IPTV Tavsiye

Reaksiyon
4
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni kayıt oldum. Aranızda bana IPTV önerebilecek bilgili tecrübeli birileri var mı ? Aradığım özellikler;

- 0 Donma
- Kanallar stabil olsun
- Yurtdışı kanalları stabil olsun (Özellikle Amerikan NBCSN,TNT kanalları)

Görüntü kalitesi felan önemli değil yukarıdaki özellikler olsun bana yeter. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

hykaynar

Asteğmen
Reaksiyon
70
Forumda iptv tavsiye bölümü mevcut oradan bakabilirsin yorumlara. 0 donma diye bir şey yok her ip tv yayını donar burada önemli olan en az donan yayını bulmak ve tabi ki kullandığın İnternet hızı, ping değerleri önemli

Reaksiyon
4
Orada başka muhabbetler dönüyor diye bende yeni konu açmayı makul gördüm. 0 donmadan kastım zaten en az donma. İnternetim 100 mbps pingim 10-20 arası

Reaksiyon
4
Orada biri iyi yazıyor biri kötü yazıyor birinin aradığı şey farklı birinin aradığı şey farklı ben burada istediğim şeyleri yazdım benle aynı şeyleri isteyen bir kullanıcı yazabilir bence bu kadar zor değil ?

erenbabaterme

Onbaşı
Reaksiyon
12
ben telegram üzerinden bi satıcıdan aldım eski kullandığım iptv cinin kanallarının bitrate ı düşüktü büyük ekranda zevk vermiyordu alidayı iptv ile çalışan bir arkadaştan aldım memnunum hiç donmadı ama donarsada iptvdir sonuçta internet yayını kimse güven veremez ama maşallah diyebilirim yayına örnek verim bakabilirsiniz 83036362_240060413821259_1807240861411442688_n.jpg

erc00

MAMBA IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
0
Arkadaşlar merhaba, yeni bir iptv hizmetiyle yakında sizlerle olma planımız var öncelikle internet sitesi kurmadan yavaş yavaş büyümeyi hedefliyoruz. Sizlerin beklentilerini, önerinilerini büyük bir memnuniyetle dinleyebilirim. Her konuda geri dönüşünüzü bekliyorum yayın,fiyat vb,

erenbabaterme

Onbaşı
Reaksiyon
12
Arkadaşlar merhaba, yeni bir iptv hizmetiyle yakında sizlerle olma planımız var öncelikle internet sitesi kurmadan yavaş yavaş büyümeyi hedefliyoruz. Sizlerin beklentilerini, önerinilerini büyük bir memnuniyetle dinleyebilirim. Her konuda geri dönüşünüzü bekliyorum yayın,fiyat vb,
hayırlısı

Altunf

Er
Reaksiyon
7
Hocam uzun süredir iptv piyasasını araştırıyorum malum spor kanallarını çok yüksek çözünürlükte verir ve diğer iptvcilere göre uygun fiyat biçerseniz çok iyi olur ve iş yaparsınız bence. Hatta sadece spor kanallarını içeren daha da uygun fiyatlı bir paket yaparsanız daha da mantıklı olur çünkü diğer kanalları zaten uydudan vs izleyebiliyor herkes birçok kullanıcının iptv alma sebebi malum spor kanalları.

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
66

erc00

MAMBA IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
0
Hocam uzun süredir iptv piyasasını araştırıyorum malum spor kanallarını çok yüksek çözünürlükte verir ve diğer iptvcilere göre uygun fiyat biçerseniz çok iyi olur ve iş yaparsınız bence. Hatta sadece spor kanallarını içeren daha da uygun fiyatlı bir paket yaparsanız daha da mantıklı olur çünkü diğer kanalları zaten uydudan vs izleyebiliyor herkes birçok kullanıcının iptv alma sebebi malum spor kanalları.
Söylediğiniz şeyleri mutlaka değerlendireceğiz hocam fiyat konusunda da kesinlikle piyasının altında bir fiyat sunmayı amaçlıyoruz görüşleriniz için çok teşekkürler,her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyoruz

Reaksiyon
4
Hocam bein 1 kanalı olabilecek en düşük gecikme ile olursa ve yurtdışından belli başlı ülkelerin kanalları stabil çalışırsa müthiş olur mesela slovenya,afganistan kanalının felan gereği yok olmasa da olur

Reaksiyon
4
#Aliexpress £14.69 34%OFF | Global Europe IPTV M3U Subsrciption Spain Portugal Netherland Turkish Canada 1 Year IPTV Code France Arabic VOD xxx stable iptv

Buyur kardeş tüm dünya kanalları hepsi anında açılıyor malum kanalın 4 5 tane alternatifi var
Daha önce alan oldu mu yada çevrenizden kullanan var mı ? Güvenilir diyebilir miyiz 1-2 hafta sonra yayın kapatma gibi şeyler yaşanır mı ?

PiskopatYazar

Asteğmen
Reaksiyon
66
Daha önce alan oldu mu yada çevrenizden kullanan var mı ? Güvenilir diyebilir miyiz 1-2 hafta sonra yayın kapatma gibi şeyler yaşanır mı ?
#Aliexpress £11.81 57%OFF | 4k IPTV France Full HD 1 Year IPTV Subscription IPTV Arabic Belgium Dutch Portugal Spain Germany Sweden Italy For Android M3u

Bunu 3 kişi kullanıyor benim tanıdığım. Hiç bir problem yaşamadık.

Otrki yolladığım linki bugün ilk defa test aldım ama içerik çok iyi.

Yayın kapatma olacağını sanmıyorum olursa da aliexpress den paranı geri istersin.

Reaksiyon
4
#Aliexpress £11.81 57%OFF | 4k IPTV France Full HD 1 Year IPTV Subscription IPTV Arabic Belgium Dutch Portugal Spain Germany Sweden Italy For Android M3u

Bunu 3 kişi kullanıyor benim tanıdığım. Hiç bir problem yaşamadık.

Otrki yolladığım linki bugün ilk defa test aldım ama içerik çok iyi.

Yayın kapatma olacağını sanmıyorum olursa da aliexpress den paranı geri istersin.
Tamamdır hocam sağolasın maç olduğu gün bi deneyeyim bunları bakalım

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
782
Son üye
orhanbey