Web adresi
http://sinesisiptv.com
Domain kayıt tarihi
30 Oca 2020

root

Yönetici
Reaksiyon
244
SİNESİS IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

PiskopatYazar

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
60
Kanallar güzel hatta uguriptv de olan ticari de var ama sadece maç saati yazıyor o yüzden test ettiğim zamanda maç olmadığı için göremedim kanalın kalitesini ama bir kaç tane malum kanalın kalitesi gerçekten iyiydi.

Ulusal kanalların Q HD klasöründeki kanallar 2K kalitesinde. İlk defa gördüm bunu açıkçası kalite görüntüsü şahane. Fiyat uygun alınabilir.

Test veren arkadaş baya ilgili ve kibardi.

asım

Er
Reaksiyon
0
Firmaya arkadaşımın referansı araciligla ulaştım. 12 saat test yayını aldım. Kanal listesi gayet güzel ve zengin. Arkadaş fazlasıyla ilgili. İlk defa bir iptv firmasında gerçek 4k yayın gördüm.Test sonrası 6 aylık abonelik aldim. 6 gün oldu. Şimdilik bir problem yok, memnunum. Aksi birşey olursa, buradan paylaşırım.

uguriptv

UĞUR IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
97
Kanallar güzel hatta uguriptv de olan ticari de var ama sadece maç saati yazıyor o yüzden test ettiğim zamanda maç olmadığı için göremedim kanalın kalitesini ama bir kaç tane malum kanalın kalitesi gerçekten iyiydi.

Ulusal kanalların Q HD klasöründeki kanallar 2K kalitesinde. İlk defa gördüm bunu açıkçası kalite görüntüsü şahane. Fiyat uygun alınabilir.

Test veren arkadaş baya ilgili ve kibardi.
Bizdeki ticari artık bunlarda yok 👍

Reaksiyon
0
Kendilerinin ilk abonelerindenim. O zamanlar web siteleri bile yoktu. Şimdi sağlam bir ekiple çalişmaktalar. Kanal listesi güzel ve gayet zengin. Üstte de bahsedilmiş gorüntü kalitesi bu kadar güzel bir iptv görmedim. Gayet ilgili ve kibarlar.Kendilerini bozmaz bu şekilde devam ederlerse 1 yıl içerinde piyasanın liderlerinde biri olacağını düşünüyorum.

60fps kutu yayını EF-SA-NE !

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
21
Türkiye'deki ulusal kanalların 2k yayın verdiğini ilk kez burada öğrendim.

Reaksiyon
4
60 fps yayını donma yapıyormu birde ne kadar geriden geliyor tavsiye edermisiniz ?

PiskopatYazar

Astsubay Çavuş
Reaksiyon
60
Liste aynı galiba hocam onu denemedim ama bence bu ip tv nin tek eksisi 2 3 4 50 fps değil mamba da nasıl peki 50 fps mi
Dediğim gibi birebir aynı sinesis ne veriyorsa Mamba da aynısını veriyor.

2 3 4 çok nadir 50fps var açıkçası maç saati belki degisiyordur.

Reaksiyon
1
Walla bana arkadaş tavsiye etti abi bu nasıl bir yayın eline emeğine saglik gerçekten ticarinin kralı var hemde ;)

semre57

Er
Reaksiyon
7
Ben maç için test ,stedim ama alamadım (dün sanırım test almıştım, bugün sadece maç için istedim)

Reaksiyon
1
Ben bugün arkadaş tavsiye si üzerine aldım daha öncede 3 aylık başka bir ip tv almıştık surekli donma surekli bir sikinti yanliz bugun izlediigm mac gercekten harika bir de canli destek te bir arkadas var arkadas sevgilim boyle ilgilenmiyor benimle gercekten cok basarililar.guven % 100

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334