Web adresi
https://www.iptvcin.com
Domain kayıt tarihi
12 Eki 2019

root

Yönetici
Reaksiyon
262
IPTV CIN kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

ferdi1903

Çavuş
Reaksiyon
24
bugün 12saatlik test yayini aldim kendisinden, ilgili arkadas eyer baska günlerde tekrar denemek isterseniz yazmaniz yeterli istediniz kadar test yayini verebilir dedi, sasirdim böylesi ilk defa basima geliyor memnun oldum, bazilari 6 saatlik veriyor kardes pek deniyemedim zamanim olmadi birdaha alabilirmiyim diyorsun, hemen tersliyorlar, ama neyse herkez kendisi bilir tabi

ferdi1903

Çavuş
Reaksiyon
24
bugün 12 saatlik test yayini aldim kendisinden ve tam anlamiyla deneme sansim oldu, 5-6 saat rahatlikla ulusal kanalrdan baktim, tv8 rahat 2 saat hic deistirmeden baktim birkere takilma olmadi massallah, kanallarin görüntü kaliteside cok iyi, fiyatlarida gayet makul, test edip görmenizi tavsiye ederim arkadaslar, ilgili arkadas gayet samimi ve kibar birisi istediniz kadar test alabilirsiniz benden diyor, kendisine buradan tesekür ediyorum tekrar, iptvcin mutlaka deyerlendirecegim

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
66
ustam yazabilirmisiniz hangileri kaliteli rica etsek?
Valla yurt iciyswn parası uygun çok yer var yurt disiysan çoğu farklı fiyat çekiyor.

Ben şuanda megaaiptv ve mpremium kullanıyorum. İkisi de harika mpremium şuanda ham yayın bulmuş maç saatleri mackolikten bile ileri de ilerliyor.

Sinesis ve mamba tvnin yayınları da çok güzel 2K ulusal kanal yayınları ve çok temiz malum kanal yayınları var fiyatları da çok uygun.

Her ben en babasını istiyorum dersen internetimde hızlı donmaz dersen ve Smart iptv var ise tvde trion iptv

Uğur iptv de güzel.

hhc2014

Er
Reaksiyon
3
Valla yurt iciyswn parası uygun çok yer var yurt disiysan çoğu farklı fiyat çekiyor.

Ben şuanda megaaiptv ve mpremium kullanıyorum. İkisi de harika mpremium şuanda ham yayın bulmuş maç saatleri mackolikten bile ileri de ilerliyor.

Sinesis ve mamba tvnin yayınları da çok güzel 2K ulusal kanal yayınları ve çok temiz malum kanal yayınları var fiyatları da çok uygun.

Her ben en babasını istiyorum dersen internetimde hızlı donmaz dersen ve Smart iptv var ise tvde trion iptv

Uğur iptv de güzel.
tesekkurler onerilerinizi dikkate alicam.

Eylber

Er
Reaksiyon
6
Ben m3u listesinden İptv uygulamasiyla izliyorum nasil bakiliyor onu bilmiyorum

Gökhan

Er
Reaksiyon
1
IPTV CIN kullanıcı yorumları ve şikayetleri.
gecen hafta 24 saatlik test aldım begendim.özellikle ilgi alakayı cok begendim.bu gün 3 aylık paket aldım fener alanya macını izledim.gercekten güzeldi.kanal gecisleri güzel cok.fiyat performans gercekten iyi.inşallah bozmazlar.bu sekilde devam ederse gercekten iyi.

Gökhan

Er
Reaksiyon
1
bir haftayı aşkın kullaniyorom hala bir sıkıntı görmedim.ben olumlu olumsuz bilgi vermeye devam edeceğim.tavsiye edermisin diye sorarsanız gercekten tavsiye ederim film icerikleri dolu dolu.ve ekran kalitesi gayet iyi.böyle devam ederse 3 aylık bitince yıllık alacağım.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
782
Son üye
orhanbey