Web adresi
https://www.risusiptv.com
Domain kayıt tarihi
6 Oca 2020

root

Yönetici
Reaksiyon
238
RİSUS IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

serji78

Er
Reaksiyon
1
Merhaba, Risus İptv’den 24 aylık hizmet aldım 250 tl karşılığında , ödemeyi yaptıktan 15 dk bile geçmeden sunucuda sorun var deyip kısa zamanda yeni link iletirim demesine rağmen, yeni link te sorunlu çıktı. Whatsapp üzerinden defalarca yazmama rağmen cevap dahi verilmiyor satıcı tarafından. İnanmayanlara whatsapp görüşmelerini gönderebilirim. Ben yandım siz yanmayın uzak durun

PiskopatYazar

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
57
Merhaba, Risus İptv’den 24 aylık hizmet aldım 250 tl karşılığında , ödemeyi yaptıktan 15 dk bile geçmeden sunucuda sorun var deyip kısa zamanda yeni link iletirim demesine rağmen, yeni link te sorunlu çıktı. Whatsapp üzerinden defalarca yazmama rağmen cevap dahi verilmiyor satıcı tarafından. İnanmayanlara whatsapp görüşmelerini gönderebilirim. Ben yandım siz yanmayın uzak durun

Merhaba

Hiç bir zaman 1 yada 2 yıllık iptv almayın ilk önce 1 ay alın beğenirseniz uzatın. Resmen kendi ayağınıza sıkmışsınız.

Geçmiş olsun.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
20
whatsapp konuşmalarını buraya da eklersen herkes için iyi olur.

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
20
hala veremediği hizmeti satmak istiyor... Ben yanıdım siz yanmayın dikkat li olun!!!
Büyük geçmiş olsun size.Böyle insanların çaldığı paralar haram zıkkım olsun. Forumda aktif olan mesaj sayıları yüksek olan forum arkadaşlarınızdan fikir alarak yada satın aldıkları firmalar ile ilgili bilgi alarak daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz referans bazlı.Forum üyelerinden ricam bu tip dolandırıcılıkların önüne geçebilmek için aldıkları hizmetin varsa forumdaki sayfasına yazabilirse belki yeni satın alacak arkadaşlar içinde fikir olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
513
Üyeler
727
En son üye
Recep3535