IPTV Tavsiye

Reaksiyon
2
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni kayıt oldum. Aranızda bana IPTV önerebilecek bilgili tecrübeli birileri var mı ? Aradığım özellikler;

- 0 Donma
- Kanallar stabil olsun
- Yurtdışı kanalları stabil olsun (Özellikle Amerikan NBCSN,TNT kanalları)

Görüntü kalitesi felan önemli değil yukarıdaki özellikler olsun bana yeter. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Evrimiptv ( futboltv) bulaşma sakın kardeşim dolandırıcı bunlar geçici linkler ile milleti kandırıyorlar

Reaksiyon
0
Yayınlarımızı ücretsiz bir şekilde önce test edip sonra karar verebilirsiniz. 30 ülkeye 5 yıllık tecrübe ile bu sektörde iddialıyız.

iptvgermany.de

Altunf

Er
Reaksiyon
7
Arkadaşlar bein kanallarında en net görüntüyü veren iptvler hangileri?

Reaksiyon
2
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni kayıt oldum. Aranızda bana IPTV önerebilecek bilgili tecrübeli birileri var mı ? Aradığım özellikler;

- 0 Donma
- Kanallar stabil olsun
- Yurtdışı kanalları stabil olsun (Özellikle Amerikan NBCSN,TNT kanalları)

Görüntü kalitesi felan önemli değil yukarıdaki özellikler olsun bana yeter. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Kardeş hızın iyi Ping de normal sana tavsiyem trion IPTV kendi lokal yayınlarını kullanıyorlar fiyat olarak piyasanın üstünde ancak malum kanallar ve diğer dediğin kanalların hepsi var ve bende stabil çalışıyor

Reaksiyon
4
Kardeş hızın iyi Ping de normal sana tavsiyem trion IPTV kendi lokal yayınlarını kullanıyorlar fiyat olarak piyasanın üstünde ancak malum kanallar ve diğer dediğin kanalların hepsi var ve bende stabil çalışıyor
m3u Link veriyor mu ? Benim bildiğim kayıpiptv bayisi bunlar

erc00

MAMBA IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
0
Tekrar merhabalar; söylediğimiz gibi “Mamba İptv”olarak yayın hayatımıza başladık amacımız kaliteli yayın ve reklam yapmadan size en iyi hizmeti en uygun fiyata sağlamak, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Altunf

Er
Reaksiyon
7
Tekrar merhabalar; söylediğimiz gibi “Mamba İptv”olarak yayın hayatımıza başladık amacımız kaliteli yayın ve reklam yapmadan size en iyi hizmeti en uygun fiyata sağlamak, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Web sitenizin adresi nedir acaba?

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87