Smart TV önerisi

Öneriniz ve Tercihiniz Hangi Smart Tv?

• LG

• Samsung

• Sony

• Beko (Arçelik, Grundig)

• Vestel

• Philips

• Axen

• Awox

• Toshiba

• Sunny

• Yumatu

• Profilo

• Skytech

• Diğer

Sonuçlar sadece oylamadan sonra görüntülenebilir.

Fevzi09

Er
Reaksiyon
5
philips 58 pus 7304 aldım 2 ay oluyo. Maşallah ip tv, kodi ,netflix vs akıyo. Tavsiye ederim arkadaşlar

root

Yönetici
Reaksiyon
262
Smart TV için en az 6.000 liralık bir bütçe gerekiyor. Benim görüşüm. Onun dışında TV Box'lara yönelin.

Altunf

Er
Reaksiyon
7
Arkadaşlar 49-50 inç tvde iptvnin malum kanalları net şekilde izleniyor mu normal digiturke yakın seviyede? İzleyen varsa hangi iptvden izlediğini yazabilir mi?

hykaynar

Asteğmen
Reaksiyon
70
@root bir istediğim var vestel yerine vestal yazmışım düzeltme imkanın varsa duzeltirmisin

FUNKYMAGIC

Çavuş
Reaksiyon
23
Ben Hiremco GT Turbo cihaz kullanıyorum.Tam bir fiyat performans ürünü eğer IPTV izlemek istiyorsanız.Çoğu ihtiyacınızı karşılayacaktır.Tavsiye ederim.Cihazın tek eksiği DTS sesleri desteklemiyor olması.Firma henüz lisans almamış bu ses formatı için.

Reaksiyon
1
Televizyon işleri bi süredir çok karışık. Mevcut durumda en iyi görüntüyü oled tv ler veriyor ancak onlarında kronik bir sorunu var logo yanığı. Çoğu oled tv logo yanığı problemi yaşıyor. Garanti tarihi dışında logo yanığı problemi yaşarsanız tv çöp oluyor.

Bunun dışında özellikle büyük ekranlar(55 inç ve üzeri) için, va panel 100 hz bir tv seçmek en doğrusu. Burada da elimizde çok seçenek yok, samsungun 1-2 modeli ve sony'nin 1-2 modeli bulunuyor.
Ben yaklaşık bir sene önce sony xf9005 android tv aldım, görüntü kalitesi ve aplikasyon çeşitliliği olarak fazlasıyla memnunum.

Forum istatistikleri

Konu
530
Üye
783
Son üye
yldr87