis haberim bile olmamis.
Yani ayarlara yeni giriş oldugunda bilgilendir gibi birşey olmalı.. belki vardır ama ben bilmiyorumdur.

mozzarellatv

Telegram uzerinde bir ton insanin spotify premium veya netflix bein uyelik kullanici adi ve passwordu dolasiyor. Yani yasal olarak guvenip para odeyen insanlarin bilgisini koruyamayan dunya devi firmalar var. Banka sitelerine giriste gelen mesaj sistemi tarzi bir yapiya cok degil 2020 de gideceklerini dusunuhorum bu firmalarin. Yeni kvkk yasasi pek cok yere dokunacak gibi.

Mat1735

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
28
Ülkede ahlâk çökmüş.
O yüzden tek başıma izliyorum.

sanane900

Uzman Çavuş
Reaksiyon
47
Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum. Sonteklif üzerinden 4 kişilik UHD paketi aylık 5 ₺ ye satın almak mümkün. Adamlar bir şekilde Netflixin 1 aylık deneme yayınını alıp, 5 TL karşılığı e-postanıza bilgileri gönderiyor. Şifreyi değiştirdim, 1 haftadır mis gibi kullanıyorum, hiçbir sıkıntı yok.

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Netflix Türkiye için ücretsiz deneme sürümünü kaldırmış diye duyum aldım.

Mat1735

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
28
Ayda 42 TL verecek, ülke şartlarıdiyor. 😂😂😂
Sigara içer, altılı oynar, içki içer, serserilik yapar onlara para var çocuğu Netflix ister almamak için dansöz gibi kıvırır.
Ülkede herşey uygun fiyata sorun sende arkadaş.
Ben emekliyim Netflix var, Prime Video var.
Ben nasıl alıyorum?

Fevzi09

Er
Reaksiyon
5
Sigara içer, altılı oynar, içki içer, serserilik yapar onlara para var çocuğu Netflix ister almamak için dansöz gibi kıvırır.
Ben nasıl alıyorum?
Dede sen hangi ip tv yi kullanıyosun merak ettim :)

Mat1735

Uzman Onbaşı
Reaksiyon
28
Adab yoksunu anadolu çomarı.
Sen önce insan olmayı öğren.

Fevzi09

Er
Reaksiyon
5
:LOL: hayır neye kızdın anlamadım. 75 yaşında değilmisin ? ben 20 yaşındayım dede olmuyomusun ? allaha şükür izmirliyim daha başka yerde yaşamışlığım yok dede, ne anadolu çomarlığı :LOL:

sanane900

Uzman Çavuş
Reaksiyon
47
Ben nasıl alıyorum?
Madem ülke şartları seni zorlamıyor, her şeyin fiyatı gayet uygun, o zaman ip tv forumunda ne işin var? Git yasal platformları kullan. Gelip buraya millete bilmişlik taslamaya gerek yok. Bir de haddini aşıp insanlara hakaret etmişsin. Senin seviyene inip ben de sana soruyorum o zaman; çoluğunun çocuğunun, torununun rızkını Netflix'e yatırmaya değer mi? İzlemeyiver Sex Education falan.

sanane900

Uzman Çavuş
Reaksiyon
47
:LOL: hayır neye kızdın anlamadım. 75 yaşında değilmisin ? ben 20 yaşındayım dede olmuyomusun ? allaha şükür izmirliyim daha başka yerde yaşamışlığım yok dede, ne anadolu çomarlığı :LOL:
Boşver kardeşim cevap yazdığına değmez. Adamın profilini görüntüleyip, yazdığı mesajlara baktım. Bütün iptv'lerin konusuna mesaj atmış neredeyse. Alfa ip tv üyesiymiş sanırım. Üzerine vazifeymiş gibi Netflix'e aylık 42 ₺ vermeyenlere hakaret ediyor ama kendisi ip tv izleyerek birsürü platformdan korsan faydalanıyor.

Sorsan kendisi dürüstlük timsali... Hababam Sınıfı'ndaki çalışkan Ahmet'e bağlayıp, tirat atmış bir de burda :)

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
782
Son üye
orhanbey