erc00

MAMBA IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
0
MAMBA IPTV kullanıcı yorumları ve şikayetleri.

Son olarak bir yönetici tarafından düzenlendi:

erc00

MAMBA IPTV
Onaylı Hesap
Reaksiyon
0
Mesaj yoluyla ulaşırsanız whatsapp hattımıza yönlendireyim

Fevzi09

Er
Reaksiyon
5
Bugün önce test yayını istedim sağolsun maç var falan demedi 12 saat test açtı.maçlarda gayet memnun kaldım.hem bjk hem fener maçı gayet iyiydi.az önce de üyelik aldım ,umarım böyle devam ederler

ferdi1903

Çavuş
Reaksiyon
24
arkadas saolsun bugün test verdi fazla deneme sansim olmasada ilk izlenimim gayet olumlu

Altunf

Er
Reaksiyon
7
Malum kanalların fps ve bitrate değerleri nedir acaba arkadaşlar değerlendirebilecek olan var mı?

Reaksiyon
1
Ben de bugün 3 aylık aldım, piyasaya göre fiyatları gayet uygun , arkadaş gayet ilgili ve herhangi bir kasma donma yaşamadım . Tavsiye ederim

qasaran

Er
Reaksiyon
8
Sinesis iptv ile aynı kaynağı kullanıyorlar. Satıcı gayet ilgili ve usanmadan her soruya cevap veriyor. Eleştiri ve öneri konusunda gayet samimi. Eleştiri ve öneriler doğrultusunda bir geliştirme yapıp yapmayacağını zaman gösterecek. Yayınlar (ulusal, sinema,belgesel..) zengin içerikli, dizi ve sinema vodları güncel. La liga ve ingiltere liglerinin yagınlandığı kanallar da uydu kalitesinde. Malum kanallar içinde 1 de fhd 1080p 25- 50fps ve Kutu (ticari) yayını var. Uydu yayını gibi.

Yayınları maç saatleri dışında ve esnasında denedim, maç satleri dışında da yayınlar sürekli değişiyor ses gidip geliyor. Maç esnasında da yayınlar stabil değildi kaynak yayınlar ve kalite sürekli değişti. Satıcı ne kadar iyi niyetli olsa da malum kanal bu şekilde devam ederse sıkıntı... Umarım düzelir. 2 3 4 ve mx lar normal yayın, uydu kalitesinde değil.

Eylber

Er
Reaksiyon
2
Ben dün denedim maçın ilk yarısı sorunsuzdu ikinci yarının 10 dakikasindan sonra malesef hic izleyemedim donmalardan.
Arayışa devam.

illegalminds

Onbaşı
Reaksiyon
10
Öncelikler test aldığımı ve webtv üzerinden test ettiğimi belirteyim(test için m3u vermedi). Kanal listeniz çok iyi ,film kanallarının hepsi var,belgesel kanallarının hepsi var(benim için en önemlisi belgesel),spor beni ilgilendirmiyor bakmadım,fiyat gayet makul fakat kanal geçişleri çok yavaş ve bazı kanallarda sesler gecikmeli olarak geliyor. Mamba iptv bu sorunları düzeltirse benim gözümde bir numara olur.

Reaksiyon
1
Son 2 gün boyunca NBA Allstar programını takip etmek için kullandım televizyondan üzerinden smart iptv ile. Herhangi bir sorun yaşamadım. 4-5 saat boyu nerdeyse çok nadir ( 1-2 snlik) takılmalar hariç tv yayını kalitesiyle izletti . 7. günüm bu abonelikteki tavsiye ederim , teşekkürler .

Forum istatistikleri

Konular
515
Üyeler
740
En son üye
audio3334